Teams > D'r Springbron 1

D'r Springbron 1

 
Speler
Brouns, Jos
54342
Flegel, Alfred
53769
Gorissen, Patrick
53423
Koussen, Rene
53600
Lechner, Ger
51262
Offermans, Jo
52377
Pieters, Giel
54288
Reulings, Alex
50427
Reulings, Micha
54148
Schreinemacher, Jos
53553
Stams, Ed
52064
Stams, Huub
51197
Stevens, Ralph
817
 
Informationen
Vereniging: D'r Springbron
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Aanspreekpunt: Remco Maassen, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vertegenwoordiging: Micha Reulings, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 
Wedstrijden ZOH 2e klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 25.09.2020 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
3 Vr., 02.10.2020 21:00
Uitwedstrijd
D'r Prick 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
4 Vr., 09.10.2020 21:00
Thuiswedstrijd
Op de Bosch 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
1 Vr., 23.10.2020 21:00
Uitwedstrijd
Beat Boys 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
5 Vr., 30.10.2020 21:00
Uitwedstrijd
Der Busch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
6 Vr., 06.11.2020 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 4
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
7 Vr., 13.11.2020 21:00
Uitwedstrijd
Amicitia 1
Hotel Café Amicitia
Markt 9, 6431LG Hoensbroek-Limburg
Topper2000
9 Vr., 04.12.2020 21:00
Uitwedstrijd
't Weverke 1
Café 't Weverke
Hoofdstraat 77, 6333BG Schimmert-Limburg
Topper2000
10 Vr., 11.12.2020 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
11 Vr., 18.12.2020 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
12 Vr., 08.01.2021 21:00
Thuiswedstrijd
Beat Boys 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
13 Vr., 15.01.2021 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
14 Vr., 29.01.2021 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Prick 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
15 Vr., 05.02.2021 21:00
Uitwedstrijd
Op de Bosch 1
Café Op de Bosch
Holstraat 17, 6231AB Meerssen-Limburg
Topper2000
16 Vr., 26.02.2021 21:00
Thuiswedstrijd
Der Busch 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
17 Vr., 05.03.2021 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 4
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
18 Vr., 19.03.2021 21:00
Thuiswedstrijd
Amicitia 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
19 Vr., 26.03.2021 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
20 Vr., 09.04.2021 21:00
Thuiswedstrijd
't Weverke 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
21 Vr., 16.04.2021 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café 't Brook
Demertstraat 63, 6227AN Maastricht-Limburg
Topper2000
22 Vr., 23.04.2021 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 2
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)