Speler > Beniers, Gino

Beniers, Gino

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Boskai
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 984
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2015-2016
Open 37 155
Pro 15 64
2014-2015
Open 145 254
Pro 43 123
2013-2014
Open 102 289
Pro 63 152
2012-2013
Open 89 174
Pro 55 79
2011-2012
Open 96 196
Pro 17 85
2010-2011
Open 68 88
2009-2010
Open 40 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 5 23
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 20 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 9 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 5 16
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 35 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 5 36
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 13 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 33 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 9 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 33 91
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 37 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 17 33
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 17 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 58 92
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 9 16
Blauw wit Eys-Wittem Pro Vr., 28.12.2012 6 11
2011-2012
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 9 24
De Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 24.03.2012 1 12
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 14 104
 
Discipline
Team Competites
2022
Boskai 2 Ingeschreven Teams
2020-2021
De Capucijn 2 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Capucijn 2 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Dolomiet Zomercompetitie 2016 Poule A
DAT Boys 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker
Dolomiet Zomercompetitie poule A
2013-2014
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A1, Beker
Dolomiet Zomercompetitie poule A
2012-2013
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Challenge Cup Finale poule 4
2011-2012
DAT Boys 1 Topklasse A
2010-2011
DAT Boys 1 Overgangs klasse
2009-2010
De Kokerel Ere klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Dijk van, Ricky / Ruyters, Kim
In de Vrie 1
Verlies
07.02.2020
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Pinxt, Patrick / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Verlies
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Meijers, Patrick / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
03.01.2020
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Speycken, Nic / Meijs, Floris
De Capucijn 1
Verlies
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Verlies
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Gortges, Manfred / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Verlies
08.11.2019
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Vos, Wim / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
In de Vrie 1
Winst
18.10.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Meijers, Patrick / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Beniers, Gino / Willems, Victor
De Capucijn 2
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Verlies
27.09.2019
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Franssen, Jo / Keijenberg, Ramon
A Gen Baan 1
Winst
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
30.08.2019
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Stitzinger, Louis / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Beniers, Gino / Schillings, Jurgen
't Straotsje 1
Derksen, Harry / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Beniers, Gino / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Bleus, Danny / Bremmers, Jo
Oude Heide 1
Verlies
29.03.2019
ZOH Beker
Kwart finale
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Verlies
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Franssen, Ties / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Winst
01.02.2019
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Boels, Arend / Geurts, Goswin
De Sport 1
Winst
18.01.2019
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Lahaye, Damond / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Eykenboom, Ron / Jansen, Joey
De Kroeg 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Kortenray, Hubert / Moonen, Mike
Da Capo 1
Verlies
21.12.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Winst
23.11.2018
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Meerakker van de, Wim / Dierks, Edi
Oude Heide 1
Gelijkspel
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Beuken, John / Bisscheroux, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Gelijkspel
26.10.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Willems, Victor / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Beniers, Gino / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Winst
05.10.2018
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Beniers, Gino / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
21.09.2018
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Beniers, Gino / Schillings, Jurgen
't Straotsje 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Verlies
14.09.2018
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Beniers, Gino / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Vos, Wim / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Winst
25.05.2018
ZOH Beker
Kwart finale
Beniers, Gino / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Wersch van, Thomas / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Beniers, Gino / Vanhingel, Herman
't Straotsje 1
Damen, Frans / Stitzinger, Frank
De Kokerel 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Beniers, Gino / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Kokelkoren, Helena / Pratillo, Biagio
D'r Koffereck 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Beniers, Gino / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Verlies
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Beniers, Gino / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
Op de Bosch 1
Verlies
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Bonfrere, Micha / Meijs, Floris
Da Capo 1
Verlies
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Arts, Marcel / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Mullenders, Maurice / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Beniers, Gino / Arts, Marcel
't Straotsje 1
Otten, Thijs / Jongen, Kay
De Bekker 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Beniers, Gino / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Vanderheyden, Frank / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Beniers, Gino / Arts, Marcel
't Straotsje 1
Bohland, Tom / Mertens, Ralf
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Arts, Marcel / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Koffereck 1
Verlies
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Arts, Marcel / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Bleus, Danny / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Verlies
27.10.2017
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Beniers, Gino / Arts, Marcel
't Straotsje 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Winst
20.10.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Beniers, Gino / Vanhingel, Herman
't Straotsje 1
Maessen, Dennie / Schenk, Ziggy
't Straotsje 2
Winst
29.09.2017
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Bleijlevens, Jean / Brinkhoff, Luuk
Blauw Wit'62 1
Verlies
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Verlies
15.09.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Eerens, Patrick / Groothausen, Ramon
Op de Bosch
Winst
05.05.2017
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Bartholome, Thom / Aelmans, Ralf
A Gen Baan
Gelijkspel
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Verlies
31.03.2017
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Crombach, Daniël / Lenssen, Maurice
't Trefpunt 1
Verlies
17.03.2017
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Bergenhuizen, Charles / Janssen, Pascal
De Kokerel
Verlies
10.03.2017
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Aussems, Gino / Remmers, Frens
Proosd
Verlies
17.02.2017
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Huntjens, May / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee
Winst
10.02.2017
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Vermeer, Albert / Biermans, Niels
D'r Bok 1
Winst
03.02.2017
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Janssen, Danny / Janssen, Sandra
Oude Heide 1
Gelijkspel
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Beniers, Gino / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Steyns, Ralf / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Verlies
20.01.2017
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Willems, Victor / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Winst
13.01.2017
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Franssen, Jo / Steyns, Ralf
D'r Prick 1
Winst
09.12.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Franssen, Ties / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Verlies
02.12.2016
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Vanhingel, Herman / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Aelmans, Ralf / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Winst
25.11.2016
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Derksen, Harry / Wersch van, Thomas
Blauw Wit'62 1
Verlies
18.11.2016
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Kortenray, Hubert / Moonen, Mike
Da Capo
Verlies
04.11.2016
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Crombach, Daniël / Lenssen, Maurice
't Trefpunt 1
Verlies
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Habets, Stef / Timmermans, Sjef
D'r Springbron 2
Winst
07.10.2016
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Haurissa, Emrys / Aussems, Emiel
Proosd
Winst
30.09.2016
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Peerboom, Roy / Koch, Wiel
D'r Dikke Sjtee
Winst
23.09.2016
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Vincken, Timothy / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Winst
09.09.2016
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Bakker, Willy / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
02.09.2016
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Steyns, Ralf / Monsuwe, Hans
D'r Prick 1
Gelijkspel
05.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
8. Speeldag
Arts, Marcel / Beniers, Gino
Dolomiet
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Bekker 7
Verlies
05.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
8. Speeldag
Arts, Marcel / Beniers, Gino
Dolomiet
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Bekker 7
Verlies
05.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
8. Speeldag
Arts, Marcel / Beniers, Gino
Dolomiet
Jongen, Bas / Nowottka, Tim
Bekker 7
Verlies
20.05.2016
NTVB Beker Algemeen
2. Ronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 2
Winst
22.04.2016
Ereklasse
19. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers
Verlies
15.04.2016
Ereklasse
18. Speeldag
Coenen, Davy / Beniers, Gino
DAT Boys 1
Braek in de, Remi / Raven, Rocco
De Bekker 1
Verlies
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Smeets, Maurice / Struyf, Johan
De Bekker 3
Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy Frissen, Richard / Vanhingel, Herman Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy Bartels, Sydney / Senden, Dave Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy Jongen, Bas / Conjour, Thei Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy Moonen, Mike / Prickaerts, Niels Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy Bartels, Sydney / Senden, Dave Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy Starren, Elroy / Smit, Marcel Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy Bonfrere, Micha / Dresens, Hennie Winst
18.03.2016
Ereklasse
17. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Kraft, Richard / Neefs, Tim
De Bekker 3
Winst
11.03.2016
Ereklasse
16. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Loo van, Danny / Pynoo, Brecht
De Kroeg 1
Verlies
04.03.2016
Ereklasse
15. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Jongen, Bas / Jongen, Kay
De Bekker 2
Winst
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
5. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
de Kroeg 1
Winst
19.02.2016
Ereklasse
14. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Smit, Marcel / Starren, Elroy
De Hakkers
Verlies
12.02.2016
Ereklasse
13. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Hanssen, Rick / Raven, Rocco
De Bekker 1
Verlies
29.01.2016
Ereklasse
12. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Dohmen, Coen / Koch, Manfred
De Bekker 3
Winst
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
4. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Bartholomeus, Huub / Seijen, Francois
Star Club 1
Winst
08.01.2016
Ereklasse
11. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
De Kroeg 1
Winst
18.12.2015
Ereklasse
10. Speeldag
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Bekker 2
Verlies
11.12.2015
WinterKampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Beniers, Gino / Coenen, Davy Bemelmans, Kevin / Vandevenne, Tim Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)