Teams > ZOH Overgangsklasse > Fauquemont 1   < Terug   Volgende >

Fauquemont 1

 
Speler
Breuer, Wiel
54207
Essers, Maurice
24736
Haan, John
54175
Haegmans, John
53
Kessen, Peter
54962
Libens, Jack
52
Max, Joep
53345
Meyer, Richard
54607
Ras, Lou
3425
Reumerman, Michel
54302
Winkens, Peter
5076
 
Informatie
Vereniging: Fauquemont
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker Overgangsklasse
 
Wedstrijden ZOH Overgangsklasse
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
55:59 2:6
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
62:45 6:2
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Smidter Boys 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
58:34 5:3
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Topper2000
55:59 4:4
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Heukske 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
55:62 2:6
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
The Eagles 1
Café Wetzels
Topper2000
60:44 6:2
7 Vr., 26.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
58:41 6:2
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Komiek 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
52:55 4:4
9 Vr., 03.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
53:55 5:3
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Trefpunt 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
51:48 5:3
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Rode Ridder 1
Café In de Vrie
Topper2000
56:58 3:5
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
54:57 2:6
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Tepke 1
Café 't Tepke
Topper2000
57:54 4:4
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Topper2000
51:57 4:4
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
61:44 6:2
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Smidter Boys 1
Café De Ouwe Leemkoel
Topper2000
63:41 7:1
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
48:60 3:5
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Heukske 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
50:61 2:6
19 Vr., 17.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
The Eagles 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
59:49 6:2
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Cafe Sport
Topper2000
63:38 7:1
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Komiek 1
Café de Komiek
Topper2000
56:50 5:3
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
52:44 4:4
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Trefpunt 1
Café 'T Trefpunt
Topper2000
64:46 8:0
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Rode Ridder 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
59:49 6:2
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Topper2000
49:53 4:4
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Tepke 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
57:59 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Graefke 1
Café 't Graefke
Topper2000
60:44 5:3
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Da Capo 2
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
58:49 5:3
3 Vr., 08.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Prick 1
Café D'r Prick
Topper2000
47:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker Overgangsklasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
3 Vr., 29.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Topper2000
51:60 3:5
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)