Speler > Reubsaet, Eddy |
---|
Reubsaet, Eddy |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 7889 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
Pro | 26 | 79 |
2010-2011 | ||
Open | 68 | 88 |
Pro | 21 | 47 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2012-2013 | |||||
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 14.12.2012 | 4 | 7 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Open dubbel | Za., 23.04.2011 | 33 | 47 |
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Pro dubbel | Za., 23.04.2011 | 9 | 24 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
2014-2015 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
2012-2013 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Challenge Cup poule 2, Beker, Challenge Cup Finale poule 2 |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 1 | Zomer competitie Poule 1 |
De Bekker 2 | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
de Bekker 3 | Topklasse A |
2009-2010 | |
De Bekker 2 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Partouns, Cyriel
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Reubsaet, Eddy Ricky's Pub 1 |
Jongen, Kay
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Bakker, Willy
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Reubsaet, Eddy Ricky's Pub 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Reubsaet, Eddy Ricky's Pub 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Notenbalk 1 |
Gelijkspel |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Feijs, Egbert
/ Teheux, Jean-Paul Eijsden 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Reubsaet, Eddy Ricky's Pub 1 |
Meentz, Devin
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Bonfrere, Micha
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Reubsaet, Eddy De Bekker 1 |
Puts, Dennis
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Ashley's Army 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Kessen, Peter
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Knops, Andre
/ Voncken, Frans Smidter Boys 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Hertogs, Loed
/ Albers, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Stams, Ed
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Harenczyk, Ryan
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Reubsaet, Eddy De Bekker 1 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Reubsaet, Eddy De Bekker 1 |
Gobbels, Rob
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Voncken, Frans
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Surma, Joep
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Sangers, Rene
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Winst |
08.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Finale |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Winst |
01.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Halve finale |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Strikker, Maurice De Bekker 3 |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Larik, Floortje
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Berben, Vivian
/ Pynoo, Brecht De Kroeg 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Driessen, Giel
/ Jacobs, Ilja Amicitia 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Gilissen, Pascal
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Thijssen, Theo
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Magnee, Bert
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Camps, Jordi
/ Jeurissen, Rob White Horse 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Dassen, Marc
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Ruyters, Eelco
/ Ruyters, Kim Dingus 2 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Vermeer, Albert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Janssen, Richard
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Berben, Vivian
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
20.10.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Smits, Rick
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Dijk van, Ricky
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Stelmashchuk, Costya
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Lambertus, Han
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Partouns, Maurice
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
21.04.2017 Ere Afdeling 17. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 2 |
Driessen, Roger
/ Frusch, Jos De Poart |
Verlies |
07.04.2017 NTVB Algemene Bekerronde Halve finale |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 2 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Winst |
31.03.2017 Ere Afdeling 16. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Napoleon |
Winst |
10.03.2017 NTVB Algemene Bekerronde Kwart finale |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 2 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus Napoleon |
Winst |
03.03.2017 Ere Afdeling 14. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Dijk van, Ricky
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Verlies |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Gelissen, Michelle
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Gelijkspel |
27.01.2017 Ere Afdeling 12. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Biermans, Yves
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
20.01.2017 Ere Afdeling 11. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Geijselaers, Juul
/ Rouschop, Hans 't Heukske |
Gelijkspel |
13.01.2017 Ere Afdeling 10. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Pinxt, Patrick
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Verlies |
30.12.2016 Ere Afdeling 5. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Vaessen, Peter
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Verlies |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 1 |
Winst |
18.11.2016 Ere Afdeling 8. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Driessen, Roger
/ Houben, Ron De Poart |
Winst |
11.11.2016 Ere Afdeling 7. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Horen, van, Erik De Bekker 2 |
Gelissen, Michelle
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Gelijkspel |
04.11.2016 Ere Afdeling 6. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles |
Gelijkspel |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Winst |
07.10.2016 Ere Afdeling 4. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 2 |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Winst |
16.09.2016 Ere Afdeling 2. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Meer van der, Wil De Bekker 2 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Winst |
09.09.2016 Ere Afdeling 1. Speeldag |
Meer van der, Wil
/ Reubsaet, Eddy De Bekker 2 |
Partouns, Cyriel
/ Kools, Alain Oost Eijsden |
Verlies |
15.04.2016 Ereklasse 18. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Kraft, Richard De Bekker 3 |
Van Sint Feijth, Charon
/ Overdijk, Richard De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
11.03.2016 Ereklasse 16. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Koch, Manfred De Bekker 3 |
Smit, Marcel
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
04.03.2016 Ereklasse 15. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Braek in de, Remi
/ Raven, Rocco De Bekker 1 |
Verlies |
26.02.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 5. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Reubsaet, Eddy de Bekker 3 |
Franssen, Ties
/ Roberts, Iwan de Capucijn 1 |
Verlies |
12.02.2016 Ereklasse 13. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Dohmen, Coen De Bekker 3 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 1 |
Verlies |
08.01.2016 Ereklasse 11. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Metten, Erwin De Bekker 3 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
04.12.2015 Ereklasse 9. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Reubsaet, Eddy De Bekker 3 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Bekker 2 |
Verlies |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 3. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Koch, Manfred de Bekker 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Verlies |