Speler > Franssen, Fer

Franssen, Fer

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Dingus
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 9348
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2018-2019
Heren dubbel 56 122
2017-2018
Heren 72 126
Heren classic 21 48
ZOH Bokaal 117 147
2016-2017
Open 42 80
Pro 13 29
Heren 115 119
NTVB Challenger Ranking 24 53
Heren classic 44 187
2015-2016
Open 65 155
Semi-Pro 7 73
2014-2015
Open 73 254
Semi-Pro 17 146
2013-2014
Open 60 289
Semi-Pro 38 156
2012-2013
Semi-Pro 45 84
2011-2012
Open 57 196
Semi-Pro 46 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 29 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 28 54
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 3 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 5 8
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Overgangsklasse Vr., 30.11.2018 3 3
2017-2018
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 20 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 17 19
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 8 16
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 25 31
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Eerste Klasse Vr., 08.12.2017 1 3
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Classic Dubbel Za., 18.11.2017 3 11
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 7 13
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 20 23
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 4 12
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 38 30
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 5 11
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 21 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 22 32
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 8 15
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 8 12
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 46 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 2 22
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 4 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen B-Ronde Vr., 05.02.2016 2 11
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 56 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 5 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 9 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 34
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 36 55
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 2 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 33 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 33 34
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 17 22
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 3 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen A-Ronde Za., 13.12.2014 4 8
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 5 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 17 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 85 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 11 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 9 40
White Horse White Horse Semi-pro Za., 12.04.2014 5 13
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 18 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 17 40
Im weissem rossl Schinveld Semi Pro Dubbel Za., 05.04.2014 5 16
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 19 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Semi Pro Dubbel Za., 15.03.2014 5 13
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 04.01.2014 5 25
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 5 69
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 9 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 17 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 35 92
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 5 24
Star Club Meerssen Semi-Pro Za., 14.04.2012 9 12
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 9 22
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 9 24
De Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 24.03.2012 5 9
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Dingus 1 ZOH 1e klasse
2019-2020
In de Vrie 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
Tafel 4 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Rode Ridder 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Dingus SBZL Seizoen 2
2017-2018
De Rode Ridder 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Rode Ridder 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Time Out Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule D, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
2014-2015
Time Out 2A, Challenge Cup poule C, Beker, Beker tweedeklasse, Zomercompetitie Poule C
2013-2014
Time Out 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Zomercompetitie poule D, Challenge Cup poule B4
2012-2013
De Rode Ridder 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
Rode Ridder 1 Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 3
De Rode Ridder Zomer competitie Poule 1
2011-2012
Rode Ridder 2 1A
2010-2011
De Rode Ridder 4 2B
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Franssen, Fer Winters, Sander Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Franssen, Fer Moors, Mike Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Franssen, Fer Eenbergen, Ton Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Franssen, Fer Meisters, Horst Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Franssen, Fer Graaf, de, Sjon Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Franssen, Fer Saturnino, Renato Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Franssen, Fer Westerbeek van Eerten, Maurits Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Franssen, Fer
Dingus
Koerts, Jakub
Team Limburg
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Franssen, Fer
Dingus
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Franssen, Fer
Tafel 4
Hermans, Twan
de Bekker 1
Gelijkspel
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH 1e klasse
2. Speeldag
Gielis, Chris / Franssen, Fer
Dingus 1
Lange, Klaus / Schiffers, Fer
De Wolfjes 1
Verlies
18.09.2020
ZOH 1e klasse
1. Speeldag
Franssen, Fer / Gielis, Chris
Dingus 1
Kohnen, Roderique / Muerders, Pascal
D'r Druje Eck 1
Winst
06.03.2020
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Jus, Eddo / Roberts, Iwan
De Capucijn 2
Gelijkspel
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Winst
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Harenczyk, Rob / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Adriaansen, Jeffrey / Vroomen, Jan
D'r Prick 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Visser de, Ton / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Dingena, Donny / Dingena, Johan
't Lämke 1
Winst
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Winst
10.01.2020
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Harenczyk, Rob / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Kesselaer, Huub / Bakker, Lejo
Oude Heide 1
Verlies
03.01.2020
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Bleijlevens, Jean / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Franssen, Fer / Spijkers, John Winters, Sander / Dijk van, Joey Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Franssen, Fer / Spijkers, John Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Franssen, Fer / Spijkers, John Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Franssen, Fer / Spijkers, John Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Franssen, Fer / Spijkers, John Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert Verlies
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Verlies
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Smit, Marcel / Wiebe, Raymond
De Capucijn 1
Winst
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Guzak, Wesley / Willems, Victor
De Capucijn 2
Gelijkspel
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Franssen, Fer / Spijkers, John
In de Vrie 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Winst
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Gelijkspel
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Harenczyk, Rob / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Gortges, Manfred / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Verlies
13.09.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Franssen, Fer / Vincken, Harry
In de Vrie 1
Bartels, Sydney / Locorotondo, Franco
De Kroeg 1
Winst
06.09.2019
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Meerakker van de, Wim / Bakker, Lejo
Oude Heide 1
Winst
30.08.2019
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Bleijlevens, Jean / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Franssen, Fer / Klunder, Roger
Dingus
Goyens, Jitse / Boons, Bennet
Team Limburg
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Franssen, Fer / Klunder, Roger
Dingus
Meurmans, Jimmy / Boons, Bennet
Team Limburg
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Franssen, Fer / Gielis, Chris
Dingus
Camp op den, Shem / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Franssen, Fer / Ruyters, Kim
Dingus
Camp op den, Shem / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Franssen, Fer / Moonen, Bjorn
Dingus
Ubachs, Junior / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Dijk van, Ricky / Franssen, Fer
Tafel 4
Habets, Henk / Starren, Elroy
de Hakkers
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
VandenBemden, Kenny / Hermans, Twan
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Franssen, Fer / Dijk van, Ricky
Tafel 4
VandenBemden, Kenny / Dost, Mark
de Bekker 1
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Camp op den, Shem / Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Verlies
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Verlies
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Ubachs, Junior / Franssen, Fer
Tafel 4
Graaf, de, Sjon / Zeeland, van, Tom
All-Out
Verlies
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert
Brab. Branieschoppers
Verlies
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Franssen, Fer / Smeets, Rowan
Tafel 4
Otten-Kerkhof, Tessa / Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Verlies
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Ubachs, Junior / Franssen, Fer
Tafel 4
Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul
Club Foos
Verlies
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Smeets, Rowan / Franssen, Fer
Tafel 4
Bodewes, Boudewijn / Stijkel, Gilles
Club Foos
Winst
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Ubachs, Junior / Franssen, Fer
Tafel 4
Kucera, Phillip / Kleinveldus, Danny
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
Kleinveldus, Danny / Dijk van, Joey
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Franssen, Fer / Visser de, Ton
De Rode Ridder 1
Harenczyk, Ryan / Deckers, Hans
D'r Bok 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Vincken, Harry / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Eerens, Patrick / Garnier, Jean
De Komiek 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Dijk van, Ricky / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Verlies
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Vincken, Harry / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Verlies
29.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Harenczyk, Rob / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Verlies
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Harenczyk, Rob / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Franssen, Fer / Vincken, Vincent
De Rode Ridder 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Can van, Joost / Peltzer, Jan
Smidter Boys 1
Winst
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Franssen, Fer / Vincken, Vincent
De Rode Ridder 1
Fransen, Antwan / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Winst
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Verlies
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Webers, Frans / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Gelijkspel
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Loos, Rico / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Andriolo, Ralph / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Winst
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Lamberts, Ger / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Verlies
21.12.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Winst
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Harenczyk, Roman / Sangers, Rene
D'r Bok 1
Winst
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Winst
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Visser de, Ton / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Smeets, Eric / Camp op den, Tim
't Heukske 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Nendels, Cornel / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Winst
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Knops, Andre / Franssen, Bjorn
Smidter Boys 1
Winst
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Smeets, Michel / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Winst
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Heidendaal, Ger / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Gelijkspel
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Gelijkspel
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Winst
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Eggen, Jo / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Loos, Rico / Erkens, John
De Paardestal 1
Winst
18.05.2018
ZOH 1e klasse B
29. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Kleijnen, Brandon / Bemelmans, Rene
Der Bergbock 1
Verlies
04.05.2018
ZOH 1e klasse B
27. Speeldag
Franssen, Fer / Spijkers, John
De Rode Ridder 1
Loomans, Armand / Dingena, Johan
't Lamke 1
Winst
14.04.2018
Open Dubbel
6. Ronde 2. Extra ronde
Franssen, Fer / Smetsers, Wim Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
5. Ronde 2. Extra ronde
Franssen, Fer / Smetsers, Wim Graaf, de, Wesley / Neerven, van, Jeroen Winst
14.04.2018
Open Dubbel
4. Ronde 2. Extra ronde
Franssen, Fer / Smetsers, Wim Nijmeijer, Lianne / Kruijer, Sven Gelijkspel
14.04.2018
Open Dubbel
3. Ronde 2. Extra ronde
Franssen, Fer / Smetsers, Wim Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
2. Ronde 2. Extra ronde
Franssen, Fer / Smetsers, Wim Habets, Henk / Hermans, Twan Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
1. Ronde 2. Extra ronde
Franssen, Fer / Smetsers, Wim Gelissen, Michelle / Starren, Amber Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
Kwart finale Extra ronde
Franssen, Fer / Smetsers, Wim Meentz, Devin / Franssen, Ricardo Verlies
13.04.2018
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Visser de, Ton / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Buss, Bernd / Blees, Jozef
D'r Prick 2
Winst
06.04.2018
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Frusch, Roger / Evans, David
De Poart 1
Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
De Bekker 2
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Roufs, Sarik / Eurelings, Pascal
't Weverke 1
Winst
02.03.2018
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Visser de, Ton / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Gielkens, Loek / Aretz, Frans
Der Busch 1
Winst
24.02.2018
Open Dubbel
Kwart finale Hoofdronde
Franssen, Fer / Smetsers, Wim Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Verlies
24.02.2018
Open Dubbel
2. Ronde Voorronde
Franssen, Fer / Smetsers, Wim Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens Verlies
16.02.2018
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Flegel, Alfred / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 2
Gelijkspel
02.02.2018
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Remmers, Frens / Aussems, Gino
Proosd 1
Verlies
26.01.2018
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Wouters, Bert / Wouters, Jean
De Smid 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Pattipeiluhu, Robeas / Schenk, Ziggy
't Straotsje 2
Gelijkspel
12.01.2018
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Visser de, Ton / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Mols, Mat / Duchateau, Jo
De Pitsers 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Vincken, Vincent / Franssen, Fer Michels, Frits / Peters, Johnny Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Vincken, Vincent / Franssen, Fer Locorotondo, Franco / Senden, Dave Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Vincken, Vincent / Franssen, Fer Franssen, Jo / Adriaansen, Jeffrey Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Finale 2. Extra ronde
Vincken, Vincent / Franssen, Fer Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Vincken, Vincent / Franssen, Fer Smeets, Rowan / Hermans, Harley Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Vincken, Vincent / Franssen, Fer Jongen, Bas / Biermans, Yves Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Halve finale 2. Extra ronde
Vincken, Vincent / Franssen, Fer Gelissen, Michelle / Houben, Michael Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Vincken, Vincent / Franssen, Fer Vanhingel, Dominic / Franssen, Ricardo Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)