Skip to main content

Speler > Coenen, Davy

Coenen, Davy

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: Foosworks Euregio
Ricky's Pub
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 3689
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
SBZL Dingus Monsterdyps 16 23
Open dubbel 30 160
2023
Open dubbel 30 160
Open enkel 24 45
2022
Heren dubbel 15 82
Open enkel 18 37
2020-2021
Heren dubbel 20 96
Heren classic 22 74
2019
Heren dubbel 35 121
2015-2016
Open 37 155
Pro 15 64
2014-2015
Open 94 254
Pro 56 123
2013-2014
Open 144 289
Pro 88 152
2012-2013
Open 144 174
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2024
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 27.01.2024 19 30
2023
NK 2023 Mixed Dubbel Za., 23.09.2023 5 16
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 17 36
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 09.09.2023 13 31
SBZL-Euregio Open Singles De Spech - Spaubeek Open Enkel Za., 01.04.2023 15 40
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 17 47
Haarlem Open Doubles Haarlem Open Dubbel Za., 18.03.2023 7 22
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 5 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 8 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Enkel Zo., 25.09.2022 16 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 16.07.2022 8 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 7 34
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 7 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 9 26
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 30 46
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 11 45
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 16 37
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 5 17
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 20 29
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 27 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 39 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 22 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 4 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 6 18
PRO Tour De Oerknal - Amsterdam Open Dubbel Za., 26.10.2019 14 24
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 9 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 4 16
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 15 18
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 7 9
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 9 10
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 5 23
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 20 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 9 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 5 16
2014-2015
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 40 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 9 33
2013-2014
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 41 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 33
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Ricky's Pub 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Leonhakkers SBZL
2023
De Paardestal NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES
2022-2023
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Foosworks Euregio SBZL
2022
De Paardestal NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES
2021-2022
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8, SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Dolomiet Zomercompetitie 2016 Poule A
DAT Boys 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker
2013-2014
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A1, Beker
Dolomiet Zomercompetitie poule A
2012-2013
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Challenge Cup Finale poule 4
2011-2012
DAT Boys 1 Topklasse A
2010-2011
Gen Berg Ere klasse
2009-2010
De Rode Ridder 1 Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Achtste finale Hoofdronde
Coenen, Davy Jahr, Sebastian Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
6. Ronde Voorronde
Coenen, Davy Jongen, Bas Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
5. Ronde Voorronde
Coenen, Davy Jongen, Kay Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy Roekens, Lucien Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy Vanderbeken, Jersey Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy Bentivoglio, Giuliano Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy Sluyts, Johan Winst
09.03.2023
SBZL
9. Speeldag
Coenen, Davy
Foosworks Euregio
Jansen, Danny
De Spechvogels
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
16.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Starren, Elroy / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Verlies
16.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Leonhakkers
Braek in de, Remi / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
16.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Starren, Amber / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Verlies
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Coenen, Davy / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Slegers, Luvic / Sijben, John
Old Stars
Verlies
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Leonhakkers
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Pipeleers, Johan / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
21.12.2023
SBZL
6. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Czako, Gabor / Dijk van, Steven
Carboon
Verlies
21.12.2023
SBZL
6. Speeldag
Coenen, Davy / Meentz, Devin
Leonhakkers
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon
Winst
21.12.2023
SBZL
6. Speeldag
Coenen, Davy / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon
Winst
24.11.2023
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Ricky's Pub 1
Ubags, Gino / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
de Visscher, Kevin / Serowy, Katja
Boofken Rotterdam
Winst
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Rausch, Johanna / Vercaemere, Annelore
Boofken Rotterdam
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Czako, Viktor / Vanderbeken, Jersey
Megalodon
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Chamuleau, Raoul / Braack, Bela
Club Foos
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Mathot, Niels / Ouweleen, Kim
Club Foos
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Hoffmann, Markus / Visser, de, Joris
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Camp op den, Shem / Jansen, Danny
Spechvogels
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Senden, Piet / Meisters, Horst
De Hakkers
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Brug van der, Finn / Numan, Wouter
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Ferdinandus, Alexander / Brug van der, Finn
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Eijndhoven, van, Eric / Goffin, Jos
Vintage
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Sijben, John / Slegers, Luvic
Vintage
Winst
16.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Mordant, Danielle / Braek in de, Remi
Ricky's Pub
Verlies
16.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Leonhakkers
Smulders, Michael / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
16.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Mordant, Danielle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Winst
03.11.2023
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Goossens, Biek / Coenen, Davy
Ricky's Pub 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
Ut Helke 1
Verlies
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Coenen, Davy / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Senden, Piet / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
29.09.2023
ZOH Beker
1. Ronde
Goossens, Biek / Coenen, Davy
Ricky's Pub 1
Krans, John / Straube, Rick
Dingus 2
Verlies
23.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Stoute, Tamara Nijmeijer, Lianne / Schijndel, van, Thijs Winst
23.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Stoute, Tamara Gelissen, Michelle / Meentz, Devin Winst
23.09.2023
NK 2023
6. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Meisters, Horst / Baars, Bernd Verlies
23.09.2023
NK 2023
Finale Extra ronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winst
23.09.2023
NK 2023
5. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey Verlies
23.09.2023
NK 2023
Halve finale Extra ronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Csiszer, Szabolcs / Mathot, Niels Winst
23.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Starren, Elroy / Habets, Henk Verlies
23.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Lagrene, Pancho / Wilkes, Angelo Winst
23.09.2023
NK 2023
Achtste finale Extra ronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Krop, Jeffrey / Thakoersingh, Stanley Winst
23.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Mordant, Danielle / Wijers-Sauren, Mechtilde Winst
23.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
22.09.2023
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Coenen, Davy / Goossens, Biek
Ricky's Pub 1
Bemelmans, Donee / Hermans, Rene
De Paardestal 1
Verlies
15.09.2023
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Coenen, Davy / Braek in de, Remi
Ricky's Pub 1
Barelds, Johan / Royen, Mattie
Boskai 1
Verlies
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo Kuhtreiber, Frenk / van der Plas, Martin Verlies
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Halve finale Extra ronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo Miranda, Lenne / Noben, Sander Winst
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Extra ronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo van Heeswijk, Gido / Krijgsman, Rens Winst
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo Goffin, Jos / Meisters, Horst Verlies
08.09.2023
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Coenen, Danilo / Coenen, Davy
Ricky's Pub 1
Willems, Victor / Roberts, Iwan
Boskai 2
Verlies
25.05.2023
SBZL
14. Speeldag
Coenen, Davy / Jahr, Sebastian
Foosworks Euregio
Andelhofs, Joel / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Winst
25.05.2023
SBZL
14. Speeldag
Jahr, Sebastian / Coenen, Davy
Foosworks Euregio
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Starren, Amber / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Verlies
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Starren, Amber / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Gauffre, Maxime / Silva Urbanczyk, Michael Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Finale Extra ronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Halve finale Extra ronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Biermans, Yves / Mordant, Danielle Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Witecki, Didier / Deldime, Didier Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Extra ronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Meisters, Horst / Wijers-Sauren, Mechtilde Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Extra ronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Krijgsman, Rens / Bardoul, Davy Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Raven, Rocco / Kutaydin, Jeroen Verlies
18.03.2023
Haarlem Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo Graaf, de, Wesley / Lorrie, Leslie Verlies
18.03.2023
Haarlem Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo Mathot, Niels / Csiszer, Szabolcs Winst
18.03.2023
Haarlem Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo Graaf, de, Wesley / Lorrie, Leslie Verlies
18.03.2023
Haarlem Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim Winst
18.03.2023
Haarlem Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Coenen, Danilo van der Plas, Bianca / van der Plas, Martin Winst
09.03.2023
SBZL
9. Speeldag
Coenen, Davy / Habets, Henk
Foosworks Euregio
Hoffmann, Markus / Franssen, Fer
De Spechvogels
Winst
16.02.2023
SBZL
7. Speeldag
Coenen, Davy / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Czako, Gabor / Czako, Andras
Carboon
Verlies
16.02.2023
SBZL
7. Speeldag
Coenen, Davy / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Czako, Gabor / Feher, Laszlo
Carboon
Winst
16.02.2023
SBZL
7. Speeldag
Coenen, Davy / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Czako, Viktor / Feher, Laszlo
Carboon
Winst
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Foosworks Euregio
Goffin, Jos / Sijben, John
Old Stars
Winst
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Foosworks Euregio
Senden, Piet / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Manai, Imed / Ben Halel, Hamza Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Lecker, Nils / Jahr, Sebastian Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Ubachs, Junior / van der Plas, Bianca Winst
15.12.2022
SBZL
2. Speeldag
Coenen, Davy / Habets, Henk
Foosworks Euregio
Themans, Raphael / Witecki, Didier
The Belgian Challengers I
Winst
15.12.2022
SBZL
2. Speeldag
Baars, Bernd / Coenen, Davy
Foosworks Euregio
Hubert, Guillaume / Coppez, Michael
The Belgian Challengers I
Winst
24.11.2022
SBZL
1. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Starren, Elroy / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Verlies
24.11.2022
SBZL
1. Speeldag
Coenen, Davy / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Starren, Amber / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Verlies
24.11.2022
SBZL
1. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Gelissen, Michelle / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Halve finale
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Dost, Mark / Cochet, Dimitri
Ricky's Pub
Winst
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Halve finale
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Dost, Mark / Cochet, Dimitri
Ricky's Pub
Verlies
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Kwart finale
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Baars, Marius / Baars, Bernd
Foosworks Euregio I
Gelijkspel
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Kwart finale
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Hazwani, Rami / Janssen, Guido
Foosworks Euregio I
Winst
06.11.2022
NTL VOORRONDES
6. Speeldag
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Janssen, Guido / Hazwani, Rami
Foosworks Euregio I
Winst
06.11.2022
NTL VOORRONDES
6. Speeldag
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Baars, Marius / Janssen, Luis
Foosworks Euregio I
Gelijkspel
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Starren, Amber / Wensink, Rick
Ricky's Pub
Gelijkspel
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Starren, Amber / Eliaerts, Randy
Ricky's Pub
Gelijkspel
05.11.2022
NTL VOORRONDES
4. Speeldag
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Refik, Yucel / Syed, Qaiser
Boofken Rotterdam
Verlies
05.11.2022
NTL VOORRONDES
4. Speeldag
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Huybrechts, Wendy / Bade, Matthias
Boofken Rotterdam
Verlies
05.11.2022
NTL VOORRONDES
3. Speeldag
Coenen, Davy / Meentz, Devin
De Paardestal
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers
Gelijkspel