Teams > Dingus 2

Dingus 2

 
Speler
Frols, Mark
54179
Gielis, Chris
54861
Labruzzo, Maurizzio
1345
Larik, Floortje
54876
Larik, Remco
65097
Leuven, Jim
54959
Moonen, Bjorn
54632
Opstal, Andre
2414
Schins, Marcel
53099
Somers, Robert
54947
Verheesen, Marco
54076
Zweiphenning, Kymo
54929
 
Informatie
Vereniging: Dingus
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH 2e klasse A
ZOH Beker
 
Wedstrijden ZOH 2e klasse A
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Uitwedstrijd
Bouwerwei 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
56:48 4:4
2 Vr., 19.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 2
Café Dingus
Topper2000
63:48 7:1
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Amicitia 1
Hotel Café Amicitia
Topper2000
56:38 6:2
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Sport 1
Café Dingus
Topper2000
55:37 5:3
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Star Club 1
Café Star Club
Topper2000
41:57 2:6
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 3
Café Dingus
Topper2000
63:27 7:1
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
White Horse 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
64:26 8:0
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 3
Café Dierks
Topper2000
56:32 6:2
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Graefke 1
Café Dingus
Topper2000
61:42 6:2
10 Vr., 29.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 3
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
64:34 8:0
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 2
Café Dingus
Topper2000
58:54 6:2
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 3
Café De Bekker
Topper2000
58:58 4:4
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Carboon 1
Café Dingus
Topper2000
64:16 8:0
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Bouwerwei 1
Café Dingus
Topper2000
59:38 6:2
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 2
Café d’r Koffereck
Topper2000
55:59 5:3
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Amicitia 1
Café Dingus
Topper2000
63:39 7:1
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Sport 1
Café De Sport
Topper2000
63:54 7:1
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Star Club 1
Café Dingus
Topper2000
49:61 2:6
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 3
Café de Capucijn
Topper2000
58:45 5:3
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
White Horse 2
Café Dingus
Topper2000
64:42 8:0
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 3
Café Dingus
Topper2000
64:14 8:0
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Graefke 1
Café 't Graefke
Topper2000
64:35 8:0
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 3
Café Dingus
Topper2000
64:29 8:0
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 2
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
50:52 3:5
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 3
Café Dingus
Topper2000
50:48 4:4
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
Carboon 1
Café Carboon
Topper2000
64:23 8:0
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Café Dingus
Topper2000
52:50 4:4
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 2
Café Dingus
Topper2000
49:57 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker 2e klasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
2 Vr., 08.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
Bouwerwei 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
64:38 8:0
3 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Vrijlot
Café Dingus
Topper2000
64:0 8:0
Halve finale Vr., 17.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 2
Café Zaal D’r Bok
Topper2000
46:62 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)