Teams > ZOH 1e klasse B > Blauw Wit'62 2   < Terug   Volgende >

Blauw Wit'62 2

 
Speler
Andriolo, Ralph
52045
Domen, Ruud
54317
Geurts, Sjaak
52505
Herberichs, Sander
54942
Lardinois, Erik
52036
Mager, Bert
51934
Meessen, Alexander
53298
Scheepers, Peter
53641
Schielen, Marco
52031
Seroo, Lei
50966
Theunissen, Maurice
53275
Wersch van, Hub
52503
 
Informationen
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 30.08.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
60:45 5:3
2 Vr., 06.09.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
54:43 6:2
3 Vr., 18.10.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
63:43 7:1
4 Vr., 20.09.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Schinvelderstraat 3, 6441TE Brunssum-Limburg
Topper2000
58:48 5:3
5 Vr., 27.09.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
57:45 5:3
6 Vr., 04.10.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
55:48 5:3
7 Vr., 25.10.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Springbron 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
54:49 4:4
8 Vr., 01.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden-Limburg
Topper2000
45:50 2:6
9 Vr., 08.11.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
37:63 1:7
10 Vr., 15.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Wolfjes 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
56:59 3:5
11 Vr., 22.11.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Prick 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
57:52 4:4
12 Vr., 06.12.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Café 't Brook
Demertstraat 63, 6227AN Maastricht-Limburg
Topper2000
56:56 4:4
13 Vr., 13.12.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
64:0 8:0
14 Vr., 03.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
62:48 6:2
15 Vr., 10.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
62:45 7:1
16 Vr., 17.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
64:28 8:0
17 Vr., 31.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
56:56 4:4
18 Vr., 07.02.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
56:57 3:5
19 Vr., 14.02.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
63:55 7:1
20 Vr., 06.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Springbron 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
56:56 5:3
21 Vr., 13.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
22 Vr., 20.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
23 Vr., 27.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Wolfjes 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
24 Vr., 03.04.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Prick 2
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
25 Vr., 17.04.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
26 Vr., 24.04.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 11.10.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 3
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
64:31 8:0
2 Vr., 24.01.2020 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 2
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
51:56 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 28.02.2020 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
41:62 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)