Speler > Adriaansen, Raymond

Adriaansen, Raymond

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Rookie
Vereniging: D'r Prick
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 65159
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 26 147
2016-2017
Open 26 80
Semi-Pro 14 44
Heren classic 84 187
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 3 18
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 22 51
2016-2017
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 11 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 6 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 8 8
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 18 16
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen B-Ronde Za., 17.12.2016 5 7
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne 2e klasse Za., 12.11.2016 2 2
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
D'r Prick 2 ZOH 2e Klasse, ZOH Beker
2020-2021
D'r Prick 1 ZOH 2e klasse
2019-2020
D'r Prick 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
D'r Prick 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
't Graefke 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2016-2017
't Graefke ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2010-2011
Oude Heide 2 ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Conjour, Thei / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Gelijkspel
28.02.2020
ZOH Beker 1e Klasse
2. Ronde
Adriaansen, Raymond / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Schillings, Jurgen / Spronck, Dave
DAT Boys 1
Verlies
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker 1e Klasse
1. Ronde
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Frols, Mark / Opstal, Andre
Dingus 2
Verlies
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Gelijkspel
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Jorissen, Jos / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld 1
Winst
13.12.2019
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Steegmans, Daniela / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Bosch, Edwin / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Nacken, Hub / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Winst
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Domen, Ruud / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Verlies
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Meessen, Klaudia / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 3
Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Jacobs, Ingo / Raets, Leo
Amicitia 1
Verlies
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Lange, Klaus / Schiffers, Fer
De Wolfjes 1
Verlies
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Verlies
13.09.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Maassen, Remco / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Gelijkspel
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Frusch, Roger / Gerets, Christian
De Poart 1
Verlies
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Hoebink, Patrick / Jacquemont, Jos
Oud Zumpelveld 1
Verlies
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Meij, de, Francis / Bovens, Jo
Der Busch 1
Gelijkspel
12.04.2019
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Deveu, Philip / Weller, Mike
De Sjmied 1
Verlies
05.04.2019
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Verlies
15.03.2019
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Verhoeve, Nico / Bouhamed, Karim
De Kroeg 2
Verlies
22.02.2019
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 2
Verlies
15.02.2019
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Starren, Amber / Pauly, Jeroen
De Bekker 2
Verlies
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker 1e klasse
1. Ronde
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Loontjes, Sven / Vaassens, Jean Pierre
DAT Boys 1
Verlies
18.01.2019
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Sassen, Roland / Herberghs, Sjef
Beat Boys 1
Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Flegel, Alfred / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Gelijkspel
14.12.2018
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Crombach, Daniël / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Weide, van der, Martin / Gielkens, Loek
Der Busch 1
Verlies
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Bosch, Edwin / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Winst
16.11.2018
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Bosch, Edwin / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Dingena, Johan / Dingena, Donny
't Lämke 1
Verlies
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Crombach, Daniël
D'r Prick 2
Verhoeve, Nico / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Habets, Henk / Biermans, Yves
De Hakkers 1
Verlies
05.10.2018
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Bosch, Edwin / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Verlies
28.09.2018
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 2
Conjour, William / Theunissen, Marcel
De Poart 1
Verlies
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Roufs, Sarik / Eurelings, Pascal
't Weverke 1
Verlies
14.09.2018
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Conjour, Thei / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
31.08.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 2
Schiffers, Fer / Lange, Klaus
De Wolfjes 1
Verlies
18.05.2018
ZOH Beker 2e klasse
Halve finale
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Bindels, Piet / Smeets, Patrick
Scherp Vor 1
Winst
11.05.2018
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Knubben, Jefke / Bakker, Sjaak
D'r Bok 2
Verlies
04.05.2018
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Conjour, Thei / Essers, Ron
Borgharen 1
Winst
20.04.2018
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Klaassens, Mandy / Camp, Op den, Bas
De Bekker 4
Winst
13.04.2018
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Pieters, Giel / Theunissen, Melvin
Bouwerwei 1
Winst
06.04.2018
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Moes, Naomi / Simons, Veerle
Oude Heide 3
Winst
23.03.2018
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Korver, Emile / Poelmans, John
Amicitia 2
Gelijkspel
16.03.2018
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Leise, Wiel / Smeets, Patrick
Scherp Vor 1
Winst
02.03.2018
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Wijnants, Lou / Dupont, Jef
't Brook 1
Winst
23.02.2018
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Czako, Andras / Ollargiu, Miranda
Carboon 1
Winst
16.02.2018
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Lehmann, Dietmar / Kollard, Kristy
De Bekker 4
Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
10. Ronde Hoofdronde
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
8. Ronde Hoofdronde
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
5. Ronde Hoofdronde
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Meijers, Patrick / Ubachs, Junior Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Hoofdronde
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Bakker, Lejo / Jansen, Joey Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
4. Ronde Voorronde
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Bakker, Lejo / Jansen, Joey Gelijkspel
09.02.2018
Carnaval Toernooi
3. Ronde Voorronde
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Janssen, Pascal / Stitzinger, Frank Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Voorronde
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Schins, Marcel / Larik, Floortje Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
1. Ronde Voorronde
Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Woug van de, Willy / Daenen, Alex Verlies
02.02.2018
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Maassen, Jurgen / Zenden, John
D'r Koffereck 2
Gelijkspel
26.01.2018
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Lemmens, Dave / Konigs, Ingmar
Star Club 2
Winst
19.01.2018
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Franken, Marco / Lehmann, Dietmar
De Bekker 4
Winst
12.01.2018
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Berk, van den, Richard / Wolters, Ellen
White Horse 2
Winst
05.01.2018
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Reneerkens, Jojo / Mounadi, Salah
De Capucijn 3
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey Martinali, Jeffrey / Stitzinger, Louis Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey Senden, Dave / Ubags, Gino Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Extra ronde
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey Moonen, Jordy / Jansen, Joey Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey Janssen, Danny / Habets, Henk Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Extra ronde
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey Hermans, Harley / Meentz, Devin Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey Velthuis, Ben / Franssen, Ricardo Winst
22.12.2017
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Knubben, Jefke / Bakker-De Bruin, Paula
D'r Bok 2
Winst
15.12.2017
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Coenen, Youri / Theunissen, Huub
Borgharen 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker 2e klasse
1. Ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Zenden, Timo / Wierts, Rick
D'r Koffereck 2
Winst
10.11.2017
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Senden, Leonie / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
03.11.2017
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Peters, Wiel / Kremer, Geert
Amicitia 2
Winst
27.10.2017
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Smeets, Patrick / Leise, Wiel
Scherp Vor 1
Winst
13.10.2017
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Stitzinger, Mat / Poelmans, Harry
't Brook 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Verlies
29.09.2017
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Czako, Andras / Sandor, Anita
Carboon 1
Winst
22.09.2017
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Laumeyer, Frank / Kohnen, Roderique
D'r Koffereck 2
Verlies
15.09.2017
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Konigs, Ingmar / Lemmens, Dave
Star Club 2
Verlies
08.09.2017
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Heuvel van den, Dave / Goessens, Renate
White Horse 2
Winst
01.09.2017
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey
't Graefke 1
Hakke, Ton / Dassen, Guillaume
De Capucijn 3
Winst
05.05.2017
ZOH 2A
25. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Roeleveld, Sonja / Simons, Veerle
Oude Heide 3
Winst
28.04.2017
ZOH 2A
24. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Konigs, Ingmar / Lemmens, Dave
Star Club 2
Gelijkspel
14.04.2017
ZOH 2A
17. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey
't Graefke
Gustin, Jo / Mortiaux, Peter
De Capucijn 2
Gelijkspel
07.04.2017
ZOH 2A
23. Speeldag
Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey
't Graefke
Abid, Marouan / Korver, Emile
Amicitia 2
Winst
31.03.2017
ZOH 2A
22. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Wijnants, Patrick / Poelmans, Harry
't Brook
Winst
17.03.2017
ZOH 2A
21. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Frijns, Vivian / Preghter, Ron
White Horse 2
Winst
10.03.2017
ZOH 2A
20. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Bollerman, Ben / Michalski, Kyra
D'r Bok 4
Winst
03.03.2017
ZOH 2A
14. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Schepper, de, Andre / Schmitz, Frans
Gemütliche Eck
Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
5. Ronde 2. Extra ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
4. Ronde 2. Extra ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond Jongen, Bas / Ubachs, Junior Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
3. Ronde 2. Extra ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond Vlecken, Kim / Rutjens, Kim Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
Halve finale Extra ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
2. Ronde 2. Extra ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond Meijers, Tom / Klaassens, Mandy Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
Kwart finale Extra ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond Vlecken, Kim / Rutjens, Kim Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
1. Ronde 2. Extra ronde
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Verlies
17.02.2017
ZOH 2A
19. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Ollargiu, Miranda / Elfarissi, Ayoub
Carboon 2
Winst
10.02.2017
ZOH 2A
18. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Meijers, Tom / Somers, Robert
Dingus 3
Winst
20.01.2017
ZOH 2A
16. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Gelijkspel
13.01.2017
ZOH 2A
15. Speeldag
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Weyden, Nicky / Wetering van de, Marco
Bluff
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)