Speler > Lahaye, Andre |
---|
Lahaye, Andre |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
't Brook |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 514 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Brook 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Dolomiet | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Dolomiet 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 |
2014-2015 | |
Dolomiet 1 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule D |
2013-2014 | |
Dolomiet | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
Don Bosco 1 | 2A, Beker |
Don Bosco | Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Don Bosco 1 | 2A |
2010-2011 | |
Don Bosco 2 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Pantus, Bart
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim Fratelli 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Bruystens, Theo
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Poelmans, Harry
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Stevens, Ralph
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Gelijkspel |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Wings, Paul
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim Fratelli 2 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Gelijkspel |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Duckers, Marco
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Geurts, Goswin
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Dirix, Math
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Dirix, Math
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Wolters, Louis
/ Gorissen, Patrick A Jen Kirch 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Lahaye, Andre
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Lemmens, Dave
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Vermeer, Albert
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Gilissen, Pascal
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Aussems, Jo
/ Ghijsen, Jean Op de Bosch 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Braakhuis, Marc
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Huntjens, May
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Herberghs, Sjef
/ Sour, Mick Beat Boys 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Stams, Huub
/ Stams, Ed D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Smeets, Angela
/ Verboeket, Patrick De Wolfjes 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Otten, Thijs
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Wagenveld van, Kevin
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Nacken, Hub
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Steenbakkers, Glenn
/ Steenbakkers, Wesley Beat Boys 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Smeets, Ludwig
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Gelijkspel |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Weller, Mike
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Gorissen, Patrick
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Frusch, Jos
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Leerschen, Hans
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Lahaye, Leroy
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Paffen, Jo
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Pattinaja, Philip
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Leroy
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Lenssen, Maurice
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Winst |
20.01.2017 ZOH 1B 16. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre Dolomiet |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid |
Verlies |
13.01.2017 ZOH 1B 15. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Maanen van, Jo Dolomiet |
Deswijzen, Huub
/ Bindels, Piet Scherp Vor |
Winst |
06.01.2017 ZOH 1B 14. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre Dolomiet |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal |
Verlies |
16.12.2016 ZOH 1B 13. Speeldag |
Theunisz, Bert
/ Lahaye, Andre Dolomiet |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock |
Gelijkspel |
04.11.2016 ZOH 1B 9. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Eerens, Mitch Dolomiet |
Meegen van, Marcel
/ Peeters, Andy Carboon 1 |
Verlies |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre Dolomiet |
Franssen, Ties
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Verlies |
07.10.2016 ZOH 1B 7. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Maanen van, Jo Dolomiet |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid |
Verlies |
30.09.2016 ZOH 1B 6. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Reitz, Renaldo Dolomiet |
Leise, Mark
/ Smeets, Patrick Scherp Vor |
Verlies |
16.09.2016 ZOH 1B 4. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre Dolomiet |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock |
Verlies |
20.05.2016 NTVB Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Huub De Dolomiet 2 |
Harenczyk, Rob
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Verlies |
29.04.2016 Tweede Klasse 21. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei Beat Boys |
Winst |
22.04.2016 Tweede Klasse 20. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
de Groen, Gino
/ Mounadi, Salah Randstad |
Verlies |
15.04.2016 Tweede Klasse 19. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Wetzels, Pascal
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 5 |
Winst |
01.04.2016 NTVB Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Ghijsen, Jean
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Gelijkspel |
18.03.2016 Tweede Klasse 18. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Dassen, Guillaume
/ Hakke, Ton De Capucijn 2 |
Winst |
04.03.2016 Tweede Klasse 16. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Nathan, Alex
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
26.02.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 5. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre de Dolomiet 2 |
Smeets, Rowan
/ Kutaydin, Jeroen de Bekker 1 |
Verlies |
19.02.2016 Tweede Klasse 15. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Berben, Vivian
/ Snippe, Rogier Time Out |
Winst |
29.01.2016 Tweede Klasse 13. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Ghijsen, Jean
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Winst |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 4. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre de Dolomiet 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Vandevenne, Tim de Greune Mert |
Verlies |
15.01.2016 Tweede Klasse 7. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Dassen, Guillaume
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Winst |
08.01.2016 Tweede Klasse 12. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Verlies |
18.12.2015 Tweede Klasse 11. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder |
Verlies |
04.12.2015 Tweede Klasse 10. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Ras, Ferry
/ Koch, Guido Beat Boys |
Winst |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 3. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre de Dolomiet 2 |
Dams, Jack
/ Bruijnen, Fred da Capo |
Winst |
20.11.2015 Tweede Klasse 9. Speeldag |
Lahaye, Huub
/ Lahaye, Andre De Dolomiet 2 |
Cruts, Andrew
/ Rondags, Roy Randstad |
Verlies |