Speler > Laurens, Wiel

Laurens, Wiel

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Master
Vereniging: D'r Bok
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 24434
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
D'r Bok 1 ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse
2021-2022
D'r Bok 2 ZOH 3e klasse, ZOH Beker
2019-2020
D'r Bok 2 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse
2018-2019
D'r Bok 3 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
D'r Bok 2 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2016-2017
D'r Bok 4 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2014-2015
De Sport 2A, Beker, Beker tweedeklasse
2013-2014
De Sport 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Zomercompetitie poule D, Challenge Cup poule B4
2012-2013
De Sport 1 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2011-2012
De Sport ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2010-2011
De Sport 1 ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
30.09.2022
ZOH 3e Klasse
3. Speeldag
Vrolings, John / Laurens, Wiel
D'r Bok 1
Wijhe van, Jules / Cox, Jonas
Oud Genhei 1
Winst
20.05.2022
ZOH 3e klasse
10. Speeldag
Berg, Henk / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Vliet, van, Jeffrey / Wijhe van, Jules
Oud Genhei 1
Winst
13.05.2022
ZOH 3e klasse
9. Speeldag
Petschnik, Ron / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Willekes, Andre / Willekes, Bryan
Carboon 1
Winst
08.04.2022
ZOH 3e klasse
5. Speeldag
Petschnik, Ron / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Frijns, Bjorn / Wolters, Roel
Eijsden 2
Verlies
01.04.2022
ZOH 3e klasse
4. Speeldag
Laurens, Wiel / Petschnik, Ron
D'r Bok 2
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Verlies
25.03.2022
ZOH 3e klasse
3. Speeldag
Petschnik, Ron / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Calvia, Angelo / Koch, Huub
Boskai 4
Verlies
18.03.2022
ZOH 3e klasse
2. Speeldag
Laurens, Wiel / Petschnik, Ron
D'r Bok 2
Verhaeg-Weber, Jonita / Lankhorst, Sonja
Oude Heide 3
Winst
06.03.2020
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Statucki, Roy / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Vrancken, Jordi / Mounadi, Salah
Da Capo 2
Winst
06.12.2019
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Leeuwen, van, Marcel / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Schoonens, Peter / Meegen van, Marcel
De Sport 1
Winst
20.09.2019
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Leeuwen, van, Marcel / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Feher, Laszlo / Adriaanssen, Kimberley
Carboon 1
Winst
10.05.2019
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Petschnik, Ron / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Dorio, Alfredo / Vrolings, John
D'r Bok 2
Verlies
19.04.2019
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Berg, Henk / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Dierks, Fabienne / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Gelijkspel
12.04.2019
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Vrolings, Rik / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Verlies
05.04.2019
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Laurens, Wiel / Leeuwen, van, Marcel
D'r Bok 3
Zweiphenning, Kymo / Gielis, Chris
Dingus 2
Verlies
29.03.2019
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Korfers, Hein / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Opstal, Andre / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Verlies
22.03.2019
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Leeuwen, van, Marcel / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Heuvel van de, Bert / Berk, van den, Richard
White Horse 2
Winst
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Statucki, Roy / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Partouns, Mitchell / Mounadi, Salah
De Capucijn 3
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Petschnik, Ron / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Ghijsen, Jean / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Verlies
01.02.2019
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Laurens, Wiel / Leeuwen, van, Marcel
D'r Bok 3
Kohnen, Roderique / Laumeyer, Frank
D'r Koffereck 2
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Laurens, Wiel / Petschnik, Ron
D'r Bok 3
Jansen, Joey / Eykenboom, Ron
De Kroeg 1
Verlies
14.12.2018
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Statucki, Roy / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Bakker, Sjaak / Knubben, Jefke
D'r Bok 2
Verlies
09.11.2018
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Statucki, Roy / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Wolters, Roel / Bongers, Robin
White Horse 2
Verlies
02.11.2018
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Petschnik, Ron / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Mounadi, Salah / Partouns, Mitchell
De Capucijn 3
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Laurens, Wiel / Statucki, Roy
D'r Bok 3
Dierks, Fabienne / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Gelijkspel
21.09.2018
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Petschnik, Ron / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Muyrers, Hans / Zenden, Timo
D'r Koffereck 2
Verlies
14.09.2018
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Leeuwen, van, Marcel / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Theunissen, John / Theunissen, Melvin
Bouwerwei 1
Verlies
07.09.2018
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Bollerman, Ben / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Czako, Gabor / Ollargiu, Miranda
Carboon 1
Verlies
31.08.2018
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Laurens, Wiel / Statucki, Roy
D'r Bok 3
Steinbach, Weiro / Conjour, Danny
De Bekker 3
Verlies
11.05.2018
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Laurens, Wiel / Statucki, Roy
D'r Bok 2
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Verlies
20.04.2018
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Statucki, Roy / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Schaeks, Jos / Lechner, Ger
Bouwerwei 1
Verlies
02.03.2018
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Knubben, Jefke / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Schoffelen, Ralph / Vrosch, Ron
Carboon 1
Winst
26.01.2018
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Bollerman, Ben / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Frijns, Vivian / Goessens, Renate
White Horse 2
Gelijkspel
22.12.2017
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Petschnik, Ron / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Wouters, Wim / Biermans, Piet
't Graefke 1
Winst
15.12.2017
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Berg, Henk / Laurens, Wiel
D'r Bok 2
Kollard, Kristy / Stijns, Allan
De Bekker 4
Verlies
03.11.2017
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Laurens, Wiel / Statucki, Roy
D'r Bok 2
Deswijzen, Huub / Vandebergh, Hans
Scherp Vor 1
Winst
15.09.2017
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Laurens, Wiel / Statucki, Roy
D'r Bok 2
Heuvel van de, Bert / Thimister, Roy
White Horse 2
Verlies
19.05.2017
ZOH 2A
26. Speeldag
Leeuwen, van, Marcel / Laurens, Wiel
D'r Bok 4
Wetzels, Pascal / Franken, Mitch
De Bekker
Verlies
28.04.2017
ZOH 2A
24. Speeldag
Amerongen jr, Albert / Laurens, Wiel
D'r Bok 4
Hoorn, van den, Roger / Vaessen, Joep
Gemütliche Eck
Winst
31.03.2017
ZOH 2A
22. Speeldag
Bollerman, Ben / Laurens, Wiel
D'r Bok 4
Schutt, Janine / Simons, Bianca
Oude Heide 3
Gelijkspel
17.03.2017
ZOH 2A
21. Speeldag
Leeuwen, van, Marcel / Laurens, Wiel
D'r Bok 4
Linden van der, Richard / Hellebrand, Roy
Star Club 2
Verlies
20.01.2017
ZOH 2A
16. Speeldag
Bollerman, Ben / Laurens, Wiel
D'r Bok 4
Scholte, Ricky / Trommels, Jeremy
Carboon 2
Winst
23.12.2016
ZOH Beker tweede klasse
1. Ronde
Laurens, Wiel / Vrolings, Rik
D'r Bok 4
Wetzels, Pascal / Franken, Mitch
De Bekker
Verlies
16.12.2016
ZOH 2A
13. Speeldag
Laurens, Wiel / Vrolings, Rik
D'r Bok 4
Vallinga, Maikel / Steinbach, Weiro
De Bekker
Verlies
04.11.2016
ZOH 2A
9. Speeldag
Vrolings, Rik / Laurens, Wiel
D'r Bok 4
Roeleveld, Sonja / Simons, Veerle
Oude Heide 3
Winst
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Amerongen jr, Albert / Laurens, Wiel
D'r Bok 4
Meijers, Tom / Klaassens, Mandy
Dingus 3
Verlies
23.09.2016
ZOH 2A
5. Speeldag
Laurens, Wiel / Vrolings, Rik
D'r Bok 4
Preghter, Ron / Bongers, Robin
White Horse 2
Verlies
29.05.2015
2A
21. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Vincken, Vincent / Snippe, Rogier
Time Out
Verlies
22.05.2015
2A
22. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Dassen, Jean / Mortiaux, Peter
De Capucijn 2
Verlies
24.04.2015
2A
20. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
leclaire, deshny / Mounadi, Salah
Randstad
Gelijkspel
17.04.2015
2A
19. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Lebon, Dave / Schenk, Cor
Dolomiet 1
Gelijkspel
27.03.2015
2A
18. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied
Verlies
20.03.2015
2A
17. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Eugenie
De Sport
Vromen, Tim / Zannoudi, NaÏm
De Kroeg 3
Winst
13.03.2015
Beker tweedeklasse
3. Ronde
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Fober, Mario / Franssen, Fer
Time Out
Verlies
06.03.2015
2A
16. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Winst
27.02.2015
2A
15. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke 1
Verlies
06.02.2015
2A
14. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Heuvel van den, Dave / Goessens, Renate
White Horse 2
Winst
30.01.2015
2A
13. Speeldag
Laurens, Wiel / Amrani, Achmed
De Sport
Ras, Ferry / Maanen van, Jo
Beat Boys 2
Verlies
12.12.2014
2A
6. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Wal van de, Joop / Scholte, Harry
De Kroeg 3
Gelijkspel
05.12.2014
2A
10. Speeldag
Eulink, Albertus / Laurens, Wiel
De Sport
Vincken, Vincent / Snippe, Rogier
Time Out
Verlies
28.11.2014
2A
9. Speeldag
Laurens, Wiel / Vries de, Alex
De Sport
Coelen van de, Math / Vrancken, Guy
Randstad
Verlies
14.11.2014
2A
8. Speeldag
Laurens, Wiel / Vries de, Alex
De Sport
Lahaye, Huub / Lahaye, Andre
Dolomiet 1
Verlies
07.11.2014
2A
7. Speeldag
Laurens, Wiel / Vries de, Alex
De Sport
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied
Verlies
31.10.2014
2A
5. Speeldag
Laurens, Wiel / Vries de, Alex
De Sport
Konigs, Ingmar / Bovens, Hennie
Star Club 2
Winst
10.10.2014
Beker
1. Ronde
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Janssen, Jack / Brands, Rene
Star Club 1
Verlies
03.10.2014
2A
4. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke 1
Verlies
16.05.2014
2A
21. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Essers, Maurice / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys 2
Winst
02.05.2014
2A
19. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Bauhuis, Gerbert / Franssen, Fer
Time Out
Verlies
25.04.2014
2A
18. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Gastel van, Martin / Clermonts, Patrick
Randstad 1
Winst
11.04.2014
2A
17. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Dassen, Marc / Asselmans, Raymond
De Capucijn 2
Verlies
04.04.2014
2A
16. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Kurvers, Raymond / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 5
Winst
28.03.2014
Beker tweedeklasse
Halve finale
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Linden van der, Richard / Hellebrand, Roy
Star Club 2
Verlies
21.03.2014
2A
15. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Ghijsen, Jean / Lemmens, Dave
Star Club 2
Winst
14.03.2014
2A
14. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Bours, Thei / Brands, Rene
Star Club 3
Winst
21.02.2014
2A
13. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Eugenie
De Sport
Tijssens, Tom / Claessens, Andy
Da Capo 3
Verlies
07.02.2014
2A
12. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Kirpenstein, Marco / Vromen, Tim
De Kroeg 3
Verlies
31.01.2014
2A
11. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Thimister, Roy / Beijer, Emiel
White Horse 2
Winst
03.01.2014
2A
8. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Mihic, Daniel / Krieger, Jorn
Time Out
Winst
06.12.2013
2A
7. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Westenberg, Robert / Janssen, Janny
Randstad 1
Verlies
29.11.2013
2A
6. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Dassen, Jean / Gustin, Jo
De Capucijn 2
Verlies
15.11.2013
Beker
2. Ronde
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Guzak, Wesley / Hataney, Eugene
Straotsje 1
Gelijkspel
08.11.2013
2A
4. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Eugenie
De Sport
Wanders, Marcel / Reneerkens, John
Star Club 2
Verlies
01.11.2013
Challenge Cup poule B4
2. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Kirpenstein, Marco / Snippe, Hein
De Kroeg 3
Winst
25.10.2013
2A
3. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Braakhuis, Marc / Welles, Thijs
Star Club 3
Winst
11.10.2013
Challenge Cup poule B4
1. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Nendels, Aleida / Bus, Hub
Im Weissem Rossl
Verlies
20.09.2013
2A
2. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Monacelli, Gian / Claessens, Andy
Da Capo 3
Gelijkspel
13.09.2013
2A
1. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport
Kirpenstein, Marco / Snippe, Hein
De Kroeg 3
Winst
12.04.2013
ZOH 2A
20. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Lechner, Ger / Lempers, Peter
D'r Jeeteberg 1
Winst
22.03.2013
ZOH 2A
19. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Ehmke, Stephan / Dijk van, Steven
Pipo Boys 2
Verlies
15.03.2013
ZOH 2A
18. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Timmermans, Sjef / Kist, Piet
Nulland 1
Gelijkspel
08.03.2013
ZOH 2A
17. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Jeukens, Ron / Nacken, Ton
Oude Heide 2
Winst
04.01.2013
ZOH 2A
12. Speeldag
Laurens, Wiel / Eulink, Albertus
De Sport 1
Jansen, Bob / Wetering van de, Marco
Bluffers 1
Winst
09.11.2012
ZOH 2A
9. Speeldag
Laurens, Wiel / Amrani, Achmed
De Sport 1
Klein, Nol / Curfs, Ger
D'r Jeeteberg 1
Verlies
02.11.2012
ZOH 2A
8. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Ehmke, Stephan / Dijk van, Daniel
Pipo Boys 2
Winst
19.10.2012
ZOH 2A
6. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Erens, Nico / Weber, Heinz
Oude Heide 2
Winst
05.10.2012
ZOH 2A
5. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Maessen, Joeri / Keijenberg, Ramon
A Gen Baan 2
Verlies
28.09.2012
ZOH 2A
4. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Deswijzen, Huub / Vandermullen, Ramon
Scherp Vor 2
Gelijkspel
14.09.2012
ZOH 2A
3. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Verheesen, Marco / Frols, Mark
Dingus 1
Winst
07.09.2012
ZOH 2A
2. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport 1
Schwant, Rudiger / Aretz, Frans
Apollo Boys 1
Verlies
11.05.2012
ZOH 2A
30. Speeldag
Laurens, Wiel / Kicken, Mat
De Sport
Schaeks, Jos / Moonen, Roger
Dr Jeeteberg
Winst
27.04.2012
ZOH 2A
28. Speeldag
Laurens, Wiel / Zibret, Martin
De Sport
Huntjens, Hans / Lousberg, Pascal
De Leeuw 80' 2
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)