Teams > Blauw Wit'62 3

Blauw Wit'62 3

 
Speler
Aelmans, Ralf
53637
Brinkhoff, Pascal
11054
Duckers, Marco
7225
Frissen, Hub
51889
Gilissen, Pascal
53376
Laar van, Cyriel
53051
Meessen, Klaudia
54943
Mullenders, Maurice
52383
Peters, Roger
53582
Quaedvlieg, Shane
54063
Seroo, Cindy
54945
Vluggen, Damiano
53083
 
Informationen
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Aanspreekpunt: Hub Frissen, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH 2e Klasse
ZOH Beker 2e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 2e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 16.09.2022 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
57:53 6:2
3 Vr., 30.09.2022 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 2
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
60:50 5:3
4 Vr., 14.10.2022 21:00
Thuiswedstrijd
Beat Boys 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
54:54 4:4
5 Vr., 21.10.2022 21:00
Uitwedstrijd
Boskai 4
Café Boskai
Bosccherweg 177, 6219AA Maastricht-Limburg
Topper2000
56:39 6:2
6 Vr., 04.11.2022 21:00
Thuiswedstrijd
Op de Bosch 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
53:47 6:2
8 Vr., 18.11.2022 21:00
Thuiswedstrijd
Der Busch 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
62:48 6:2
9 Vr., 02.12.2022 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
10 Vr., 09.12.2022 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
11 Vr., 16.12.2022 21:00
Uitwedstrijd
't Weverke 1
Café 't Weverke
Hoofdstraat 77, 6333BG Schimmert-Limburg
Topper2000
12 Vr., 06.01.2023 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
14 Vr., 20.01.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
15 Vr., 03.02.2023 21:00
Uitwedstrijd
Beat Boys 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
16 Vr., 10.02.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 4
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
17 Vr., 03.03.2023 21:00
Uitwedstrijd
Op de Bosch 1
Café Op de Bosch
Holstraat 17, 6231AB Meerssen-Limburg
Topper2000
19 Vr., 24.03.2023 21:00
Uitwedstrijd
Der Busch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
20 Vr., 31.03.2023 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
21 Vr., 14.04.2023 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
22 Vr., 21.04.2023 21:00
Thuiswedstrijd
't Weverke 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 07.10.2022 21:00
Thuiswedstrijd
In de Vrie 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
42:54 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker 2e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 27.01.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Beat Boys 1
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)