Speler > Raukema van, Folkert |
---|
Raukema van, Folkert |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 51686 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren classic | 29 | 187 |
Senioren classic | 6 | 42 |
2014-2015 | ||
Open | 14 | 254 |
Pro | 20 | 123 |
2012-2013 | ||
Open | 53 | 174 |
Pro | 14 | 79 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 4 | 30 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 4 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 9 | 24 |
White Horse | Eijsden | Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 5 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 15 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 2 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 1 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 2 | 7 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 5 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 9 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Pro dubbel | Za., 08.06.2013 | 2 | 13 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 1 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Open dubbel | Za., 18.05.2013 | 5 | 24 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Pro | Za., 18.05.2013 | 4 | 14 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 12.01.2013 | 5 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Za., 12.01.2013 | 1 | 8 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 2 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
Da Capo 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
Da Capo 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
The Spot | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Rode Ridder | Zomercompetitie Poule C |
The Spot | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
De Sport | Zomercompetitie poule D |
Wien 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
Amicitia 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Amicitia | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
Amicitia | Overgangs klasse |
Der Bergbock 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Wien | ZOH Hoofdklasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Partouns, Cyriel
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Reubsaet, Eddy Ricky's Pub 1 |
Jongen, Kay
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Bakker, Willy
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Verlies |
13.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Reubsaet, Eddy Ricky's Pub 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Reubsaet, Eddy Ricky's Pub 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Notenbalk 1 |
Gelijkspel |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Feijs, Egbert
/ Teheux, Jean-Paul Eijsden 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Raukema van, Folkert
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Reubsaet, Eddy Ricky's Pub 1 |
Meentz, Devin
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Bonfrere, Micha
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Winst |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Lenssen, Maurice
/ Bolkenstijn, Sjef De Kroeg 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Naranjo, Juan
/ Souren, Hasso D'r Prick 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Senden, Jim
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Partouns, Cyriel
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Maessen, Sem
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Gouders, Freddy
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Prickaerts, Niels
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Senden, Jim
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Habets, Henk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Bleus, Roger
/ Arts, Roger Boskai 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Willems, Victor
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Gelijkspel |
10.06.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Biermans, Yves
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Kortenray, Hubert
/ Moonen, Mike Boskai 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior Heukske 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Dierks, Edy
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Caldenborgh, van, Chris
/ Bemelmans, Kevin Oost Eijsden 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Smeets, Rowan
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Gortges, Manfred
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Thorissen, Jack
/ Lenssen, Maurice De Kroeg 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Wiebe, Raymond
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Bremmers, Jo
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Wiebe, Raymond
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Wiebe, Raymond
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Bakker, Willy
/ Vanhingel, Herman De Capucijn 2 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Bonfrere, Micha
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Winst |
21.12.2018 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Stitzinger, Louis
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Wiebe, Raymond
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Klunder, Roger
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Wiebe, Raymond
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Hodiamont, Leon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Bonfrere, Micha
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Eykenboom, Ron
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Winst |
01.06.2018 ZOH Beker Halve finale |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Meijers, Patrick
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Smeets, Rowan
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Moonen, Mike
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gouders, Freddy D'r Koffereck 1 |
Winst |
09.02.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
Dierks, Edy
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Eykenboom, Ron
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Senden, Dave
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Jus, Eddo
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca Op de Bosch 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Bonfrere, Micha
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Coenen, Lerau
/ Janssen, Pascal De Kokerel 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas De Bekker 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Mertens, Ralf
/ Bohland, Tom D'r Dikke Sjtee 1 |
Gelijkspel |
27.10.2017 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
Niks, Maurice
/ Schmitz, Wiel D'r Prick 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Vos, Wim
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
Kesselaer, Huub
/ Degens, Jan Oude Heide 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic Da Capo 1 |
Roberts, Iwan
/ Franssen, Ties De Capucijn 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Wilders, Patrick
/ Eerens, Patrick Op de Bosch 1 |
Winst |
08.04.2017 Benelux Open 2017 7. Ronde Extra ronde |
Speijcken, Nic / Raukema van, Folkert | Starren, Elroy / Slegers, Luvic | Gelijkspel |
08.04.2017 Benelux Open 2017 6. Ronde Extra ronde |
Speijcken, Nic / Raukema van, Folkert | Nowottka, Tim / Dijk van, Ricky | Winst |
08.04.2017 Benelux Open 2017 Plaats 3 Hoofdronde |
Speijcken, Nic / Raukema van, Folkert | Jongen, Bas / Smeets, Rowan | Verlies |
08.04.2017 Benelux Open 2017 4. Ronde Extra ronde |
Speijcken, Nic / Raukema van, Folkert | Dautzenberg, Leon / Vroomen, Jan | Gelijkspel |
08.04.2017 Benelux Open 2017 Halve finale Hoofdronde |
Speijcken, Nic / Raukema van, Folkert | Starren, Elroy / Slegers, Luvic | Verlies |
08.04.2017 Benelux Open 2017 2. Ronde Extra ronde |
Speijcken, Nic / Raukema van, Folkert | Jongen, Bas / Smeets, Rowan | Verlies |
08.04.2017 Benelux Open 2017 Kwart finale Hoofdronde |
Speijcken, Nic / Raukema van, Folkert | Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert | Winst |
08.04.2017 Benelux Open 2017 1. Ronde Extra ronde |
Speijcken, Nic / Raukema van, Folkert | Vissers, Erik / Kamps, Roger | Winst |
13.05.2016 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Vanhingel, Herman
/ Vanhingel, Dominic Da Capo 1 |
Verlies |
06.05.2016 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Verlies |
29.04.2016 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Aussems, Gino
/ Marquaire, Bas Proosd |
Verlies |
22.04.2016 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Theeuwen, Cliff
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
01.04.2016 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Winst |
11.03.2016 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic The Spot |
Janssen, Pascal
/ Stalmans, Sandra De Kokerel |
Verlies |
04.03.2016 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Steyns, Ralf
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Winst |
26.02.2016 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic The Spot |
Hendriks, Jos
/ Beuken, John D'r Dikke Sjtee |
Winst |
19.02.2016 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Eykenboom, Ron
/ Prins, Rene 't Trefpunt 1 |
Winst |
12.02.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Bussens, Rob
/ Krichel, Heinz 't Trefpunt 2 |
Winst |
29.01.2016 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic The Spot |
Weijer van de, Hans
/ Wenders, Dennis Blauw Wit '62 1 |
Verlies |
11.12.2015 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Aruvaino, Henk
/ Franssen, Jo D'r Prick 1 |
Verlies |
20.11.2015 ZOH Beker Hoofdklasse 1. Ronde |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic The Spot |
Bartels, Sydney
/ Bakker, Lejo D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
13.11.2015 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Haurissa, Emrys
/ Aussems, Gino Proosd |
Winst |
06.11.2015 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Speijcken, Nic The Spot |
Bemelmans, Donee
/ Bartholome, Thom A Gen Baan 1 |
Winst |