Teams > White Horse 1

White Horse 1

 
Speler
Bemelmans, Kevin
11070
Caldenborgh, van, Chris
981
Camps, Jordi
11007
Fraiquin, Jack
9982
Hesemans, Johnny
11142
Hessels, Roland
2952
Jansen, Danny
11143
Montforts, Marc
654
Partouns, Maurice
3739
Wolfs, Michael
2339
 
Vorübergehende Spieler
Berk, van den, Richard
65429
ZOH 1e klasse A: Während 18. Speeldag
ZOH Beker: Nicht spielberechtigt
ZOH Beker 1e klasse: Nicht spielberechtigt
Bongers, Robin
1612
ZOH 1e klasse A: Während 17. Speeldag
Frijns, Vivian
649
ZOH 1e klasse A: 17. Speeldag bis 18. Speeldag
Magermans, Donny
70197
ZOH 1e klasse A: Während 18. Speeldag
ZOH Beker: Nicht spielberechtigt
ZOH Beker 1e klasse: Nicht spielberechtigt
 
Informatie
Vereniging: White Horse
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag vanaf 21:00 Uur
Thuis: Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Aanspreekpunt: Danny Janssen, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH 1e klasse A
ZOH Beker
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse A
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
57:52 5:3
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Straotsje 2
Café ut Straotsje
Monseigneur Schrijnenstraat 1, 6221VW Maastricht-Limburg
Topper2000
53:59 2:6
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Der Bergbock 1
Café 't Hulsveld
Sint Remigiusstraat 26, 6369EM Simpelveld-Limburg
Topper2000
55:56 4:4
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
58:48 6:2
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
59:43 5:3
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Smid 1
Eetcafé A Gen Ing
Provincialeweg 1, 6274NC Reijmerstok-Limburg
Topper2000
53:51 6:2
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
53:53 4:4
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
DAT Boys 1
Café d'n Auwen Toewn
Kerkstraat 125, 6267EC Cadier en Keer-Limburg
Topper2000
53:54 4:4
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Paardestal 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
52:56 4:4
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 2
Café de Capucijn
Capucijnenstraat 36, 6211RR Maastricht-Limburg
Topper2000
52:63 1:7
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Pitsers 1
Café 't Tönneke
Dolmanstraat 7, 6222EA Maastricht-Limburg
Topper2000
62:40 6:2
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 1
Café d’r Koffereck
Maastrichterlaan 60, 6291ET Vaals-Limburg
Topper2000
55:44 4:4
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Straotsje 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
54:47 4:4
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Der Bergbock 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
47:42 4:4
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
32:64 0:8
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
63:43 7:1
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
56:47 5:3
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café 't Brook
Demertstraat 63, 6227AN Maastricht-Limburg
Topper2000
44:40 4:4
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
55:48 5:3
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Paardestal 1
Café De Paardestal
Hoofdstraat 57, 6281BB Mechelen-Limburg
Topper2000
50:49 4:4
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
54:60 3:5
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Pitsers 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 1
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
58:55 4:4
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Da Capo 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
41:63 1:7
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e klasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
2 Vr., 29.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Lämke 1
Café 't Lämke
Boschstraat 94, 6211AZ Maastricht-Limburg
Topper2000
53:57 3:5
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)