Team-PIN:     Live-Ticker …
   
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Resultaat
Do., 16.01.2020 20:00
SBZL Seizoen 3 (8. Speeldag)
De Bekker Boem Kartoffels
verantwortlich seit 16.01.2020
14:10
unbestätigt
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (15. Speeldag)
't Brook 1 Oud Zumpelveld 1 2:6
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (13. Speeldag)
't Graefke 1 Oude Heide 3 7:1
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (15. Speeldag)
't Heukske 1 De Hakkers 1 1:7
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (15. Speeldag)
't Lämke 1 De Bekker 3 8:0
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (15. Speeldag)
't Tepke 1 De Jokers 1 6:2
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (15. Speeldag)
Amicitia 1 Da Capo 2 5:3
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (15. Speeldag)
Ashley's Army 1 De Bekker 1 0:8
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (15. Speeldag)
Beat Boys 1 Blauw Wit'62 2 1:7
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (15. Speeldag)
Blauw Wit'62 1 De Capucijn 1 4:4
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (15. Speeldag)
Blauw Wit'62 3 Oude Heide 2 4:4
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (15. Speeldag)
D'r Bok 1 De Komiek 1 0:8
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (15. Speeldag)
D'r Prick 1 A Gen Baan 1 4:4
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (15. Speeldag)
Da Capo 1 't Tonneke 3:5
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (15. Speeldag)
De Bekker 2 De Sjmied 1 8:0
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (15. Speeldag)
De Capucijn 3 DAT Boys 1 8:0
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (15. Speeldag)
De Capucijn 4 D'r Bok 2 3:5
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (15. Speeldag)
De Paardestal 1 Star Club 1 5:3
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (15. Speeldag)
De Pitsers 1 Dingus 2 1:7
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (15. Speeldag)
De Smid 1 Der Busch 1 0:8
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (15. Speeldag)
De Sport 1 White Horse 1 6:2
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (15. Speeldag)
De Wolfjes 1 D'r Springbron 1 4:4
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (15. Speeldag)
Der Bergbock 1 't Trefpunt 1 4:4
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (15. Speeldag)
Dingus 1 De Kroeg 2 4:4
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (15. Speeldag)
Oude Heide 1 In de Vrie 1 6:2
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (15. Speeldag)
The Eagles 1 Fratelli 1 4:4
Vr., 10.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (9. Speeldag)
OJA Dzyan Willem van Oranje 0:7
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Resultaat
Vr., 10.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (15. Speeldag)
D'r Prick 2 De Poart 1 _:_
Do., 16.01.2020 20:00
SBZL Seizoen 3 (8. Speeldag)
Team Limburg Raodhoes Warriors _:_
Vr., 17.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (10. Speeldag)
De Boemel VTV _:_
Vr., 17.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (20. Speeldag)
De Boesjer Marma bar _:_
Vr., 17.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (13. Speeldag)
Willem van Oranje Lokaal 42 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (16. Speeldag)
't Graefke 1 De Sport 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (16. Speeldag)
't Tonneke Ashley's Army 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (16. Speeldag)
't Trefpunt 1 De Smid 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (16. Speeldag)
't Weverke 1 D'r Bok 2 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (16. Speeldag)
Beat Boys 1 De Bekker 2 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (16. Speeldag)
Blauw Wit'62 1 Oude Heide 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (16. Speeldag)
D'r Bok 1 Pipo Boys 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (16. Speeldag)
D'r Springbron 1 D'r Prick 2 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (16. Speeldag)
De Bekker 1 De Komiek 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (16. Speeldag)
De Bekker 3 DAT Boys 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (16. Speeldag)
De Capucijn 4 Oude Heide 3 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (16. Speeldag)
De Hakkers 1 De Capucijn 2 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (16. Speeldag)
De Jokers 1 The Eagles 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (16. Speeldag)
De Kroeg 2 Blauw Wit'62 3 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (16. Speeldag)
De Poart 1 't Brook 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (16. Speeldag)
De Sjmied 1 De Wolfjes 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (16. Speeldag)
Der Busch 1 D'r Druje Eck 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (16. Speeldag)
Dingus 2 Der Bergbock 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (16. Speeldag)
In de Vrie 1 De Kroeg 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (16. Speeldag)
Oost Eijsden 1 't Heukske 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (16. Speeldag)
Oud Zumpelveld 1 Dingus 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (16. Speeldag)
Oude Heide 2 Blauw Wit'62 2 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (16. Speeldag)
Star Club 1 De Pitsers 1 _:_
Vr., 17.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (13. Speeldag)
White Horse 1 Amicitia 1 _:_
Wo., 22.01.2020 20:30
TBNL Eerste Klasse (5. Speeldag)
Cues & Balls Allemanscafe 1 _:_
Do., 23.01.2020 20:30
TBNL Eerste Klasse (5. Speeldag)
Masters of Puppets The Outlaws _:_
Do., 23.01.2020 20:30
TBNL Eerste Klasse (5. Speeldag)
Oranjebar Oventje _:_
Vr., 24.01.2020 20:30
TBNL Eerste Klasse (3. Speeldag)
Allemanscafe 1 The Outlaws _:_
Vr., 24.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (5. Speeldag)
De Boesjer Willem van Oranje _:_
Vr., 24.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (7. Speeldag)
OJA Koen Vertierke _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
't Lämke 1 In de Vrie 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
't Tonneke White Horse 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
't Weverke 1 't Brook 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
Amicitia 1 De Capucijn 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
Ashley's Army 1 't Heukske 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
Blauw Wit'62 1 Da Capo 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 2e Klasse
Carboon 1 Da Capo 2 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker Overgangsklasse
D'r Bok 1 't Tepke 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 2e Klasse
D'r Bok 2 Vrijlot _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 1e Klasse (1. Ronde)
D'r Prick 2 Dingus 2 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
De Bekker 1 D'r Prick 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
De Bekker 2 Blauw Wit'62 2 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
De Bekker 3 D'r Springbron 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
De Capucijn 3 A Gen Baan 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 2e Klasse
De Capucijn 4 Oude Heide 3 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
De Hakkers 1 Beat Boys 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker Overgangsklasse
De Jokers 1 Pipo Boys 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
De Komiek 1 Blauw Wit'62 3 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
De Kroeg 1 The Eagles 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
De Paardestal 1 Vrijlot _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 1e Klasse (1. Ronde)
De Poart 1 't Trefpunt 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 1e Klasse (1. Ronde)
De Smid 1 DAT Boys 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 2e Klasse
De Sport 1 't Graefke 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
De Wolfjes 1 Fratelli 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 1e Klasse (1. Ronde)
Der Bergbock 1 Vrijlot _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 1e Klasse (1. Ronde)
Der Busch 1 Oude Heide 2 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 1e Klasse (1. Ronde)
Dingus 1 De Sjmied 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker (2. Ronde)
Oost Eijsden 1 De Kroeg 2 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 1e Klasse (1. Ronde)
Oud Zumpelveld 1 D'r Druje Eck 1 _:_
Vr., 24.01.2020 21:00
ZOH Beker 1e Klasse (1. Ronde)
Star Club 1 De Pitsers 1 _:_
Do., 30.01.2020 20:00
SBZL Seizoen 3 (9. Speeldag)
Boem Kartoffels Team Limburg _:_
Do., 30.01.2020 20:00
SBZL Seizoen 3 (9. Speeldag)
Raodhoes Warriors Old Stars _:_
Vr., 31.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (11. Speeldag)
Allemanscafe 2 Willem van Oranje _:_
Vr., 31.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (11. Speeldag)
De Boemel Lokaal 42 _:_
Vr., 31.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (11. Speeldag)
OJA Koen TSH _:_
Vr., 31.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (11. Speeldag)
Vertierke Marma bar _:_
Vr., 31.01.2020 20:30
TBNL Tweede Klasse (11. Speeldag)
VTV OJA Dzyan _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (17. Speeldag)
't Brook 1 D'r Springbron 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
't Heukske 1 A Gen Baan 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (17. Speeldag)
't Lämke 1 Der Busch 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (17. Speeldag)
't Tepke 1 Pipo Boys 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (17. Speeldag)
't Weverke 1 De Capucijn 4 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (17. Speeldag)
Amicitia 1 Oude Heide 3 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (17. Speeldag)
Blauw Wit'62 2 De Kroeg 2 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (17. Speeldag)
Blauw Wit'62 3 Oud Zumpelveld 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (17. Speeldag)
D'r Bok 2 Carboon 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (17. Speeldag)
D'r Druje Eck 1 't Trefpunt 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
D'r Prick 1 In de Vrie 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (17. Speeldag)
D'r Prick 2 De Sjmied 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (17. Speeldag)
Da Capo 1 Fratelli 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (17. Speeldag)
De Bekker 1 D'r Bok 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (17. Speeldag)
De Bekker 3 De Capucijn 3 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
De Capucijn 1 De Hakkers 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
De Capucijn 2 Oost Eijsden 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH Overgangsklasse (17. Speeldag)
De Komiek 1 't Tonneke _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH Hoofdklasse (17. Speeldag)
De Kroeg 1 Oude Heide 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (17. Speeldag)
De Pitsers 1 De Paardestal 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (17. Speeldag)
De Smid 1 Dingus 2 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 2e klasse A (17. Speeldag)
De Sport 1 Da Capo 2 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (17. Speeldag)
De Wolfjes 1 De Bekker 2 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse A (17. Speeldag)
Der Bergbock 1 Star Club 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (17. Speeldag)
Dingus 1 De Poart 1 _:_
Vr., 31.01.2020 21:00
ZOH 1e klasse B (17. Speeldag)
Oude Heide 2 Beat Boys 1 _:_
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)