Speler > Kollard, Kristy

Kollard, Kristy

 
Informatie
Categorie: Dames
Ranking: Rookie
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 11169
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2015-2016
Open 110 155
Rookie 23 49
Mini master challenger 48 69
2014-2015
Open 145 254
Rookie 20 82
2013-2014
Open 144 289
Rookies 9 71
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2016-2017
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 13 16
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 4 16
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 9 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 13 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Rookie Za., 07.05.2016 3 4
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 72 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 25.03.2016 9 17
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 3 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen B-Ronde Vr., 05.02.2016 5 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 33 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 33 39
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 02.01.2016 5 7
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 5 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen B-Ronde Za., 19.12.2015 1 7
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 89 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 03.04.2015 5 17
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 50 55
Time Out Hoensbroek Rookie Dubbel Za., 28.02.2015 9 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 43 54
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 03.01.2015 9 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 58 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Za., 27.12.2014 9 14
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 85 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 12.12.2014 9 18
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 31 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 3 14
2013-2014
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 34 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 33 40
Im weissem rossl Schinveld Rookie Dubbel Za., 05.04.2014 5 8
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 50 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Vr., 27.12.2013 1 5
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookies Vr., 13.12.2013 5 11
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 90 92
Star Club Meerssen Rookie Dubbel Za., 30.11.2013 9 12
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 45 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Rookies Za., 26.10.2013 5 8
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 30 42
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 34 40
Sport café Ons Honk Heerlen Semi-Pro Za., 18.05.2013 9 9
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
De Bekker 3 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
De Bekker 4 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2016-2017
Dingus 3 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2015-2016
Dingus 1 Zomercompetitie 2016 Poule B
Dingus 3 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2014-2015
Napoleon Overgangsklasse, Challenge Cup poule C, Beker, Beker overgangsklasse
Napoleon 2 Zomercompetitie Poule B
2013-2014
Napoleon 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse
In the pocket Zomercompetitie poule D
2012-2013
Juliana 1 1B, Beker eerste klasse
Napoleon Zomer competitie Poule 2
2011-2012
Juliana 1 1A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Vaessen, Peter / Kollard, Kristy
De Bekker 3
Eulink, Albertus / Mulder, Ricardo
De Sport 1
Verlies
15.02.2019
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Kollard, Kristy
De Bekker 3
Muyrers, Hans / Zenden, John
D'r Koffereck 2
Winst
21.09.2018
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Conjour, Danny / Kollard, Kristy
De Bekker 3
Czako, Viktor / Feher, Laszlo
Carboon 1
Winst
11.05.2018
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Kollard, Kristy / Vallinga, Maikel
De Bekker 4
Caris, Paul / Hakke, Ton
De Capucijn 3
Verlies
04.05.2018
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Kollard, Kristy / Steinbach, Weiro
De Bekker 4
Bakker, Sjaak / Berg, Henk
D'r Bok 2
Verlies
06.04.2018
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Kollard, Kristy / Camp, Op den, Bas
De Bekker 4
Pieters, Giel / Theunissen, Melvin
Bouwerwei 1
Verlies
23.03.2018
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Kollard, Kristy / Steinbach, Weiro
De Bekker 4
Rutjens, Kim / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Winst
02.03.2018
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Kollard, Kristy / Camp, Op den, Bas
De Bekker 4
Keijenberg, Ed / Vilters, Lars
Scherp Vor 1
Verlies
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)