Speler > Weijzen, Ben

Weijzen, Ben

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 832
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2019-2020
Heren dubbel 64 70
2018-2019
Heren dubbel 67 122
2017-2018
Heren 98 126
Heren classic 18 48
ZOH Bokaal 133 147
2015-2016
Open 24 155
Pro 37 64
2014-2015
Open 51 254
Pro 83 123
2013-2014
Open 144 289
Pro 63 152
2012-2013
Open 37 174
Pro 26 79
2011-2012
Pro 40 85
2010-2011
Open 28 88
Pro 21 47
Semi-Pro 3 16
2009-2010
Open 40 180
Rookies 4 42
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 13 17
2018-2019
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 5 16
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 8 18
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 12 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 4 13
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 12 19
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 26 31
2016-2017
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 17 62
2015-2016
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 2 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 5 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 16
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 40 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 5 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 36
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 17 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 33 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 9 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 41 91
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 33 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 62 92
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 23 42
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Open Dubbel Za., 21.09.2013 5 7
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Open Enkel Za., 21.09.2013 4 9
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 15 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 17 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 9 14
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 13 17
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 5 16
White horse Eijsden Pro Za., 23.03.2013 4 8
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 17 32
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 9 16
Openings toernooi Stein (de Bekker) Pro Za., 22.09.2012 5 7
2011-2012
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 5 21
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 17 47
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Pro dubbel Za., 23.04.2011 9 24
de Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 16.04.2011 9 16
de Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 16.04.2011 1 6
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Za., 08.01.2011 5 8
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 16 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 53 104
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2015-2016
De Bekker 3 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2014-2015
De Bekker 3 Ereklasse, Beker
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2013-2014
De Bekker 3 Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
De Bekker 1 Zomer competitie Poule 1
2011-2012
De Bekker 2 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
De Rode Ridder 2 Ere klasse
2009-2010
The Eagles 1 Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Weijzen, Ben
De Bekker
Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Weijzen, Ben
De Bekker
de Visscher, Kevin
Dingus
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Weijzen, Ben
De Bekker
Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Weijzen, Ben
De Bekker
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Weijzen, Ben
De Bekker
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Verlies
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Winst
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Maes, Michael
't Allegaartje
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Dijk van, Joey
Randstad
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst
de Hakkers
Gelijkspel
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Stevens, Jurgen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Nendels, Cornel / Heuser, Tobias
Fratelli 1
Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
6. Ronde Voorronde
Loonen, Roel / Weijzen, Ben Jansen, Danny / Ubachs, Junior Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
5. Ronde Voorronde
Loonen, Roel / Weijzen, Ben Mertens, Jordy / Bardoul, Davy Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
4. Ronde Voorronde
Loonen, Roel / Weijzen, Ben Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
3. Ronde Voorronde
Loonen, Roel / Weijzen, Ben Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Kwart finale Extra ronde
Loonen, Roel / Weijzen, Ben Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
2. Ronde Voorronde
Loonen, Roel / Weijzen, Ben Gelissen, Michelle / Starren, Amber Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
1. Ronde Voorronde
Loonen, Roel / Weijzen, Ben Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
De Jong, Jeroen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Verlies
31.01.2020
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Goossens, Biek / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Harenczyk, Roman / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 1
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
De Jong, Jeroen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Gouders, Freddy / Vandrey, Bernd
D'r Prick 1
Winst
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
De Jong, Jeroen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Haan, John / Max, Joep
Ashley's Army 1
Winst
03.01.2020
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Hollanders, Sandy / Bruijnen, Marco
Da Capo 1
Winst
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Vries de, Henry / Franssen, Jo
't Tepke 1
Gelijkspel
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
De Jong, Jeroen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Winst
25.10.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
De Jong, Jeroen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Weijzen, Ben / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Janssen, Danny / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Verlies
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Weijzen, Ben
De Bekker
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Verlies
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Strikker, Maurice / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Tonneke
Verlies
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Weijzen, Ben / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Harenczyk, Roman / Schmitz, Sven
D'r Bok 1
Winst
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Weijzen, Ben / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Groothausen, Ramon / Garnier, Jean
De Komiek 1
Winst
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Strikker, Maurice / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
Ashley's Army 1
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Chamuleau, Raoul / Stijkel, Gilles
Club Foos
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Hoffmann, Markus / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Slegers, Luvic / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Bilsum, van, Fastert / Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
03.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Vries de, Henry / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Gelijkspel
28.04.2019
Challenger Tour - 3
Kwart finale Hoofdronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
5. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
4. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Jansen, Danny / Gobbels, Rob Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
2. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Weijzen, Ben / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Gielis, Chris / Maes, Nathan
Dingus
Winst
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Kessen, Peter / Max, Joep
Fauquemont 1
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gelissen, Michelle / Weijzen, Ben
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Franiczek, Wiel / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Gelijkspel
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Knops, Andre / Voncken, Frans
Smidter Boys 1
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Hanssen, Rick / Weijzen, Ben
De Bekker
Hoffmann, Markus / Keulers, Harrie
Raodhoes Warriors
Winst
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
De Jong, Jeroen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Winst
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Hertogs, Loed / Albers, Bert
Pipo Boys 1
Winst
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Weijzen, Ben / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Packbeers, Wim / Vries de, Henry
't Tepke 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Weijzen, Ben / Frenken, Bert
De Bekker 1
Stams, Ed / Kicken, Mat
't Trefpunt 1
Verlies
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Weijzen, Ben / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Hoffmann, Markus / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Gelissen, Michelle / Weijzen, Ben
De Bekker
Slegers, Luvic / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Winst
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Eggen, Jo / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Halve finale Hoofdronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Meisters, Horst / Lorrie, Leslie Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Hoofdronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Janssen, Jack / Ubachs, Junior Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Franssen, Jo / Vaessen, Peter Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles Verlies
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Winkens, Peter / Essers, Maurice
Fauquemont 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Weijzen, Ben / Reubsaet, Eddy
De Bekker 1
Feller, Richard / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Weijzen, Ben / Reubsaet, Eddy
De Bekker 1
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Winst
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Voncken, Frans / Peltzer, Jan
Smidter Boys 1
Winst
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Surma, Joep / Kazmierczak, Jean
Pipo Boys 1
Winst
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Vries de, Henry / Vries de, Wesley
't Tepke 1
Verlies
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winst
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Gelijkspel
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Lamberts, Ger / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Gelijkspel
08.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Finale
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Rondags, Roy / Cruts, Andrew
't Straotsje 2
Winst
01.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Halve finale
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Erkens, John / Loos, Rico
De Paardestal 1
Winst
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Koch, Manfred / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Otten, Yuri / Bilsum, van, Fastert
Brab. Branieschoppers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik
't Allegaartje
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Koch, Manfred / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Dijk van, Joey / Syed, Qaiser
Randstad
Verlies
18.05.2018
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Strikker, Maurice / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Magnee, Bert / Schurgers, Sander
Star Club 1
Winst
04.05.2018
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Larik, Floortje / Schins, Marcel
Dingus 2
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Schiffers, Fer / Lange, Klaus
De Wolfjes 1
Verlies
13.04.2018
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Rondags, Roy / Cruts, Andrew
't Straotsje 2
Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
8. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Jongen, Bas / Jongen, Kay Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
7. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
6. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Gelijkspel
07.04.2018
MultiTable de Bekker
5. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Ubachs, Junior / Vaessen, Peter Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
2. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Horen, van, Erik / Horen, van, Jack Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
Achtste finale Hoofdronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Horen, van, Erik / Horen, van, Jack Verlies
06.04.2018
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Peeters, Ruud / Peeters, Andy
De Sport 1
Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Berben, Vivian / Pynoo, Brecht
De Kroeg 2
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Meerendonk, van de, Nico / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Winst
09.03.2018
ZOH Beker
4. Ronde
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Gelijkspel
02.03.2018
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Driessen, Giel / Jacobs, Ilja
Amicitia 1
Winst
23.02.2018
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Pantus, Bart / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Hollanders, Sandy / Vrancken, Guy
Da Capo 2
Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Gilissen, Pascal / Wolters, Louis
Blauw Wit'62 3
Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Maas, Danny / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Gelijkspel
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Thijssen, Theo / Jeukens, Ron
Oude Heide 2
Winst
12.01.2018
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Magnee, Bert / Schurgers, Sander
Star Club 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Gelissen, Michelle / Houben, Michael Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Finale 2. Extra ronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Vincken, Vincent / Franssen, Fer Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Locorotondo, Franco / Senden, Dave Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Vromen, Tim / Sozanski, Nico Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Smeets, Rowan / Hermans, Harley Verlies
05.01.2018
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Camps, Jordi / Jeurissen, Rob
White Horse 1
Winst
22.12.2017
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Dassen, Marc / Mortiaux, Peter
De Capucijn 2
Winst
15.12.2017
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Ruyters, Eelco / Ruyters, Kim
Dingus 2
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Schiffers, Fer / Glezer, Marcel
De Wolfjes 1
Winst
24.11.2017
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Vermeer, Albert / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Winst
10.11.2017
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Janssen, Richard / Zee van der, Danny
De Sport 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)