Speler > Wintjens, Nick |
---|
Wintjens, Nick |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11077 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 65 | 147 |
2016-2017 | ||
Rookie | 9 | 19 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Kerst Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 16.12.2017 | 6 | 9 |
Kerst Toernooi | Café Dingus - Heerlen | B-Ronde | Za., 16.12.2017 | 2 | 4 |
2016-2017 | |||||
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 38 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Rookie Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 4 | 7 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Eijsden 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Oost Eijsden 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
Oost Eijsden 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
Oost Eijsden 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Oost Eijsden | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
White horse 1 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
Du Commerce 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule E |
De Greune Mert | Zomercompetitie Poule B |
2013-2014 | |
Parasol 1 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B5 |
Du Commerce 1 | Zomercompetitie poule C |
2012-2013 | |
Parasol 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomer competitie Poule 3 |
2011-2012 | |
Parasol 1 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Haan, John
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Nuiten, Maikel
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Theunissen, Maurice
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Braakhuis, Marc
/ Coenen, Lerau De Kokerel 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Stitzinger, Mat
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Stams, Ed
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan Ricky's Pub 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Wolters, Roel
/ Wintjens, Nick Eijsden 3 |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Aelmans, Ralf
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gelijkspel |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Dassen, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 3e Klasse Finale |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Sangers, Rene
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse Halve finale |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse 2. Ronde |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Wolters, Roel
/ Wintjens, Nick Eijsden 3 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verdonschot, Danny
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Laumeyer, Frank
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Kerckhoffs, Niels
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Roeleveld, Sonja
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
30.12.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Stalmans, Sandra
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Sangers, Rene
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Wijhe van, Jules
/ M'sabhi, Mounir Oud Genhei 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Arts, Jan
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Mounadi, Salah
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ M'sabhi, Mounir Oud Genhei 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Willekes, Andre
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Wouters, Rob
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Feijs, Egbert Oost Eijsden 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Feijs, Egbert Oost Eijsden 1 |
Senden, Dave
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Feijs, Egbert
/ Wintjens, Nick Oost Eijsden 1 |
Erkens, Hub
/ Vestjens, Raymond Oude Heide 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Feijs, Egbert Oost Eijsden 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Feijs, Egbert
/ Wintjens, Nick Oost Eijsden 1 |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Jus, Eddo
/ Willems, Victor De Capucijn 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Bohland, Tom
/ Peerboom, Roy D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Kesselaer, Huub
/ Degens, Jan Oude Heide 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Vroomen, Jan
/ Franssen, Jo D'r Prick 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Bakker, Willy
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
27.04.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Franssen, Jo
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Jacobs, Robert
/ Stalmans, Louis D'r Bok 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Atol, Michel
/ Wintjens, Nick Oost Eijsden 1 |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Kools, Alain
/ Wintjens, Nick Oost Eijsden 1 |
Gorissen, Patrick
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Verlies |
16.12.2017 Kerst Toernooi 5. Ronde Voorronde |
Quaden, Ivo / Wintjens, Nick | Larik, Floortje / Moonen, Bjorn | Winst |
16.12.2017 Kerst Toernooi 4. Ronde Voorronde |
Quaden, Ivo / Wintjens, Nick | Goessens, Mark / Ubachs, Junior | Verlies |
16.12.2017 Kerst Toernooi 3. Ronde Voorronde |
Quaden, Ivo / Wintjens, Nick | Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo | Verlies |
16.12.2017 Kerst Toernooi 1. Ronde Voorronde |
Quaden, Ivo / Wintjens, Nick | Vanhingel, Herman / Vanhingel, Dominic | Verlies |
16.12.2017 Kerst Toernooi 5. Ronde Hoofdronde |
Wintjens, Nick / Quaden, Ivo | Moonen, Bjorn / Larik, Floortje | Verlies |
16.12.2017 Kerst Toernooi 1. Ronde Hoofdronde |
Wintjens, Nick / Quaden, Ivo | Gelissen, Michelle / Gielis, Chris | Winst |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Wolters, Roel
/ Wintjens, Nick Oost Eijsden 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Vanhingel, Dominic
/ Wintjens, Nick Oost Eijsden 1 |
Niks, Maurice
/ Schmitz, Wiel D'r Prick 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden 1 |
Kicken, Mat
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Zeeuw de, Ger
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden 1 |
Koussen, Rene
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
28.04.2017 Ere Afdeling 13. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolfs, Michael Oost Eijsden |
Habets, Henk
/ Biermans, Yves De Hakkers |
Verlies |
21.04.2017 Ere Afdeling 17. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden |
Laudy, Carl
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Winst |
07.04.2017 NTVB Algemene Bekerronde Halve finale |
Wintjens, Nick
/ Stassen, Rob Oost Eijsden |
Vaessen, Peter
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Verlies |
31.03.2017 Ere Afdeling 16. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles |
Verlies |
24.03.2017 Ere Afdeling 15. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden |
Otten, Thijs
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Winst |
10.03.2017 NTVB Algemene Bekerronde Kwart finale |
Wintjens, Nick
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden |
Broek, Op 't, Dennis
/ Gerets, Christian De Poart |
Winst |
03.03.2017 Ere Afdeling 14. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Heugen, Jack Oost Eijsden |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 1 |
Verlies |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Wintjens, Nick
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Beckers, Rodny
/ Sozanski, Nico De Kroeg 1 |
Winst |