Speler > Overdijk, Richard |
---|
Overdijk, Richard |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 901 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Open | 65 | 155 |
Pro | 37 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
Pro | 53 | 85 |
2009-2010 | ||
Open | 40 | 180 |
Pro | 13 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
Bondskoppeltoernooi | 1e Klasse | Vr., 17.11.2023 | 1 | 2 | |
2018-2019 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | Brunssum | 1e klasse | Za., 05.01.2019 | 1 | 3 |
2015-2016 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 4 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 9 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 5 | 13 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 19 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 36 |
2013-2014 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 33 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 9 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 31 | 69 |
2011-2012 | |||||
De Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 24.03.2012 | 9 | 24 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 24.03.2012 | 5 | 12 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 16 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 5 | 19 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 10 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Fratelli 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
De Kroeg 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Kroeg 1 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Kroeg 2 | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Kroeg 1 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
De Kroeg 1 voorheen 2 | Zomercompetitie 2016 Poule B |
2014-2015 | |
De Kroeg 2 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule B, Beker, Beker overgangsklasse |
De Kroeg | Zomercompetitie Poule D |
2013-2014 | |
De Kroeg 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse |
De Kroeg | Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
De Kroeg 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale poule 3, Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
Rode Ridder 3 | 1B |
De Kroeg 1 | 2B |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 2 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 2 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Wijnants, Patrick
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Ronda, Michael
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Theunissen, Huub
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Pantus, Bart
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Becker, Giel
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Smeets, Michel
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Peters, Jos
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Wijnants, Patrick
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Debets, Marthe
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Gilissen, Pascal
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.04.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Goffin, Jos Fratelli 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Gelijkspel |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Deswijzen, Gabriel
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Stams, Huub
/ Stams, Ed A Jen Kirch 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Werlotte, Maurice
/ Franssen, Ties Boskai 2 |
Gelijkspel |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Debets, Marthe
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Leerschen, Hans
/ Ritzen, Harry Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Arts, Jan
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Meessen, Alexander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Duckers, Marco
/ Meessen, Robert Blauw Wit'62 3 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Dassen, Math
/ Penders, Jo 't Brook 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Buss, Bernd
/ Crombach, Daniël D'r Prick 2 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Wishaupt, Glenn
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Houben, Ron
/ Conjour, William De Poart 1 |
Gelijkspel |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Paffen, Jo
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Gilissen, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Arts, Jan
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Geurts, Sjaak
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Buss, Bernd
/ Crombach, Daniël D'r Prick 2 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Gelijkspel |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Starren, Amber
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Cox, Leon
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Smeets, Ludwig
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Berben, Vivian De Kroeg 2 |
Weide, van der, Bjorn
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Berben, Vivian De Kroeg 2 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Laumeyer, Frank
/ Maassen, Jurgen D'r Koffereck 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Wishaupt, Glenn
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Gerets, Christian
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Heuvel van de, Bert
/ Thimister, Roy White Horse 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Gustin, Jo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Ruyters, Eelco
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Maessen, Dennie
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Montforts, Marc
/ Fraiquin, Jack White Horse 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Janssen, Richard
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Sijen, Ad
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Vermeer, Ronald
/ Driessen, Giel Amicitia 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Folkeringa, Brandon
/ Thomas, Tom Da Capo 2 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Weller, Mike
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Magnee, Bert
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Gustin, Jo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Ruyters, Eelco
/ Ruyters, Kim Dingus 2 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Vromen, Tim
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Burgers, Roger
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |