Teams > ZOH 2e klasse A > De Capucijn 3   < Terug   Volgende >

De Capucijn 3

 
Speler
Caris, Paul
3049
Dassen, Guillaume
7546
Dassen, Jean
6539
Dassen, Raymond
8020
Goessens, Anita
70100
Hakke, Ton
51
Havere van, Francois
7640
Jamin, Dennis
65538
Kanters, Sandra
70200
Koch, Huub
1583
Mounadi, Salah
11131
Partouns, Anita
70098
Partouns, Mitchell
5077
Reneerkens, Jojo
923
 
Informationen
Vereniging: De Capucijn
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 2e klasse
 
Wed. ZOH 2e klasse A
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Uitwedstrijd
Amicitia 1
Hotel Café Amicitia
Topper2000
51:58 2:6
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Sport 1
Café de Capucijn
Topper2000
47:48 2:6
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Star Club 1
Café Star Club
Topper2000
42:64 0:8
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 3
Café Dierks
Topper2000
51:40 5:3
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
White Horse 2
Café de Capucijn
Topper2000
49:47 3:5
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 2
Café Dingus
Topper2000
27:63 1:7
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Graefke 1
Café de Capucijn
Topper2000
53:56 4:4
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 3
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
58:54 4:4
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 2
Café de Capucijn
Topper2000
22:64 0:8
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 3
Café De Bekker
Topper2000
0:64 0:8
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Carboon 1
Café de Capucijn
Topper2000
63:48 7:1
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Bouwerwei 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
50:60 2:6
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 2
Café de Capucijn
Topper2000
42:60 2:6
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Amicitia 1
Café de Capucijn
Topper2000
53:59 4:4
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Sport 1
Café De Sport
Topper2000
41:63 1:7
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Star Club 1
Café de Capucijn
Topper2000
37:64 0:8
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 3
Café de Capucijn
Topper2000
64:33 8:0
18 Vr., 08.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
White Horse 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
40:44 4:4
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Café de Capucijn
Topper2000
45:58 3:5
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Graefke 1
Café 't Graefke
Topper2000
39:59 2:6
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 3
Café de Capucijn
Topper2000
50:56 5:3
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 2
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
37:64 0:8
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 3
Café de Capucijn
Topper2000
39:62 2:6
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
Carboon 1
Café Carboon
Topper2000
0:64 0:8
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Bouwerwei 1
Café de Capucijn
Topper2000
51:48 2:6
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 2
Café d’r Koffereck
Topper2000
64:38 8:0
 
Wed. ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Da Capo 2
Café de Capucijn
Topper2000
33:63 1:7
 
Wed. ZOH Beker 2e klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 3
Café de Capucijn
Topper2000
50:59 3:5
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)