Teams > ZOH Overgangsklasse > Blauw Wit'62 2   < Terug   Volgende >

Blauw Wit'62 2

 
Speler
Andriolo, Ralph
52045
Geurts, Sjaak
52505
Herberichs, Sander
54942
Lardinois, Erik
52036
Mager, Bert
51934
Scheepers, Peter
53641
Schielen, Marco
52031
Seroo, Lei
50966
Theunissen, Maurice
53275
Wersch van, Hub
52503
 
Vorübergehende Spieler
Brinkhoff, Pascal
11054
ZOH Overgangsklasse: Während 13. Speeldag
ZOH Beker: Nicht spielberechtigt
ZOH Beker Overgangsklasse: Nicht spielberechtigt
Peters, Roger
53582
ZOH Overgangsklasse: Während 3. Speeldag
ZOH Beker: Nicht spielberechtigt
ZOH Beker Overgangsklasse: Nicht spielberechtigt
 
Informationen
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker Overgangsklasse
 
Wedstrijden ZOH Overgangsklasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1
Cafe Sport
Topper2000
37:64 0:8
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Rode Ridder 1
Café In de Vrie
Topper2000
44:61 2:6
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Heukske 1
MFC 't Raodhoes
Topper2000
47:64 0:8
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 1
Cafe Sport
Topper2000
41:64 0:8
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
The Eagles 1
Café Wetzels
Topper2000
62:43 6:2
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Tepke 1
Cafe Sport
Topper2000
49:63 1:7
7 Vr., 26.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
Fauquemont 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
41:58 2:6
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1
Cafe Sport
Topper2000
0:64 0:8
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Komiek 1
Café de Komiek
Topper2000
52:63 1:7
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Cafe Sport
Topper2000
55:59 3:5
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 1
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
45:59 2:6
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Smidter Boys 1
Cafe Sport
Topper2000
64:0 8:0
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Trefpunt 1
Café 'T Trefpunt
Topper2000
59:58 5:3
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Topper2000
45:57 4:4
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Rode Ridder 1
Cafe Sport
Topper2000
38:64 0:8
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Heukske 1
Cafe Sport
Topper2000
44:60 2:6
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Topper2000
46:57 4:4
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
The Eagles 1
Cafe Sport
Topper2000
58:57 3:5
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Tepke 1
Café 't Tepke
Topper2000
50:64 0:8
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Fauquemont 1
Cafe Sport
Topper2000
38:63 1:7
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Topper2000
0:64 0:8
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Komiek 1
Cafe Sport
Topper2000
36:48 2:6
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Topper2000
54:59 3:5
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 1
Cafe Sport
Topper2000
47:48 2:6
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
Smidter Boys 1
Café De Ouwe Leemkoel
Topper2000
57:49 5:3
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Trefpunt 1
Cafe Sport
Topper2000
40:59 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Topper2000
41:62 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker Overgangsklasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Cafe Sport
Topper2000
45:44 4:4
2 Vr., 08.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Smidter Boys 1
Cafe Sport
Topper2000
46:62 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)