Speler > Remmers, Patrick

Remmers, Patrick

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: Oost Eijsden
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 3096
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2012-2013
Open 53 174
Semi-Pro 45 84
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2012-2013
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 5 16
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 23.03.2013 5 8
 
Discipline
Team Competites
2022
Oost Eijsden 1 Ingeschreven Teams
2020-2021
Oost Eijsden 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
Oost Eijsden 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
Oost Eijsden 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
Oost Eijsden 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
Oost Eijsden Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Oost Eijsden Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
2014-2015
Le Cramignon 1 Ereklasse, Beker
2013-2014
White Horse 1 Overgangsklasse, Challenge Cup poule A1, Beker, Beker overgangsklasse
White Horse Zomercompetitie poule C
2012-2013
White Horse 2 2A, Beker, Beker tweede klasse
2011-2012
White Horse 2 2A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.09.2020
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bakker, Lejo / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Winst
06.03.2020
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Verlies
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Remmers, Patrick / Mertens, Ralf
Oost Eijsden 1
Locorotondo, Franco / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
07.02.2020
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bartels, Danny / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Gelijkspel
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Wasbauer, Johnny / Roberts, Iwan
De Capucijn 2
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verhoeve, Nico / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Winst
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Winst
03.01.2020
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Prick 1
Winst
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Winst
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Dierks, Edi / Schmitz, Wiel
Oude Heide 1
Winst
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Remmers, Patrick / Pinxt, Patrick
Oost Eijsden 1
Harenczyk, Rob / Koch, Manfred
In de Vrie 1
Gelijkspel
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Mertens, Ralf / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Gelijkspel
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Wintjens, Nick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
18.10.2019
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Mertens, Ralf / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Koll, Marco / Franssen, Bjorn
Oud Zumpelveld 1
Winst
27.09.2019
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Stitzinger, Louis / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Verlies
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Winst
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Aruvaino, Henk / Adriaansen, Jeffrey
D'r Prick 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
12.04.2019
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Teheux, Jean-Paul / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Senden, Dave / Eykenboom, Ron
De Kroeg 1
Winst
05.04.2019
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bleus, Roger / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Winst
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Gelijkspel
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Schmitz, Wiel / Wagenveld van, Kevin
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
18.01.2019
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Jus, Eddo / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Winst
04.01.2019
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Wintjens, Nick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Verlies
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Winst
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Remmers, Patrick / Teheux, Jean-Paul
Oost Eijsden 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Winst
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Wiebe, Raymond / Meijs, Floris
Da Capo 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Mullenders, Maurice / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
05.10.2018
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Beniers, Gino / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Winst
28.09.2018
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Mertens, Ralf / Wagenveld van, Kevin
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
07.09.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Dingena, Marcel / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
31.08.2018
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Erkens, Hub / Dierks, Edi
Oude Heide 1
Winst
01.06.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Halve finale
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Odekerken, Lor / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Verlies
18.05.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont 1
Winst
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
't Heukske 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Eggen, Bert / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Verlies
27.04.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Can van, Joost / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Winst
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winst
13.04.2018
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Winst
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Winst
30.03.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Winst
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Odekerken, Lor / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Stams, Ed / Eggen, Jo
't Trefpunt 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Gelijkspel
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Zeeuw de, Ger / Vermeer, Albert
D'r Bok 1
Winst
16.02.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Breemen, Tony / Jacquemont, Jos
Oud Zumpelveld 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Remmers, Patrick / Atol, Rob
Oost Eijsden 1
Dohmen, Herman / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Winst
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Wetzelaer, Leo / Schreinemacher, Jos
D'r Springbron 1
Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Ras, Lou / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Winst
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Camp op den, Shem / Koch, Manfred
't Heukske 1
Winst
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Winst
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Herberichs, Sander / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Winst
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Im Weissen Rossl 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Gebhardt, Karl-Heinz / Vroomen, Jan
D'r Prick 1
Winst
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Odekerken, Lor / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bussens, Rob / Stams, Ed
't Trefpunt 1
Winst
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Vonken, Wim / Knops, Andre
Smidter Boys 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Franssen, Angelo / Pelzer, Frans
D'r Koffereck 2
Winst
29.09.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Reijntjens, Richard / Deckers, Hans
D'r Bok 1
Winst
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Jorissen, Jos / Koll, Marco
Oud Zumpelveld 1
Winst
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Dohmen, Herman / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Winst
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Winst
28.04.2017
Ere Afdeling
13. Speeldag
Teheux, Jean-Paul / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Meijers, Patrick / Starren, Elroy
De Hakkers
Winst
21.04.2017
Ere Afdeling
17. Speeldag
Stassen, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Pauly, Jeroen / Starren, Amber
Napoleon
Verlies
07.04.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Halve finale
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Dijk van, Ricky / Jongen, Kay
De Bekker 1
Gelijkspel
24.03.2017
Ere Afdeling
15. Speeldag
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Dijk van, Ricky / Jongen, Kay
De Bekker 1
Winst
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Houben, Ron / Kempen, van, Ruud
De Poart
Verlies
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Wintjens, Nick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Beckers, Rodny / Sozanski, Nico
De Kroeg 1
Winst
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Ben van der, Charly / Gobbels, Rob
't Heukske
Gelijkspel
13.01.2017
Ere Afdeling
10. Speeldag
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Reubsaet, Eddy / Meer van der, Wil
De Bekker 2
Winst
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Partouns, Cyriel / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Ben van der, Charly / Smeets, Eric
't Heukske
Winst
02.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Teheux, Jean-Paul / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles
Winst
18.11.2016
Ere Afdeling
8. Speeldag
Partouns, Cyriel / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
Napoleon
Winst
11.11.2016
Ere Afdeling
7. Speeldag
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Janssen, Jack / Marks, Rene
The Eagles
Winst
04.11.2016
Ere Afdeling
6. Speeldag
Wintjens, Nick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Verlies
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Otten, Thijs / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Winst
21.10.2016
Ere Afdeling
5. Speeldag
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Vos, Wim / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Verlies
30.09.2016
Ere Afdeling
3. Speeldag
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Winst
23.09.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Sauer, Jack / Manders, Kai
Randstad
Winst
09.09.2016
Ere Afdeling
1. Speeldag
Heugen, Jack / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Goossens, Biek / Lehmann, Dietmar
De Bekker 2
Verlies
20.05.2016
NTVB Beker OV Klasse
2. Ronde
Heugen, Jack / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Vries de, Henry / Vries de, Wesley
Tepke
Verlies
06.05.2016
Overgangsklasse
20. Speeldag
Wojcik, Nico / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Verlies
29.04.2016
Overgangsklasse
19. Speeldag
Boesten, Wilbert / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Bakker, Willy / Woug van de, Willy
De Capucijn 1
Winst
15.04.2016
Overgangsklasse
18. Speeldag
Wojcik, Nico / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Smeets, Johnny / Webers, Frans
Tepke
Gelijkspel
08.04.2016
Overgangsklasse
12. Speeldag
Wolfs, Michael / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles
Winst
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Wojcik, Nico / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
Time Out
Verlies
18.03.2016
Overgangsklasse
17. Speeldag
Wojcik, Nico / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles
Gelijkspel
11.03.2016
Overgangsklasse
16. Speeldag
Heugen, Jack / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Ben van der, Charly / Boekhorst, Hans
't Heukske
Winst
04.03.2016
Overgangsklasse
15. Speeldag
Boesten, Wilbert / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Gelijkspel
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
5. Speeldag
Wojcik, Nico / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Hardy, Ben / Colbers, Ronny
de Sjmied
Winst
19.02.2016
Overgangsklasse
14. Speeldag
Remmers, Patrick / Wojcik, Nico
Oost Eijsden
Franssen, Ties / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)