Speler > Houben, Michael |
---|
Houben, Michael |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 4095 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 97 | 147 |
2016-2017 | ||
Open | 42 | 80 |
Pro | 20 | 29 |
NTVB Challenger Ranking | 27 | 53 |
Heren classic | 58 | 187 |
2015-2016 | ||
Pro | 29 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Pro | 56 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 21 | 289 |
2012-2013 | ||
Open | 30 | 174 |
2011-2012 | ||
Open | 31 | 196 |
2010-2011 | ||
Open | 40 | 88 |
Pro | 21 | 47 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 12 | 18 |
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 27 | 31 |
2016-2017 | |||||
NTVB Challenger Finale | Café ´t Weverke Schimmert | Open Dubbel | Vr., 19.05.2017 | 6 | 12 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 13 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 18 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 10 | 15 |
2e NTVB challenger | DAT Boys - Cadier en Keer | Open | Vr., 25.11.2016 | 3 | 8 |
2015-2016 | |||||
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 54 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 5 | 16 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 68 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 36 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 17 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 17 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 5 | 18 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 25 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 33 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 33 |
2013-2014 | |||||
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 5 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 5 | 40 |
Da Capo | Maastricht (da Capo) | Kwalificatie | Vr., 21.02.2014 | 3 | 14 |
Da Capo | Maastricht (da Capo) | A-Ronde | Vr., 21.02.2014 | 5 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 25 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 12 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 2 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 6 | 42 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 17 | 53 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 12.01.2013 | 5 | 16 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 9 | 32 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 06.04.2012 | 5 | 32 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 17 | 24 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Za., 17.12.2011 | 5 | 24 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 17 | 48 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Pro dubbel | Za., 23.04.2011 | 17 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 08.01.2011 | 9 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Za., 08.01.2011 | 5 | 8 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
De Bekker 2 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
De Bekker 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 3 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Napoleon | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Napoleon | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule B, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
Napoleon 1 | Challenge Cup poule A, Zomercompetitie poule A |
De Bekker 3 | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
2012-2013 | |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 3 | Ereklasse, Challenge Cup poule 2, Beker, Challenge Cup Finale poule 2 |
De Bekker 1 | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
de Bekker 3 | Topklasse A |
2010-2011 | |
De Bekker 3 | 1B |
2009-2010 | |
De Bekker 3 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
05.04.2024 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor The Eagles 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Houben, Michael
/ Leonard, Chris Ricky's Pub 2 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley Ricky's Pub 2 |
Theeuwen, Marvin
/ Bisscheroux, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley Ricky's Pub 2 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley Ricky's Pub 2 |
Spronck, Dave
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Spijkers, John
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Bleus, Roger
/ Gouders, Freddy Boskai 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Gouw, Kevin
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Wetzels, Carlo
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Maessen, Toby
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Schoppink, Paul
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Bruijnen, Marco
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Surma, Joep
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Houben, Michael
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Heuser, Tobias
/ Nendels, Cornel Fratelli 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Wijers, Jos
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Franssen, Jo
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Bruijnen, Fred
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Hermans, Rene
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Lahaye, Damond
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Houben, Michael
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Gelijkspel |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Jans, Arie
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Houben, Michael
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Nendels, Cornel
/ Vromen, Tim Fratelli 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Vaessen, Peter
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Buss, Bernd
/ Crombach, Daniël D'r Prick 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Lardinois, Erik
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Stevens, Ralph
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Houben, Ron
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Jacquemont, Jos
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Mols, Maureen
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Offermans, Jo
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Peeters, Theo
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Walthie, Nicole
/ Kerbusch, Arno 't Lämke 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Burgers, Roger
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Laar van, Cyriel
/ Meessen, Robert Blauw Wit'62 3 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Cox, Leon
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Schreinemacher, Jos
/ Brouns, Jos D'r Springbron 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Bruystens, Theo
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Aretz, Frans
/ Visser, Leo Der Busch 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Winst |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Bakker, Willy
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Moes, Naomi
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Laar van, Cyriel
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Ritzerfeld, Math
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Broek van den, Jo
/ Walthie, Nicole 't Lamke 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Driessen, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Gelijkspel |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Crutz, Harco
/ Crutz, Jari De Paardestal 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Meij, de, Francis
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Wings, Paul
/ Magermans, Noel D'r Aowe Kino 1 |
Winst |