Speler > Reulings, Micha

Reulings, Micha

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: D'r Springbron
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54148
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 97 147
2016-2017
Semi-Pro 34 44
Heren classic 115 187
2015-2016
Open 65 155
Semi-Pro 10 73
2014-2015
Open 145 254
Semi-Pro 46 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 28 156
2012-2013
Open 144 174
Pro 55 79
2011-2012
Open 148 196
Rookies 10 85
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 30 51
2016-2017
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 20 37
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Vr., 30.12.2016 1 11
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 41 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 19 22
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne Overgangsklasse Za., 12.11.2016 5 6
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 36 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 3 22
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 21 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 02.01.2016 5 13
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 22 45
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 1e Klasse Vr., 18.12.2015 4 14
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 26 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 89 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 33 34
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 32 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 5 22
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 44 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 17 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 84 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 17 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 65 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 35 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 33 40
Im weissem rossl Schinveld Semi Pro Dubbel Za., 05.04.2014 9 16
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 27 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Semi Pro Dubbel Za., 15.03.2014 5 13
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 04.01.2014 4 25
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 62 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 58 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 5 25
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 9 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 84 92
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Semi-Pro Dubbel Za., 26.10.2013 5 13
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 18 42
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 26 40
Sport café Ons Honk Heerlen Semi-Pro Za., 18.05.2013 5 9
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Openings toernooi Stein (de Bekker) Pro Za., 22.09.2012 5 7
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 17 24
Star Club Meerssen Rookies Za., 14.04.2012 5 10
De Rode Ridder Amstenrade Rookies Za., 24.03.2012 3 4
White horse Eijsden Rookies Za., 17.03.2012 5 12
De Kroeg Brunssum Rookies Vr., 30.12.2011 2 12
Blauw wit Eys-Wittem Rookies Za., 17.12.2011 4 11
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 33 48
Winterkampioenschappen Stein Rookies Za., 03.12.2011 5 10
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
D'r Springbron 1 ZOH 2e Klasse, ZOH Beker
2020-2021
D'r Springbron 1 ZOH 2e klasse
2019-2020
D'r Springbron 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
D'r Springbron 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
D'r Springbron 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
D'r Springbron 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
D'r Springbron ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2014-2015
D'r Springbron ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse
2013-2014
A Jenne Sjlaagboom ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2012-2013
A Jenne Sjlaagboom 1 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2011-2012
A Jenne Sjlaagboom ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2010-2011
t Pumpje ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse
2009-2010
Dacus 1 ZOH 1A
A Jenne Sjlaagboom ZOH 2A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
28.02.2020
ZOH Beker 1e Klasse
2. Ronde
Reulings, Micha / Krichel, René
D'r Springbron 1
Bemelmans, Rene / Engels, Jo
Der Bergbock 1
Winst
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Frissen, Hub / Duckers, Marco
Blauw Wit'62 3
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Voorst van, Jo / Enning, Renee
Dingus 1
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Koussen, Rene / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Dupont, Jef / Wijnants, Lou
't Brook 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Wetzels, Pascal / Lehmann, Dietmar
De Bekker 3
Winst
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Gelijkspel
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Bergwanger, Walter / Vlecken, Kim
De Wolfjes 1
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Hanssen, Rick / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Verlies
13.12.2019
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Deveu, Philip / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Reulings, Micha / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Pereboom, Herman / Theunissen, Huub
Beat Boys 1
Winst
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Evans, David / Otten, Thijs
De Poart 1
Verlies
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Offermans, Jo / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Hoebink, Patrick / Wagenveld van, Kevin
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Bleijleven, Leon / Schaft van de, Raymond
De Kroeg 2
Verlies
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Reulings, Micha / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Delft van, Bram / Nacken, Hub
Oude Heide 2
Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Domen, Ruud / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Nacken, Ton / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Frissen, Hub / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 3
Verlies
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Verlies
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Bogaert van, Frans / Wijnants, Patrick
't Brook 1
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Mols, Bas / Mols, Maureen
D'r Prick 2
Winst
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Reulings, Micha / Krichel, René
D'r Springbron 1
Bergwanger, Walter / Karzick, Jurgen
De Wolfjes 1
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Reulings, Micha / Krichel, René
D'r Springbron 1
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Winst
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Bruijnen, Marco / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Verlies
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Wishaupt, Glenn / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Verlies
12.04.2019
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Gerets, Christian / Peters, Jos
De Poart 1
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Reulings, Micha / Krichel, René
D'r Springbron 1
Otermans, Andre / Swelsen, Jan Peter
't Weverke 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Reulings, Micha / Krichel, René
D'r Springbron 1
Koch, Wiel / Bergwanger, Walter
De Wolfjes 1
Gelijkspel
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Herberghs, Sjef / Coenen, Youri
Beat Boys 1
Winst
15.03.2019
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Wolters, Louis / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Winst
08.03.2019
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Reulings, Micha / Dohmen, Herman
D'r Springbron 1
Hermans, Angelo / Broek van den, Jo
't Lämke 1
Winst
22.02.2019
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Reulings, Micha / Krichel, René
D'r Springbron 1
Buccella, Claudio / Koch, Wiel
De Wolfjes 1
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Bree van, Ton / Geurts, May
Der Busch 1
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Meerendonk, van de, Nico / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Gelijkspel
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Colbers, Ronny / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Prick 1
Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Karzick, Jurgen / Burgers, Roger
D'r Prick 2
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Verhoeve, Nico / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Verlies
14.12.2018
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Eerens, Michel / Franssen, Mark
Da Capo 2
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Reulings, Micha / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Verlies
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Reulings, Micha / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Cox, Leon / Conjour, William
De Poart 1
Gelijkspel
16.11.2018
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Offermans, Jo / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Mortel van de, Bas / Willems, Sander
't Weverke 1
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Stevens, Ralph / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys 1
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Reulings, Micha / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane
Blauw Wit'62 3
Verlies
26.10.2018
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Stevens, Ralph / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Bruystens, Theo / Koch, Wiel
De Wolfjes 1
Gelijkspel
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Maassen, Remco / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld 1
Winst
05.10.2018
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Stevens, Ralph / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Aretz, Frans / Bree van, Ton
Der Busch 1
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Reulings, Micha / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Nacken, Ton / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Dohmen, Herman / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Custers, Mark / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Verlies
07.09.2018
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Reulings, Micha / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Goldmund, Jurgen / Karzick, Jurgen
D'r Prick 2
Verlies
31.08.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Stevens, Ralph / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Bouhamed, Karim / Schroyen, Raymond
De Kroeg 2
Winst
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Webers, Frans / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Reulings, Micha / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Stams, Ed / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Ritzen, Harry / Can van, Joost
Smidter Boys 1
Verlies
13.04.2018
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Reulings, Micha / Dohmen, Herman
D'r Springbron 1
Harenczyk, Ryan / Deckers, Hans
D'r Bok 1
Verlies
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Im Weissen Rossl 1
Verlies
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Reulings, Micha / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont 1
Gelijkspel
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
't Heukske 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Surma, Joep / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Verlies
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Lardinois, Erik / Herberichs, Sander
Blauw Wit'62 2
Winst
19.01.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Maassen, Remco / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Atol, Michel / Pinxt, Patrick
Oost Eijsden 1
Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Reulings, Micha / Gorissen, Patrick Aarts, Philip / Woug van de, Willy Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Reulings, Micha / Gorissen, Patrick Dautzenberg, Leon / Vroomen, Jan Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Reulings, Micha / Gorissen, Patrick Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Reulings, Micha / Gorissen, Patrick Ubachs, Junior / Smeets, Rowan Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Extra ronde
Reulings, Micha / Gorissen, Patrick Vanhingel, Dominic / Vanhingel, Herman Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Reulings, Micha / Gorissen, Patrick Stevens, Ralph / Van Sint Feijth, Charon Winst
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Verlies
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Reulings, Micha / Wetzelaer, Leo
D'r Springbron 1
Bussens, Rob / Stams, Ed
't Trefpunt 1
Verlies
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Knops, Andre / Wagenveld van, Kevin
Smidter Boys 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Reulings, Micha / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Dorio, Alfredo / Bakker, Lejo
D'r Bok 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Reulings, Micha / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Koll, Marco / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld 1
Winst
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles 1
Gelijkspel
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont 1
Gelijkspel
29.09.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Verlies
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Surma, Joep / Kazmierczak, Jean
Pipo Boys 1
Winst
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Reulings, Micha / Wetzelaer, Leo
D'r Springbron 1
Herberichs, Sander / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Koussen, Rene / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Wintjens, Nick / Wolters, Roel
Oost Eijsden 1
Winst
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Reulings, Micha / Dohmen, Herman
D'r Springbron 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Winst
19.05.2017
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Atol, Rob / Pereboom, Herman
Beat Boys
Verlies
05.05.2017
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Reulings, Micha / Krichel, René
D'r Springbron 1
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes
Winst
28.04.2017
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Reulings, Micha / Krichel, René
D'r Springbron 1
Breuer, Wiel / Reinders, Ger
Fauquemont
Verlies
31.03.2017
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Kicken, Mat / Eykenboom, Wiel
't Trefpunt 2
Winst
17.03.2017
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Can van, Joost / Franssen, Bjorn
Smidter Boys
Verlies
17.02.2017
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
10.02.2017
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Dorio, Alfredo / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 2
Winst
03.02.2017
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Smeets, Cindy / Benoit, Bernd
D'r Koffereck
Winst
27.01.2017
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers
Verlies
20.01.2017
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl
Winst
13.01.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers
Verlies
06.01.2017
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Koll, Marco / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld
Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
Halve finale Hoofdronde
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha Kan van, Hein / Koussen, Rene Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
Kwart finale Hoofdronde
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha Krichel, René / Maassen, Remco Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha Heijenrath, Juan / Vluggen, Damiano Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
Finale Hoofdronde
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha Mager, Bert / Seroo, Danny Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha Wersch van, Hub / Brinkhoff, Pascal Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)