Teams > ZOH 2e klasse A > Bouwerwei 1   < Terug   Volgende >

Bouwerwei 1

 
Speler
Grissen, Bert
70177
Jacobs, Glenn
65066
Keularts, Peter
50478
Krewinkel, Ivo
54441
Lechner, Ger
51262
Muller, Jeffrey
23652
Otermans, Jan
70152
Paulissen, Leon
54392
Pieters, Giel
54288
Schaeks, Jos
54235
Schlangen, Dennis
65132
Schuller, Patrick
54892
Severins, Jo
65390
Sleen, van der, Bas
70176
Theunissen, John
65360
Theunissen, Melvin
65329
Vreuls, Pascal
65444
 
Informationen
Vereniging: De Bouwerwei
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 2e klasse
 
Wedstrijden ZOH 2e klasse A
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
48:56 4:4
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Graefke 1
Café 't Graefke
Topper2000
59:29 6:2
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 3
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
51:47 4:4
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 2
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
40:61 2:6
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 3
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
32:64 0:8
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
Carboon 1
Café Carboon
Topper2000
64:33 8:0
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 3
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
49:40 5:3
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
64:38 8:0
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Amicitia 1
Hotel Café Amicitia
Topper2000
57:42 4:4
10 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Sport 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
39:57 2:6
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Star Club 1
Café Star Club
Topper2000
29:64 0:8
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 3
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
60:50 6:2
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
White Horse 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
52:49 4:4
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 2
Café Dingus
Topper2000
38:59 2:6
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Graefke 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
41:57 2:6
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 3
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
0:64 0:8
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
40:48 2:6
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 3
Café De Bekker
Topper2000
30:64 0:8
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Carboon 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
64:19 8:0
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 3
Café Dierks
Topper2000
64:0 8:0
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 2
Café d’r Koffereck
Topper2000
18:64 0:8
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Amicitia 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
48:62 2:6
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Sport 1
Café De Sport
Topper2000
39:63 1:7
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Star Club 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
35:64 0:8
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 3
Café de Capucijn
Topper2000
48:51 6:2
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
White Horse 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
52:58 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Heukske 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
34:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 2e klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Carboon 1
Café Carboon
Topper2000
62:44 6:2
2 Vr., 08.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
38:64 0:8
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)