Teams > ZOH 1e klasse B > D'r Prick 2   < Terug   Volgende >

D'r Prick 2

 
Speler
Adriaansen, Raymond
65159
Bertrand, Birgit
54059
Bosch, Edwin
54057
Burgers, Roger
53350
Buss, Bernd
53624
Crombach, Daniël
52809
Gouder de Beauregard, Tanja
53626
Koch, Robert
70246
Moes, Naomi
65529
Mols, Bas
54058
Mols, Maureen
70095
 
Informationen
Vereniging: D'r Prick
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 30.08.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
33:64 0:8
2 Vr., 06.09.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
45:62 2:6
3 Vr., 13.09.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Springbron 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
49:63 1:7
4 Vr., 20.09.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden-Limburg
Topper2000
53:54 2:6
5 Vr., 27.09.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
38:58 2:6
6 Vr., 04.10.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Wolfjes 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
56:57 6:2
7 Vr., 25.10.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
62:51 6:2
8 Vr., 01.11.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
55:54 5:3
9 Vr., 08.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
52:57 2:6
10 Vr., 15.11.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 3
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
48:54 2:6
11 Vr., 22.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
52:57 4:4
12 Vr., 06.12.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
64:37 8:0
13 Vr., 13.12.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Schinvelderstraat 3, 6441TE Brunssum-Limburg
Topper2000
44:64 0:8
14 Vr., 03.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
50:60 3:5
15 Vr., 10.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
40:61 2:6
16 Vr., 17.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Springbron 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
59:58 4:4
17 Vr., 31.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
44:54 2:6
18 Vr., 07.02.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
36:63 1:7
19 Vr., 14.02.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Wolfjes 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
57:55 4:4
20 Vr., 06.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
56:53 4:4
21 Vr., 13.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Café 't Brook
Demertstraat 63, 6227AN Maastricht-Limburg
Topper2000
22 Vr., 20.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
23 Vr., 27.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
24 Vr., 03.04.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 2
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
25 Vr., 17.04.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
26 Vr., 24.04.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 11.10.2019 21:00
Uitwedstrijd
Amicitia 1
Hotel Café Amicitia
Markt 9, 6431LG Hoensbroek-Limburg
Topper2000
55:58 4:4
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 24.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
58:49 5:3
2 Vr., 28.02.2020 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
47:55 4:4
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)