Speler > Steinbach, Weiro |
---|
Steinbach, Weiro |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 957 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Bekker 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
de Bekker 5 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Bekker 4 | 1A, Challenge Cup poule C, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Bekker 4 | 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 4 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Bekker 4 | 2B |
2010-2011 | |
De Bekker 3 | 1B |
2009-2010 | |
De Bekker 3 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Steinbach, Weiro Ricky's Pub 3 |
Becker, Piet
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro Ricky's Pub 3 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro Ricky's Pub 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Camp, Op den, Bas Ricky's Pub 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Biermans, Piet
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Willekes, Bryan
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Ortmans, Stan
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Ortmans, Stan
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
M'sabhi, Mounir
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Pariussa, Anthony
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Broek, van de, Perry
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Klaassens, Mandy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Hendriks, Hub
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
20.02.2020 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Klaassens, Mandy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Bree van, Ton
/ Degens, Jan Der Busch 1 |
Gelijkspel |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Jansen, Danny
/ Paulissen, Jos De Capucijn 3 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Steinbach, Weiro
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Schreinemacher, Jos
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Thieme, Ferry
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Eggen, Jo
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Demas, Dennis
/ Folkeringa, Brandon Da Capo 2 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Aretz, Frans
/ Peeters, Theo Der Busch 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Fraats, Farri
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Klaassens, Mandy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Barelds, Johan
/ Hermans, Angelo 't Lämke 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Dijk van, Steven
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Caris, Paul
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Vaessen, Peter
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Jansen, Roel
/ Zee van der, Rob D'r Bok 3 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Ehmke, Stephan
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Klaassens, Mandy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Janssen, Jack
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Steinbach, Weiro
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Paulissen, Leon
/ Lechner, Ger Bouwerwei 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Simons, Bianca
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Zanders, Peter
/ Bakker-De Bruin, Paula D'r Bok 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Kollard, Kristy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Bakker, Sjaak
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Otermans, Jan
/ Vreuls, Pascal Bouwerwei 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Kollard, Kristy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Leise, Mark
/ Boumans, Roger Scherp Vor 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Dassen, Math
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Klaassens, Mandy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Czako, Viktor
/ Andras, Varga Carboon 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Ehmke, Stephan
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 4 |
Janssen, Jack
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 2 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Ortmans, Stan
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Goessens, Anita
/ Reneerkens, Jojo De Capucijn 3 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Friesen, Paul
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Herberghs, Marco
/ Brans-Brabant, Steve Borgharen 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Kollard, Kristy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Kollard, Kristy
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Simons, Veerle
/ Schutt, Janine Oude Heide 3 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Smeets, Patrick
/ Leise, Wiel Scherp Vor 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 4 |
Ropers, Harry
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Gelijkspel |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 4 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Janssen, Jack
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 2 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Berk, van den, Richard
/ Preghter, Ron White Horse 2 |
Winst |
19.05.2017 ZOH 2A 26. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Smolenaers, Bart
/ Statucki, Roy D'r Bok 4 |
Winst |
12.05.2017 ZOH 2A 25. Speeldag |
Franken, Mitch
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Ollargiu, Miranda
/ Kalsbeek, Antoine Carboon 2 |
Gelijkspel |
28.04.2017 ZOH 2A 24. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker |
Kiefer, Remco
/ Gielis, Chris Dingus 3 |
Winst |
07.04.2017 ZOH 2A 23. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH 2A 22. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Ortmans, Stan De Bekker |
Abid, Marouan
/ Korver, Emile Amicitia 2 |
Winst |
17.03.2017 ZOH 2A 21. Speeldag |
Bus, Martijn
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Scholtz, Loni
/ Nollgen, Martin Bluff |
Gelijkspel |
10.03.2017 ZOH 2A 20. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker |
Weygerse, Frans
/ Mertens, Joke Gemütliche Eck |
Winst |
10.02.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Roeleveld, Sonja
/ Gerards, Tammy Oude Heide 3 |
Winst |
03.02.2017 ZOH 2A 17. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Bovens, Hennie
/ Ghijsen, Jean Star Club 2 |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker tweede klasse 2. Ronde |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Dijk van, Jim
/ Kollard, Kristy Dingus 3 |
Winst |
20.01.2017 ZOH 2A 16. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke |
Winst |
13.01.2017 ZOH 2A 15. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Meijs, Richard
/ Dassen, Jean 't Brook |
Verlies |
06.01.2017 ZOH 2A 14. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Berk, van den, Guido
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
23.12.2016 ZOH Beker tweede klasse 1. Ronde |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 4 |
Winst |
16.12.2016 ZOH 2A 13. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Laurens, Wiel
/ Vrolings, Rik D'r Bok 4 |
Winst |
25.11.2016 ZOH 2A 11. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Keizers, Ger
/ Zweiphenning, Kymo Dingus 3 |
Verlies |
18.11.2016 ZOH 2A 10. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Verlies |
04.11.2016 ZOH 2A 9. Speeldag |
Ortmans, Stan
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Peters, Wiel
/ Fleuren, Tim Amicitia 2 |
Winst |
14.10.2016 ZOH 2A 8. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker |
Franssen, Marcel
/ Urbach, Christian Bluff |
Winst |
07.10.2016 ZOH 2A 7. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker |
Oosting, John
/ Janssen, Herman Gemütliche Eck |
Winst |
23.09.2016 ZOH 2A 5. Speeldag |
Bus, Martijn
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Simons, Bianca
/ Gerards, Tammy Oude Heide 3 |
Winst |
16.09.2016 ZOH 2A 4. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Hennie Star Club 2 |
Winst |
09.09.2016 ZOH 2A 3. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke |
Winst |
02.09.2016 ZOH 2A 2. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Meijs, Richard
/ Poelmans, Harry 't Brook |
Verlies |
26.08.2016 ZOH 2A 1. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Camp, Op den, Bas De Bekker |
Thimister, Roy
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Gelijkspel |
31.05.2016 NTVB Beker 2e Klasse 4. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Steinbach, Weiro De Bekker 5 |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder |
Verlies |
20.05.2016 NTVB Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 5 |
Braekt in de, Leon
/ Vaessens, Jim DAT Boys 2 |
Winst |
29.04.2016 Tweede Klasse 21. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Steinbach, Weiro De Bekker 5 |
Calvia, Angelo
/ Loo van, Boy De Capucijn 2 |
Winst |
22.04.2016 Tweede Klasse 20. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Steinbach, Weiro De Bekker 5 |
Lutgens, Vaes
/ Dassen, Math De Kokerel |
Winst |
15.04.2016 Tweede Klasse 19. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Steinbach, Weiro De Bekker 5 |
Poelmans, Harry
/ Maanen van, Jo De Dolomiet 2 |
Winst |
01.04.2016 NTVB Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Steinbach, Bo
/ Steinbach, Weiro De Bekker 5 |
Lutgens, Vaes
/ Meijs, Richard De Kokerel |
Winst |
18.03.2016 Tweede Klasse 18. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 5 |
Coelingh, Martijn
/ Snippe, Rogier Time Out |
Winst |
11.03.2016 Tweede Klasse 17. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Steinbach, Weiro De Bekker 5 |
Frissen, Richard
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Winst |
04.03.2016 Tweede Klasse 16. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Steinbach, Weiro De Bekker 5 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Winst |