Speler > Benoit, Bernd |
---|
Benoit, Bernd |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
't Graefke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65481 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
D'r Druje Eck 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
D'r Druje Eck 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
D'r Druje Eck 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
D'r Druje Eck 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Koffereck 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
D'r Koffereck 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
D'r Koffereck | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Allure Vols | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
London, Roger
/ Benoit, Bernd 't Graefke 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Kesselaer, Huub A Jen Kirch 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Gelijkspel |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
London, Roger
/ Benoit, Bernd 't Graefke 1 |
Muijs, Maurice
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Winst |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Mertens, Ralf
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Hoebink, Patrick
/ Keularts, Peter Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Gorissen, Patrick
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Koussen, Rene
/ Stevens, Ralph A Jen Kirch 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Fumagalli, Johnny D'r Druje Eck 1 |
Gerets, Christian
/ Linden van de, Rob De Poart 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Frusch, Roger
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Voorwald, Ronald
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Wetzels, Carlo
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Rembosz, Men
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Fransen, Antwan
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Franssen, Fer
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Gelijkspel |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
London, Roger
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Aarts, Jan
/ Bartels, Reggie Boskai 3 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Loos, Rico
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Linden van der, Richard
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Gielis, Chris
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Fumagalli, Johnny
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Kunze, Daniel
/ Lamberts, Remco 't Trefpunt 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ London, Roger D'r Druje Eck 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Druje Eck 1 |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Druje Eck 1 |
Bosch van den, Hub
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Derksen, Harry
/ Brinkhoff, Luuk Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Bartholomeus, Huub
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kohnen, Roderique D'r Druje Eck 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Druje Eck 1 |
Meij, de, Francis
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Druje Eck 1 |
Conjour, Danny
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Winst |
26.04.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Saya, Refaja
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Pattinaja, Philip
/ Krans, John Dingus 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Koffereck 1 |
Basten, Hans
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Jacques D'r Koffereck 1 |
Cruts, Andrew
/ Pattipeiluhu, Robeas 't Straotsje 2 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Kokelkoren, Jacques
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Mortiaux, Peter
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Koffereck 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Koffereck 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Jacques D'r Koffereck 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ London, Roger D'r Koffereck 1 |
Fraiquin, Jack
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Winst |
27.04.2018 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Bisscheroux, Jos
/ Beuken, John D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
26.04.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Royen, Mattie
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Stitzinger-Janssen, Resy
/ Coenen, Lerau De Kokerel 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Vandrey, Bernd D'r Koffereck 1 |
Thorissen, Jack
/ Vos, Wim De Kroeg 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Dierks, Edy
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Partouns, Harrie
/ Jus, Eddo De Capucijn 1 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Fumagalli, Johnny
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John Op de Bosch 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Stitzinger, Louis
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Fumagalli, Johnny D'r Koffereck 1 |
Dierks, Edy
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Brinkhoff, Luuk
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Dijk van, Ricky
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Hodiamont, Leon
/ Maessen, Sem A Gen Baan 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Ben van der, Pascal
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Pratillo, Biagio
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Bakker, Willy
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard Op de Bosch 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Eggen, Jo
/ Kunze, Daniel 't Trefpunt 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Wenders, Dennis
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Vaessen, Peter
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
09.06.2017 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke |
Verlies |