Speler > Kuipers, Ruud

Kuipers, Ruud

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: 't Graefke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 51825
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 108 147
2013-2014
Semi-Pro 87 156
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 2e Klasse Za., 29.12.2018 3 4
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 36 51
2015-2016
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 7 45
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 2e Klasse Vr., 18.12.2015 2 5
2013-2014
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 70 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 25
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
't Graefke 1 ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse
2021-2022
't Graefke 1 ZOH 3e klasse, ZOH Beker
2019-2020
't Graefke 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse
2018-2019
't Graefke 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
't Graefke 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2016-2017
't Graefke ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2015-2016
't Graefke ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2014-2015
't Graefke ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse
2013-2014
Graefke ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2012-2013
t Graefke 1 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2011-2012
t Greafke ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2010-2011
t Graefke ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse
2009-2010
t Graefke 1 ZOH 3A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
03.06.2022
ZOH 3e klasse
10. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Winst
13.05.2022
ZOH 3e klasse
9. Speeldag
Lempers, Peter / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Vliet, van, Jeffrey / Wijhe van, Jules
Oud Genhei 1
Winst
13.05.2022
ZOH 3e klasse
9. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Huibers, Rolf / Scholte, Ricky
Oud Genhei 1
Winst
06.05.2022
ZOH 3e klasse
8. Speeldag
Kuipers, Ruud / Wouters, Wim
't Graefke 1
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon 1
Winst
06.05.2022
ZOH 3e klasse
8. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Willekes, Andre / Willekes, Bryan
Carboon 1
Winst
08.04.2022
ZOH 3e klasse
5. Speeldag
Kuipers, Ruud / Lempers, Peter
't Graefke 1
Mounadi, Salah / Hermans, Christopher
Da Capo 2
Verlies
01.04.2022
ZOH 3e klasse
4. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Laurens, Wiel / Petschnik, Ron
D'r Bok 2
Winst
25.03.2022
ZOH 3e klasse
3. Speeldag
Lempers, Peter / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Frijns, Bjorn / Ronda, Michael
Eijsden 2
Winst
25.03.2022
ZOH 3e klasse
3. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Camps, Jordi / Schroen, Dave
Eijsden 2
Verlies
18.03.2022
ZOH 3e klasse
2. Speeldag
Wouters, Wim / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Kanters, Sandra / Koch, Huub
Boskai 4
Winst
18.03.2022
ZOH 3e klasse
2. Speeldag
Kuipers, Ruud / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Wouters, Rob / Partouns, Mitchell
Boskai 4
Winst
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Biermans, Piet / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Jus, Eddo / Roberts, Iwan
Boskai 2
Verlies
06.03.2020
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Gelijkspel
28.02.2020
ZOH Beker 2e Klasse
2. Ronde
Kuipers, Ruud / Lempers, Peter
't Graefke 1
Zanders, Peter / Vermeer, Albert
D'r Bok 2
Verlies
14.02.2020
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Zee van der, Rob / Jansen, Roel
D'r Bok 2
Winst
24.01.2020
ZOH Beker 2e Klasse
1. Ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Meegen van, Marcel / Peeters, Andy
De Sport 1
Gelijkspel
17.01.2020
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Peeters, Ruud / Peeters, Andy
De Sport 1
Winst
10.01.2020
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Senden, Leonie / Cortjaens, Marlene
Oude Heide 3
Gelijkspel
03.01.2020
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Hitters, Chris / Hassing, Jan
Amicitia 1
Gelijkspel
22.11.2019
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Jamin, Dennis / Hermans, Christopher
Da Capo 2
Verlies
15.11.2019
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Goessens, Anita / Hakke, Anita
De Capucijn 4
Winst
08.11.2019
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Bongers, Robin / Bongers-Klippert, Desiree
White Horse 1
Gelijkspel
01.11.2019
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon 1
Winst
25.10.2019
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Verlies
04.10.2019
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Amerongen jr, Albert / Berg, Henk
D'r Bok 2
Winst
13.09.2019
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Mulder, Ricardo / Meegen van, Marcel
De Sport 1
Winst
30.08.2019
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Kremer, Geert / Raets, Leo
Amicitia 1
Winst
10.05.2019
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Verlies
03.05.2019
ZOH Beker 2e klasse
3. Ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Bakker, Sjaak / Knubben, Jefke
D'r Bok 2
Verlies
12.04.2019
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Vrolings, Rik / Laurens, Wiel
D'r Bok 3
Winst
05.04.2019
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Senden, Leonie / Simons, Veerle
Oude Heide 3
Winst
29.03.2019
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Vermeer, Albert / Zanders, Peter
D'r Bok 2
Verlies
28.03.2019
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Vermeer, Albert / Zanders, Peter
D'r Bok 2
Verlies
22.03.2019
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Zweiphenning, Kymo / Larik, Remco
Dingus 2
Verlies
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Bongers-Klippert, Desiree / Heuvel van de, Bert
White Horse 2
Winst
08.03.2019
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Vanweersch, Dominique / Zenden, Timo
D'r Koffereck 2
Gelijkspel
22.02.2019
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Havere van, Francois / Partouns, Mitchell
De Capucijn 3
Winst
15.02.2019
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Janssen, Jack / Ummels, Jan
Star Club 1
Verlies
01.02.2019
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Peters, Wiel / Abid, Marouan
Amicitia 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker 2e klasse
1. Ronde
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Senden, Leonie / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
18.01.2019
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Muyrers, Hans / Smeets, Nico
D'r Koffereck 2
Winst
11.01.2019
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Pieters, Giel / Vreuls, Pascal
Bouwerwei 1
Winst
04.01.2019
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Ollargiu, Miranda / Schoffelen, Ralph
Carboon 1
Winst
14.12.2018
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Klaassens, Mandy / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Winst
23.11.2018
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Jansen, Roel / Zee van der, Rob
D'r Bok 3
Winst
16.11.2018
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Stalmans, Sandra / Frijns, Kim
Oude Heide 3
Winst
09.11.2018
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Verlies
02.11.2018
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Bongers, Robin / Wolters, Roel
White Horse 2
Verlies
26.10.2018
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Reneerkens, Jojo / Dassen, Raymond
De Capucijn 3
Winst
05.10.2018
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Ghijsen, Jean / Bovens, Hennie
Star Club 1
Winst
28.09.2018
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Wijlaars, Martin / Schoonens, Peter
De Sport 1
Gelijkspel
21.09.2018
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Peters, Wiel / Kremer, Geert
Amicitia 1
Winst
14.09.2018
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Muyrers, Hans / Zenden, Timo
D'r Koffereck 2
Winst
07.09.2018
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Pieters, Giel / Vreuls, Pascal
Bouwerwei 1
Winst
31.08.2018
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Feher, Laszlo / Czako, Viktor
Carboon 1
Winst
18.05.2018
ZOH Beker 2e klasse
Halve finale
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Schoonbrood, Ralf / Vilters, Lars
Scherp Vor 1
Gelijkspel
11.05.2018
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Laurens, Wiel / Statucki, Roy
D'r Bok 2
Winst
04.05.2018
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Verlies
20.04.2018
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Conjour, Danny / Franken, Marco
De Bekker 4
Winst
06.04.2018
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Verspeek, Yvi / Schutt, Janine
Oude Heide 3
Winst
23.03.2018
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Enden, van den, Andre / Korfer, Heini
Amicitia 2
Winst
16.03.2018
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Schoonbrood, Ralf / Vilters, Lars
Scherp Vor 1
Winst
02.03.2018
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Becker, Giel / Dirix, Math
't Brook 1
Verlies
23.02.2018
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Sandor, Anita / Schoffelen, Ralph
Carboon 1
Winst
16.02.2018
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Franken, Marco / Stijns, Allan
De Bekker 4
Winst
02.02.2018
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Zenden, Timo / Dreessen, Nick
D'r Koffereck 2
Winst
26.01.2018
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Janssen, Jack / Kerckhoffs, Michael
Star Club 2
Winst
19.01.2018
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Winst
12.01.2018
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Thimister, Roy / Heuvel van de, Bert
White Horse 2
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Plaats 3 2. Extra ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Pelzer, Dave / Koll, Marco Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Halve finale 2. Extra ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Martinali, Jeffrey / Stitzinger, Louis Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Hermans, Harley / Meentz, Devin Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale 2. Extra ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Kleijnen, Roy / Abels, Twan Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale 2. Extra ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Peters, Roger / Wolters, Louis Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Roeleveld, Peter / Mey, Eric Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Prickaerts, Niels / Keijenberg, Ramon Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Zestiende finale 2. Extra ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Moonen, Bjorn / Larik, Floortje Verlies
22.12.2017
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Michalski, Kyra / Statucki, Roy
D'r Bok 2
Winst
15.12.2017
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Brans-Brabant, Mike / Conjour, Thei
Borgharen 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker 2e klasse
1. Ronde
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke 1
Franssen, Angelo / Pelzer, Frans
D'r Koffereck 2
Winst
10.11.2017
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Roeleveld, Sonja / Simons, Veerle
Oude Heide 3
Winst
27.10.2017
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Leise, Mark / Schoonbrood, Mark
Scherp Vor 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Thorissen, Jack / Vos, Wim
De Kroeg 1
Verlies
29.09.2017
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Ehmke-Roesich, Kirsten / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Mimouri, Achmed / Vliet, van, Jeffrey
Carboon 1
Winst
22.09.2017
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Zenden, Timo / Wierts, Rick
D'r Koffereck 2
Winst
15.09.2017
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Linden van der, Richard / Hellebrand, Roy
Star Club 2
Winst
08.09.2017
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Bongers, Robin / Heuvel van de, Bert
White Horse 2
Winst
01.09.2017
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Havere van, Francois / Caris, Paul
De Capucijn 3
Winst
05.05.2017
ZOH 2A
25. Speeldag
Kuipers, Ruud / Lassauw, Ton
't Graefke
Dierks, Fabienne / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Winst
28.04.2017
ZOH 2A
24. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke
Ghijsen, Jean / Bovens, Hennie
Star Club 2
Verlies
14.04.2017
ZOH 2A
17. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke
Dassen, Guillaume / Dassen, Raymond
De Capucijn 2
Winst
07.04.2017
ZOH 2A
23. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke
Wolffs, May / Kremer, Geert
Amicitia 2
Winst
31.03.2017
ZOH 2A
22. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke
Dassen, Math / Lebon, Dave
't Brook
Winst
17.03.2017
ZOH 2A
21. Speeldag
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke
Thimister, Roy / Heuvel van de, Bert
White Horse 2
Winst
10.03.2017
ZOH 2A
20. Speeldag
Kuipers, Ruud / Coumans, Johan
't Graefke
Lonussen, Anky / Bakker, Nico
D'r Bok 4
Winst
03.03.2017
ZOH 2A
14. Speeldag
Kuipers, Ruud / Ehmke, Stephan
't Graefke
Weygerse, Frans / Mertens, Joke
Gemütliche Eck
Winst
17.02.2017
ZOH 2A
19. Speeldag
Kuipers, Ruud / Ehmke, Stephan
't Graefke
Huibers, Rolf / Coort, Paul
Carboon 2
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)