Speler > Atol, Rob

Atol, Rob

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Pro
Vereniging: Oost Eijsden
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 631
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2013-2014
Open 67 289
Pro 88 152
2012-2013
Open 89 174
Pro 14 79
2011-2012
Open 96 196
Semi-Pro 51 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2013-2014
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 1 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 5 40
White Horse White Horse Pro dubbel Za., 12.04.2014 9 17
2012-2013
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 9 16
White horse Eijsden Pro Za., 23.03.2013 1 8
2011-2012
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 9 24
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 17.03.2012 5 12
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
Oost Eijsden 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
Oost Eijsden 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
Oost Eijsden 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
Oost Eijsden 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
Oost Eijsden 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
Beat Boys ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
Beat Boys ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2014-2015
Beat Boys 1 Ereklasse, Beker
2013-2014
Beat Boys 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
Star Club Zomercompetitie poule C
2012-2013
White Horse 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
White Horse Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 4
2011-2012
White Horse 1 1A
2010-2011
White Horse 1 1A
2009-2010
White Horse 1 1B
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Verlies
07.02.2020
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bartels, Danny / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Gelijkspel
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Wasbauer, Johnny / Roberts, Iwan
De Capucijn 2
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verhoeve, Nico / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Winst
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Winst
03.01.2020
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Prick 1
Winst
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Atol, Rob / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Dijk van, Ricky / Ruyters, Kim
In de Vrie 1
Verlies
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Verlies
08.11.2019
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Teheux, Jean-Paul / Atol, Rob
Oost Eijsden 1
Aelmans, Ralf / Moonen, Mike
A Gen Baan 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Verlies
18.10.2019
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Hoebink, Patrick / Wagenveld van, Kevin
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
27.09.2019
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
De Capucijn 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Atol, Rob / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Vanaschen, Antoine / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Atol, Rob / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Franssen, Ricardo / Hodiamont, Leon
A Gen Baan 1
Winst
12.04.2019
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Atol, Rob / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Winst
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Bleijlevens, Jean / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Atol, Rob / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Mertens, Ralf / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Thijssen, Hubert / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Vanhingel, Dominic / Atol, Rob
Oost Eijsden 1
Bleus, Danny / Bremmers, Jo
Oude Heide 1
Verlies
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Atol, Rob / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Gortges, Manfred / Adriaansen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Atol, Rob / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Moonen, Jordy / Locorotondo, Franco
De Kroeg 1
Verlies
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Wiebe, Raymond / Meijs, Floris
Da Capo 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Mullenders, Maurice / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
05.10.2018
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Beniers, Gino / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Winst
28.09.2018
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Mertens, Ralf / Wagenveld van, Kevin
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
07.09.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Dingena, Marcel / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
31.08.2018
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Erkens, Hub / Dierks, Edi
Oude Heide 1
Winst
01.06.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Halve finale
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Odekerken, Lor / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Verlies
18.05.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont 1
Winst
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
't Heukske 1
Verlies
27.04.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Can van, Joost / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Winst
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winst
13.04.2018
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Winst
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Winst
30.03.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Winst
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Odekerken, Lor / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Stams, Ed / Eggen, Jo
't Trefpunt 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Gelijkspel
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Zeeuw de, Ger / Vermeer, Albert
D'r Bok 1
Winst
16.02.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Breemen, Tony / Jacquemont, Jos
Oud Zumpelveld 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Remmers, Patrick / Atol, Rob
Oost Eijsden 1
Dohmen, Herman / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Winst
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Wetzelaer, Leo / Schreinemacher, Jos
D'r Springbron 1
Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Ras, Lou / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Winst
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Camp op den, Shem / Koch, Manfred
't Heukske 1
Winst
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Winst
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Herberichs, Sander / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Winst
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Im Weissen Rossl 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Gebhardt, Karl-Heinz / Vroomen, Jan
D'r Prick 1
Winst
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Odekerken, Lor / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Bussens, Rob / Stams, Ed
't Trefpunt 1
Winst
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Vonken, Wim / Knops, Andre
Smidter Boys 1
Winst
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Jorissen, Jos / Koll, Marco
Oud Zumpelveld 1
Winst
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Dohmen, Herman / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Winst
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Winst
19.05.2017
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Atol, Rob / Pereboom, Herman
Beat Boys
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
05.05.2017
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Atol, Rob / Theunissen, Huub
Beat Boys
Harenczyk, Roman / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 2
Verlies
28.04.2017
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Atol, Rob / Theunissen, Huub
Beat Boys
Laumeyer, Frank / Smeets, Cindy
D'r Koffereck
Verlies
07.04.2017
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Atol, Rob / Brands, Rene
Beat Boys
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl
Verlies
03.03.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Atol, Rob / Brands, Rene
Beat Boys
Franssen, Bjorn / Can van, Joost
Smidter Boys
Verlies
17.02.2017
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Atol, Rob / Theunissen, Huub
Beat Boys
Niels, John / Smeets, Ludwig
De Wolfjes
Winst
20.01.2017
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Atol, Rob / Theunissen, Huub
Beat Boys
Bussens, Rob / Sulman, Marco
't Trefpunt 2
Verlies
06.01.2017
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Atol, Rob / Brands, Rene
Beat Boys
Webers, Frans / Seetsen, Menno
't Tepke
Verlies
16.12.2016
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Atol, Rob / Winkens, Peter
Beat Boys
Reulings, Micha / Krichel, René
D'r Springbron 1
Winst
02.12.2016
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Theunissen, Huub / Atol, Rob
Beat Boys
Jacobs, Robert / Reijntjens, Richard
D'r Bok 2
Verlies
25.11.2016
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Brands, Rene / Atol, Rob
Beat Boys
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck
Verlies
18.11.2016
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Theunissen, Huub / Atol, Rob
Beat Boys
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl
Verlies
11.11.2016
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers
Verlies
04.11.2016
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers
Verlies
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Theunissen, Huub / Atol, Rob
Beat Boys
Monsuwe, Hans / Gortges, Manfred
D'r Prick 1
Verlies
14.10.2016
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Pelzer, Dave / Koll, Marco
Oud Zumpelveld
Verlies
07.10.2016
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Heijenrath, Juan / Vluggen, Damiano
Blauw Wit'62 2
Verlies
30.09.2016
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Vlecken, Kim / Bruystens, Theo
De Wolfjes
Verlies
23.09.2016
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont
Verlies
16.09.2016
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Bronkhorst, Nico / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Verlies
09.09.2016
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Bussens, Rob / Sulman, Marco
't Trefpunt 2
Winst
02.09.2016
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Vanhommerig, Frank / Knops, Andre
Smidter Boys
Gelijkspel
26.08.2016
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Seetsen, Menno / Abels, Twan
't Tepke
Winst
03.06.2016
ZOH Ovg.
30. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Meyer, Richard / Habets, John
Fauquemont
Winst
27.05.2016
ZOH Ovg.
29. Speeldag
Atol, Rob / Winkens, Peter
Beat Boys
Can van, Joost / Franssen, Bjorn
Smidter Boys
Verlies
06.05.2016
ZOH Ovg.
27. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl
Verlies
29.04.2016
ZOH Ovg.
26. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Badrani, Amir / Stalmans, Louis
D'r Bok 2
Winst
15.04.2016
ZOH Beker
3. Ronde
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Hendriks, Jos / Beuken, John
D'r Dikke Sjtee
Verlies
08.04.2016
ZOH Ovg.
24. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Eerens, Patrick / Garnier, Jean
Op de Bosch
Winst
01.04.2016
ZOH Ovg.
23. Speeldag
Atol, Rob / Brands, Rene
Beat Boys
Burgers, Roger / Menten, Harry
D'r Prick 2
Winst
18.03.2016
ZOH Ovg.
22. Speeldag
Brands, Rene / Atol, Rob
Beat Boys
Smeets, Ludwig / Mey, Eric
De Wolfjes
Verlies
11.03.2016
ZOH Ovg.
21. Speeldag
Atol, Rob / Theunissen, Huub
Beat Boys
Stams, Ed / Merx, May
't Trefpunt 2
Verlies
04.03.2016
ZOH Ovg.
20. Speeldag
Atol, Rob / Theunissen, Huub
Beat Boys
Leise, Mark / Ritzen, Harry
Scherp Vor 1
Winst
19.02.2016
ZOH Ovg.
18. Speeldag
Atol, Rob / Brands, Rene
Beat Boys
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Gelijkspel
12.02.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Atol, Rob / Winkens, Peter
Beat Boys
Paffen, Jo / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld
Winst
29.01.2016
ZOH Ovg.
17. Speeldag
Atol, Rob / Brands, Rene
Beat Boys
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
De Leeuw '80
Winst
08.01.2016
ZOH Ovg.
14. Speeldag
Atol, Rob / Duysings, Robert
Beat Boys
Vanhommerig, Frank / Brinkhoff, Roger
Smidter Boys
Verlies
11.12.2015
ZOH Ovg.
11. Speeldag
Atol, Rob / Duysings, Robert
Beat Boys
Harenczyk, Ryan / Bakker, Sjaak
D'r Bok 2
Winst
04.12.2015
ZOH Ovg.
13. Speeldag
Atol, Rob / Duysings, Robert
Beat Boys
Knubben, Bert / Breemen, Tony
Oud Zumpelveld
Winst
20.11.2015
ZOH Ovg.
12. Speeldag
Atol, Rob / Duysings, Robert
Beat Boys
Labruzzo, Marcello / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl
Gelijkspel
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)