Speler > Senden, Dave

Senden, Dave

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Kroeg
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 5766
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 16 147
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 21 44
Heren classic 115 187
2015-2016
Pro 54 64
2014-2015
Semi-Pro 90 146
2013-2014
Open 67 289
Pro 44 152
2010-2011
Pro 39 47
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 17 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 4 51
2016-2017
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 7 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 17 32
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 13 22
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 54 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 17 23
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 7 45
2014-2015
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 44 55
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 9 16
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 9 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 5 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 2 91
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
D'r Bok 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Dingus 1 Zomercompetitie 2016 Poule B
D'r Bok 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
2014-2015
De Rode Ridder 1 Ereklasse, Challenge Cup poule B, Beker
D'r Bok Zomercompetitie Poule D
2013-2014
De Rode Ridder Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker
De Rode Ridder 1 Zomercompetitie poule A
2012-2013
Rode Ridder 1 Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 3
De Rode Ridder 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
2011-2012
De Rode Ridder 1 Topklasse A
Rode Ridder 2 1A
2010-2011
De Rode Ridder 2 Ere klasse
2009-2010
De Rode Ridder 2 Overgangs klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Senden, Dave / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Gelijkspel
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Verlies
07.02.2020
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Senden, Dave / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Derksen, Harry / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Verlies
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Verlies
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Senden, Dave / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Wintjens, Nick / Feijs, Egbert
Oost Eijsden 1
Winst
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Smit, Marcel / Kortenray, Hubert
De Capucijn 1
Verlies
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Franssen, Ties / Partouns, Harrie
De Capucijn 2
Winst
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Winst
27.09.2019
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Bleijlevens, Jean / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Verlies
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Janssen, Danny / Bremmers, Jo
Oude Heide 1
Verlies
30.08.2019
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
24.05.2019
ZOH Beker
Finale
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Aruvaino, Henk / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
03.05.2019
ZOH Beker
Halve finale
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
26.04.2019
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Winst
12.04.2019
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Senden, Dave / Eykenboom, Ron
De Kroeg 1
Teheux, Jean-Paul / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Zee van der, Rob / Jansen, Roel
D'r Bok 3
Winst
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Schmitz, Wiel / Wagenveld van, Kevin
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Habets, Henk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Gelijkspel
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Jus, Eddo / Willems, Victor
De Capucijn 1
Winst
23.11.2018
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Stitzinger, Frank / Pinxt, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Winst
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Vestjens, Raymond / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Winst
26.10.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Smit, Marcel / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Gelijkspel
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Dassen, Math / Ropers, Harry
't Brook 1
Winst
28.09.2018
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Mullenders, Maurice / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Winst
14.09.2018
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Schenk, Emiel / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Winst
07.09.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Bohland, Tom / Peerboom, Roy
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Winst
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Hendriks, Jos / Mertens, Ralf
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Vincken, Timothy / Senden, Dave
De Kroeg 1
Dautzenberg, Leon / Aruvaino, Henk
D'r Prick 1
Verlies
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Schillings, Jurgen / Vanhingel, Herman
't Straotsje 1
Winst
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smeets, Cindy / Pratillo, Biagio
D'r Koffereck 1
Winst
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Erkens, Hub / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Winst
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Bakker, Willy / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Winst
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Steenbakkers, Wesley / Wilders, Patrick
Op de Bosch 1
Winst
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Bonfrere, Micha / Meijs, Floris
Da Capo 1
Winst
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas
Blauw Wit'62 1
Verlies
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Vincken, Vincent / Franssen, Fer Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Maessen, Sem / Maessen, Joeri Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Finale Extra ronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Ubachs, Junior / Dijk van, Ricky Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Halve finale Extra ronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Smeets, Rowan / Hermans, Harley Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Starren, Elroy / Smit, Marcel Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Kwart finale Extra ronde
Locorotondo, Franco / Senden, Dave Dijk van, Steven / Smeets, Michel Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf
A Gen Baan 1
Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Plaats 3 Hoofdronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Halve finale Hoofdronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Smit, Marcel / Starren, Elroy Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Hoofdronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Hoofdronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Laar van, Cyriel / Gilissen, Pascal Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Vrosch, Ron / Bakker, Lejo Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Janssen, Danny / Habets, Henk Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Maassen, Mark / Dingena, Johan Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Smeets, Michel / Dijk van, Steven Winst
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Bisscheroux, Jos / Peerboom, Roy
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Gortges, Manfred / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Coenen, Davy / Schenk, Emiel
't Straotsje 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Janssen, Pascal / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Cloos, Miranda / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
27.10.2017
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
20.10.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Wollgens, Thomas / Derksen, Harry
Blauw Wit'62 1
Winst
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Franssen, Ties / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
29.09.2017
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
Op de Bosch 1
Winst
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Senden, Dave / Vermeer, Albert
D'r Bok 1
Monsuwe, Hans / Niks, Patrick
D'r Prick 1
Gelijkspel
21.04.2017
ZOH Beker
Halve finale
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Derksen, Harry / Wersch van, Thomas
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Smeets, Johnny / Franssen, Ricardo
A Gen Baan
Gelijkspel
24.03.2017
ZOH Beker
4. Ronde
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Warnier, Stefan / Seuren, Dave
De Sjmied
Winst
17.03.2017
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Paulissen, Jos / Prickaerts, Niels
Da Capo
Verlies
10.03.2017
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Eykenboom, Ron / Bleus, Danny
't Trefpunt 1
Winst
17.02.2017
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Venne, van der, Astrid / Stitzinger-Janssen, Resy
De Kokerel
Winst
10.02.2017
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Hataney, Eugene / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Verlies
03.02.2017
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Jansen, Joey / Senden, Dave
D'r Bok 1
Beuken, John / Bisscheroux, Jos
D'r Dikke Sjtee
Gelijkspel
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Burgers, Roger / Karzick, Jurgen
D'r Prick 2
Winst
20.01.2017
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Bogaert van, Frans / Remmers, Frens
Proosd
Winst
13.01.2017
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Janssen, Sandra / Janssen, Danny
Oude Heide 1
Verlies
06.01.2017
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Roberts, Iwan / Franssen, Ties
De Capucijn 1
Gelijkspel
23.12.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Pattinaja, Philip / Peeters, Ruud
Carboon 1
Winst
16.12.2016
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Vroomen, Jan / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
4. Ronde Hoofdronde
Holshuysen, Jo / Senden, Dave Jongen, Bas / Moonen, Jordy Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
2. Ronde Hoofdronde
Holshuysen, Jo / Senden, Dave Eggen, Bert / Hoeksma, Hein Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Achtste finale Hoofdronde
Holshuysen, Jo / Senden, Dave Gelissen, Michelle / Starren, Amber Verlies
25.11.2016
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
Op de Bosch
Verlies
18.11.2016
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan
Winst
04.11.2016
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Bleijlevens, Jean / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
14.10.2016
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Biermans, Niels / Senden, Dave
D'r Bok 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Verlies
30.09.2016
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Senden, Dave / Vermeer, Albert
D'r Bok 1
Stitzinger, Frank / Hooren van, Paul
De Kokerel
Verlies
09.09.2016
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Berg, Henk / Senden, Dave
D'r Bok 1
Aussems, Emiel / Haurissa, Emrys
Proosd
Gelijkspel
02.09.2016
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Senden, Dave / Vermeer, Albert
D'r Bok 1
Meerendonk, van de, Nico / Mey, Eric
Oude Heide 1
Winst
26.08.2016
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Vermeer, Albert / Senden, Dave
D'r Bok 1
Jus, Eddo / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Verlies
05.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
8. Speeldag
Kollard, Kristy / Senden, Dave
Dingus 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
TVC The Eagles
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)