Speler > Ubags, Gino

Ubags, Gino

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Kroeg
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 1966
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 14 147
2016-2017
Open 22 80
Semi-Pro 1 44
Heren classic 66 187
2015-2016
Open 110 155
Pro 14 64
Mini master challenger 4 69
2014-2015
Open 39 254
Semi-Pro 12 146
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 14 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 4 51
2016-2017
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 2 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 7 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 2 8
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 15 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 20 32
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 1 22
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 3 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 2 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 3 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 8 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 5 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 59 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 17 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 8 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 2 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 2 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 5 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 23 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 02.01.2016 2 13
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 22 45
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 23 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 17 24
White Horse Eijsden Semi Pro Dubbel Za., 11.04.2015 5 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 33 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 34
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 12 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 9 24
TVC d'r Bok Heerlen Semi Pro Dubbel Za., 14.03.2015 5 12
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 7 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 5 33
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 3 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 34 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 33 34
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 9 22
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 28 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 17 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 51 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 29
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 4 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 5 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Semi Pro Dubbel Za., 01.11.2014 3 11
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
D'r Bok 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Dingus 1 Zomercompetitie 2016 Poule B
D'r Bok 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
2014-2015
Star Club 1 1A, Beker, Beker eerste klasse
D'r Bok Zomercompetitie Poule D
2011-2012
Star Club 2 1A
2010-2011
Star Club 2 1A
2009-2010
Star club 1 Overgangs klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Sideris, George / Hermans, Twan
De Bekker 1
Verlies
18.09.2020
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Meijers, Patrick / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
06.03.2020
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Ubags, Gino / Eykenboom, Ron
De Kroeg 1
Schmitz, Wiel / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Locorotondo, Franco / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Remmers, Patrick / Mertens, Ralf
Oost Eijsden 1
Verlies
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
07.02.2020
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Weijer van de, Hans / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Ubags, Gino / Eykenboom, Ron
De Kroeg 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Winst
03.01.2020
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Franssen, Ricardo / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Verlies
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Atol, Rob / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Verlies
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Winst
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Speycken, Nic / Meijs, Floris
De Capucijn 1
Verlies
08.11.2019
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Franssen, Ties / Partouns, Harrie
De Capucijn 2
Verlies
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Beniers, Gino / Willems, Victor
De Capucijn 2
Winst
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Ubags, Gino / Eykenboom, Ron
De Kroeg 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Prick 1
Verlies
27.09.2019
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Vincken, Timothy / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Bakker, Lejo / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
13.09.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Koch, Manfred / Visser de, Ton
In de Vrie 1
Winst
30.08.2019
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Velthuis, Ben / Franssen, Jo
A Gen Baan 1
Winst
24.05.2019
ZOH Beker
Finale
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Aruvaino, Henk / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
03.05.2019
ZOH Beker
Halve finale
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
26.04.2019
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Winst
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Dingena, Marcel / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
05.04.2019
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Prick 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker
Kwart finale
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Wiebe, Raymond / Meijs, Floris
Da Capo 1
Gelijkspel
22.03.2019
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Theeuwen, Cliff / Velthuis, Ben
A Gen Baan 1
Winst
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Locorotondo, Franco / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smeets, Johnny / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Zee van der, Rob / Jansen, Roel
D'r Bok 3
Winst
18.01.2019
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Locorotondo, Franco / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Barelds, Johan / Schillings, Jurgen
't Straotsje 1
Winst
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Habets, Henk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Gelijkspel
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Jus, Eddo / Willems, Victor
De Capucijn 1
Winst
23.11.2018
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Stitzinger, Frank / Pinxt, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Winst
09.11.2018
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Ubags, Gino / Vincken, Timothy
De Kroeg 1
Keijenberg, Ramon / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Vestjens, Raymond / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Winst
26.10.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Vincken, Timothy / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Dassen, Math / Ropers, Harry
't Brook 1
Winst
28.09.2018
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Mullenders, Maurice / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Winst
14.09.2018
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Schenk, Emiel / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Winst
07.09.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Bohland, Tom / Peerboom, Roy
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Winst
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Hendriks, Jos / Mertens, Ralf
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Locorotondo, Franco / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Schmitz, Wiel / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Gelijkspel
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Schillings, Jurgen / Vanhingel, Herman
't Straotsje 1
Winst
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smeets, Cindy / Pratillo, Biagio
D'r Koffereck 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Locorotondo, Franco / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Coenen, Jerau / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Erkens, Hub / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Winst
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Bakker, Willy / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Winst
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Steenbakkers, Wesley / Wilders, Patrick
Op de Bosch 1
Winst
16.02.2018
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Jansen, Joey / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Keijenberg, Ramon / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Bonfrere, Micha / Meijs, Floris
Da Capo 1
Winst
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas
Blauw Wit'62 1
Verlies
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Boersma, Maurice / Klunder, Roger Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Smeets, Rowan / Hermans, Harley Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Franssen, Jo / Adriaansen, Jeffrey Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf
A Gen Baan 1
Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Plaats 3 Hoofdronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Halve finale Hoofdronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Smit, Marcel / Starren, Elroy Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Hoofdronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Hoofdronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Laar van, Cyriel / Gilissen, Pascal Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Vrosch, Ron / Bakker, Lejo Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Janssen, Danny / Habets, Henk Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Adriaansen, Raymond / Adriaansen, Jeffrey Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Maassen, Mark / Dingena, Johan Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Senden, Dave / Ubags, Gino Smeets, Michel / Dijk van, Steven Winst
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Bisscheroux, Jos / Peerboom, Roy
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Gortges, Manfred / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Coenen, Davy / Schenk, Emiel
't Straotsje 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Janssen, Pascal / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Locorotondo, Franco / Ubags, Gino
De Kroeg 1
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck 1
Gelijkspel
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Cloos, Miranda / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
27.10.2017
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
20.10.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Wollgens, Thomas / Derksen, Harry
Blauw Wit'62 1
Winst
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Franssen, Ties / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Winst
29.09.2017
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
Op de Bosch 1
Winst
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Vos, Wim / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Verlies
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Biermans, Niels / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Jongen, Kay / Dijk van, Ricky
De Bekker 1
Gelijkspel
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Gebhardt, Karl-Heinz / Vroomen, Jan
D'r Prick 1
Verlies
28.04.2017
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Vermeer, Albert / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
Op de Bosch
Verlies
21.04.2017
ZOH Beker
Halve finale
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Bleijlevens, Jean / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Gelijkspel
31.03.2017
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Weijer van de, Hans / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Verlies
24.03.2017
ZOH Beker
4. Ronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Meijs, Roger / Deveu, Philip
De Sjmied
Gelijkspel
17.03.2017
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Jansen, Joey / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Verlies
10.03.2017
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
't Trefpunt 1
Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
5. Ronde 2. Extra ronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
Finale Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Boersma, Maurice / Bohland, Tom Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
3. Ronde 2. Extra ronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
Halve finale Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Jongen, Bas / Ubachs, Junior Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
2. Ronde 2. Extra ronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)