Teams > ZOH 1e klasse B > De Wolfjes 1   < Terug   Volgende >

De Wolfjes 1

 
Speler
Bergwanger, Walter
54590
Bruystens, Theo
50381
Buccella, Claudio
53667
Glezer, Marcel
51229
Koch, Wiel
53284
Lange, Klaus
54591
Niels, John
50380
Schiffers, Fer
50378
Smeets, Angela
54923
Smeets, Ludwig
53951
Verboeket, Patrick
54924
Vlecken, Kim
53839
 
Informationen
Vereniging: De Wolfjes
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 1e klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Prick 2
Café D'r Prick
Topper2000
61:47 6:2
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Lämke 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
53:55 4:4
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Topper2000
61:51 6:2
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 2
Café 't Hoefveldje
Topper2000
64:39 8:0
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Der Busch 1
Café D'r Prick
Topper2000
53:54 4:4
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Cafe Sport
Topper2000
63:53 7:1
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Springbron 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
46:56 3:5
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Beat Boys 1
Café de Komiek
Topper2000
59:49 6:2
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Weverke 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
61:47 6:2
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Topper2000
53:51 4:4
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 2
Café 't Hoefveldje
Topper2000
57:46 5:3
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Da Capo 2
Café Da Capo
Topper2000
45:63 1:7
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Kroeg 2
Café 't Hoefveldje
Topper2000
58:44 4:4
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Prick 2
Café 't Hoefveldje
Topper2000
61:51 5:3
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Lämke 1
Café 't Lämke
Topper2000
53:54 5:3
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Sjmied 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
53:55 3:5
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 2
Café Dierks
Topper2000
62:47 6:2
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Der Busch 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
55:52 4:4
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café 't Hoefveldje
Topper2000
45:49 4:4
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Springbron 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
52:58 4:4
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Beat Boys 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
62:39 6:2
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Weverke 1
Café 't Weverke
Topper2000
59:50 4:4
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
64:0 8:0
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 2
Café De Bekker
Topper2000
49:45 4:4
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Da Capo 2
Café 't Hoefveldje
Topper2000
55:56 4:4
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Topper2000
64:34 8:0
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 2
Café 't Hoefveldje
Topper2000
60:37 6:2
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
49:61 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Springbron 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
57:55 5:3
3 Vr., 26.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 2
Café De Bekker
Topper2000
52:55 5:3
Kwart finale Vr., 03.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 2
Café de Capucijn
Topper2000
49:62 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)