Skip to main content

Speler > Franssen, Jo

Franssen, Jo

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Pro
Verenigingen: Galouppe
Old Stars
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54027
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
SBZL Dingus Monsterdyps 1 38
2023
Open dubbel 44 160
Senioren dubbel 8 30
Senioren enkel 3 18
2022
Senioren dubbel 17 18
Senioren enkel 4 9
2020-2021
Heren dubbel 72 96
Senioren dubbel 6 21
Heren classic 39 74
Senioren classic 6 19
Senioren enkel 3 7
2019
Heren dubbel 13 121
Senioren dubbel 2 21
2018
Heren dubbel 60 115
Senioren dubbel 9 19
2017-2018
Heren 52 58
Senioren 8 9
Heren classic 14 31
Senioren classic 3 5
ZOH Bokaal 24 147
2016-2017
Open 26 80
Pro 11 29
Heren 80 118
Senioren 5 13
Heren classic 7 187
Senioren classic 2 42
2015-2016
Open 41 155
Pro 29 64
Mini master challenger 6 69
2014-2015
Open 39 254
Pro 23 123
2013-2014
Open 30 289
Pro 7 152
2012-2013
Open 23 174
Pro 40 79
2011-2012
Open 43 196
Pro 4 85
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2024
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 25.05.2024 7 18
Limburgse Kampioenschappen Algemene ronde Vr., 29.03.2024 5 40
Limburgse Kampioenschappen Overgangsklasse Vr., 29.03.2024 3 6
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 23.03.2024 2 24
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 24.02.2024 1 18
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 27.01.2024 17 30
2023
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 04.11.2023 19 33
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 07.10.2023 12 33
NK 2023 Senioren Dubbel Zo., 24.09.2023 5 8
NK 2023 Senioren Enkel Zo., 24.09.2023 3 16
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 7 45
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Senioren Dubbel Za., 15.07.2023 3 3
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Senioren enkel Zo., 16.07.2023 2 6
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 14 47
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren dubbel Zo., 25.09.2022 6 7
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren enkel Zo., 25.09.2022 4 11
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Classic Za., 09.10.2021 3 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Za., 09.10.2021 2 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 10.10.2021 3 9
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 8 17
2019-2020
Blauw Wit'62 Eys Overgangsklasse Vr., 27.12.2019 2 3
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 5 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 45 54
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Zo., 22.12.2019 2 6
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 22.12.2019 8 9
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 16 44
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Za., 21.12.2019 1 5
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 1 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 15 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 3 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 9 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 7 8
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 8 9
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 5 10
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 22 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 2. Senioren Dubbel Za., 08.12.2018 2 4
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 5 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 5. Senioren Enkel Za., 08.12.2018 1 4
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 6 13
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 10 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 7 19
2017-2018
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 3 18
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 21 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 20 51
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 11 13
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 8 24
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 13 30
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 9 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Pro Dubbel Za., 07.01.2017 4 5
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 1 37
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 24 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 25 32
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 14 15
2015-2016
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 5 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 5 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 1 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 2 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 31 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 1 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 5 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 1 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 2 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 9 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 9 39
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 02.01.2016 5 13
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 7 45
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 36 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 36
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 17 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 9 24
TVC d'r Bok Heerlen Pro Dubbel Za., 14.03.2015 5 9
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 8 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 9 33
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 9 18
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 8 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 9 34
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 03.01.2015 5 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 23 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 17 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 19
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 28 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 10 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 5 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Pro Dubbel Za., 01.11.2014 3 7
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 9 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 17 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 22 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 15 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 9 40
White Horse White Horse Pro dubbel Za., 12.04.2014 1 17
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 10 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 4 40
Im weissem rossl Schinveld Pro Dubbel Za., 05.04.2014 3 10
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 3 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 9 32
de Trim de Trim Bourgogne Pro Dubbel Za., 15.03.2014 5 12
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 04.01.2014 5 21
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 6 69
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 33 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 17 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 35 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 3 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 3 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 9 32
Trefcentrum TreeBeek Pro Dubbel Za., 26.10.2013 9 11
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 14 42
2012-2013
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Dubbel Vr., 21.06.2013 4 10
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Enkel Vr., 21.06.2013 7 15
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 4 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 2 14
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 9 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 7 17
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 9 16
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 5 16
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 17 32
2011-2012
Star Club Meerssen Pro dubbel Za., 14.04.2012 9 9
De Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 24.03.2012 5 12
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 9 24
White horse Eijsden Pro dubbel Za., 17.03.2012 5 10
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 9 24
De Kroeg Brunssum Pro dubbel Vr., 30.12.2011 1 12
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 9 24
Blauw wit Eys-Wittem Pro Za., 17.12.2011 5 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 9 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 2 21
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Galouppe 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Old Stars SBZL
2023
Vintage NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES
2022-2023
't Tepke 1 ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Old Stars SBZL
2022
Vintage 1 NTL EINDRONDES DIVISIE 2 (9-13), NTL VOORRONDES
2021-2022
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker
Old Stars SBZL
2020-2021
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Old Stars SBZL Seizoen 3
2018-2019
All-Out NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
D'r Prick 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Old Stars SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
D'r Prick 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
D'r Prick 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
D'r Prick 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
2014-2015
Gen Berg ZOH Hoofdklasse, ZOH beker
2013-2014
Gen Berg ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2012-2013
Gen Berg 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
Gen Berg ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2010-2011
Gen Berg Ere klasse
2009-2010
Gen Berg Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
29.02.2024
SBZL
11. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Czako, Gabor
Carboon
Verlies
01.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Starren, Amber
Ricky's Pub
Verlies
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Jansen, Danny
De Spechvogels
Verlies
28.12.2023
SBZL
5. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Plaats 3
Franssen, Jo
Vintage
Dijk van, Joey
Club Foos
Gelijkspel
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Franssen, Jo
Vintage
Bardoul, Davy
Spechvogels
Gelijkspel
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Franssen, Jo
Vintage
Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Franssen, Jo
Vintage
Brug van der, Finn
TacaTaca Groningen
Winst
09.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Sluyts, Johan
De Choufkes
Verlies
02.11.2023
SBZL
2. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Gelissen, Michelle
Ricky's Pub
Winst
24.09.2023
NK 2023
Plaats 3 Hoofdronde
Franssen, Jo Graaf, de, Sjon Winst
24.09.2023
NK 2023
Halve finale Hoofdronde
Franssen, Jo Meisters, Horst Verlies
24.09.2023
NK 2023
Kwart finale Hoofdronde
Franssen, Jo Baars, Bernd Winst
24.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Franssen, Jo Baars, Bernd Verlies
24.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Franssen, Jo Graaf, de, Sjon Verlies
24.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Franssen, Jo Goffin, Jos Winst
24.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Franssen, Jo Slegers, Luvic Winst
27.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Coppez, Michael
The Belgian Challengers I
Winst
16.07.2023
TBNL Pro tour
Finale Hoofdronde
Franssen, Jo Graaf, de, Sjon Verlies
16.07.2023
TBNL Pro tour
Halve finale Hoofdronde
Franssen, Jo Eijndhoven, van, Eric Winst
06.07.2023
SBZL
15. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Habets, Henk
Foosworks Euregio
Winst
25.05.2023
SBZL
14. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Czako, Andras
Carboon
Winst
11.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Pipeleers, Johan
Team Limburg
Winst
13.04.2023
SBZL
11. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Starren, Amber
Ricky's Pub
Winst
23.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Camp op den, Shem
De Spechvogels
Verlies
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Franssen, Jo
Old Stars
Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
15.05.2024
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Franssen, Jo / Abels, Twan
Galouppe 1
Moonen, Bjorn / Wetzels, Carlo
Boskai 3
Verlies
10.05.2024
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Heidendaal, Ger / Franssen, Jo
Galouppe 1
Frols, Mark / Opstal, Andre
Dingus 1
Verlies
03.05.2024
ZOH Beker
3. Ronde
Packbeers, Wim / Franssen, Jo
Galouppe 1
Maessen, Sem / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Gelijkspel
26.04.2024
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Keularts, Peter / Ritzen, Harry
Im Weissen Rossl 1
Winst
25.04.2024
SBZL
10. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Mertens, Jordy / Sluyts, Johan
De Choufkes
Winst
25.04.2024
SBZL
10. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
van Robaeys, Stijn / Sluyts, Johan
De Choufkes
Verlies
25.04.2024
SBZL
10. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
van Robaeys, Stijn / Roekens, Lucien
De Choufkes
Winst
19.04.2024
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Meijs, Roger / Goffard, Geoffreij
Eijsden 2
Winst
18.04.2024
SBZL
14. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Jansen, Danny / Camp op den, Shem
De Spechvogels
Verlies
18.04.2024
SBZL
14. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Jansen, Danny / Bardoul, Davy
De Spechvogels
Winst
14.03.2024
SBZL
12. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Meurmans, Johnnie / Andelhofs, Joel
Team Limburg
Verlies
14.03.2024
SBZL
12. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan
Team Limburg
Verlies
08.03.2024
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Slegers, Luvic / Koch, Manfred
Heukske 1
Winst
29.02.2024
SBZL
11. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Czako, Gabor / Dijk van, Steven
Carboon
Verlies
29.02.2024
SBZL
11. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon
Winst
23.02.2024
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Tummers, Harald / Dingena, Donny
DAT Boys 1
Verlies
01.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Winst
01.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Franssen, Jo / Slegers, Luvic
Old Stars
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
Ricky's Pub
Winst
26.01.2024
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Dijk van, Ricky / Franssen, Jo
Galouppe 1
Schmitz, Sven / Hacking, Xavier
Ricky's Pub 2
Winst
25.01.2024
SBZL
4. Speeldag
Senden, Piet / Franssen, Jo
Old Stars
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Winst
25.01.2024
SBZL
4. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon
Winst
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Verlies
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Winst
12.01.2024
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Packbeers, Wim / Franssen, Jo
Galouppe 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Winst
05.01.2024
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Heidendaal, Ger / Franssen, Jo
Galouppe 1
Heuser, Tobias / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Bardoul, Peter / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Winst
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Bardoul, Peter / Bardoul, Davy
De Spechvogels
Winst
29.12.2023
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Franssen, Jo / Packbeers, Wim
Galouppe 1
Mulken van, David / Partouns, Harry
Eijsden 2
Winst
28.12.2023
SBZL
5. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
28.12.2023
SBZL
5. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan
Team Limburg
Verlies
08.12.2023
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Bisscheroux, Jos / Theeuwen, Marvin
Im Weissen Rossl 1
Winst
24.11.2023
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Packbeers, Wim / Franssen, Jo
Galouppe 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Plaats 3
Franssen, Jo / Sijben, John
Vintage
Leu, Gunnar / Ouweleen, Kim
Club Foos
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Vintage
Biermans, Yves / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Vintage
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Vintage
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob
Spechvogels
Gelijkspel
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Vintage
Speijcken, Nic / Eerens, Mitch
De Hakkers
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Vintage
Chamuleau, Raoul / Leu, Gunnar
Club Foos
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Vintage
Loggers, Sander / Knol, Eva
TacaTaca Groningen
Winst
10.11.2023
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Wishaupt, Glenn / Gelissen, Michelle
Ricky's Pub 2
Winst
09.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Roekens, Lucien / Sluyts, Johan
De Choufkes
Winst
09.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Simons, Bart / Sluyts, Johan
De Choufkes
Verlies
09.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
van Robaeys, Stijn / Sluyts, Johan
De Choufkes
Verlies
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Baars, Bernd Slegers, Luvic / Stoute, Tamara Winst
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Baars, Bernd Coenen, Danilo / Hardy, Rick Verlies
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Baars, Bernd Czako, Andras / Czako, Viktor Winst
03.11.2023
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Martinali, Jeffrey / Dingena, Marcel
Boskai 3
Verlies
02.11.2023
SBZL
2. Speeldag
Senden, Piet / Franssen, Jo
Old Stars
Wijers-Sauren, Mechtilde / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
27.10.2023
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Frols, Mark / Opstal, Andre
Dingus 1
Winst
20.10.2023
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Franssen, Jo / Abels, Twan
Galouppe 1
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
Heukske 1
Winst
13.10.2023
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Packbeers, Wim / Franssen, Jo
Galouppe 1
Dingena, Donny / Tummers, Harald
DAT Boys 1
Winst
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Old Stars
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Verlies
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Habets, Henk / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Verlies
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Senden, Piet / Franssen, Jo
Old Stars
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Winst
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Meschke, Ralf Mertens, Jordy / de Visscher, Kevin Verlies
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Meschke, Ralf Kleinveldus, Danny / Andelhofs, Joel Verlies
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Meschke, Ralf Czako, Gabor / Bardoul, Davy Verlies
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Meschke, Ralf Bentivoglio, Giuliano / Witecki, Didier Winst
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Meschke, Ralf Coenen, Danilo / Meentz, Devin Winst
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Meschke, Ralf Noben, Sander / Miranda, Lenne Winst
29.09.2023
ZOH Beker
1. Ronde
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Laurens, Wiel / Petschnik, Ron
D'r Bok 1
Winst
24.09.2023
NK 2023
Kwart finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Baars, Bernd Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst Verlies
24.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Baars, Bernd Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Verlies
24.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Baars, Bernd Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
24.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Baars, Bernd van der Plas, Martin / Graaf, de, Sjon Winst
24.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Baars, Bernd Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst Winst
08.09.2023
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
Galouppe 1
Harenczyk, Rob / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Verlies
27.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Witecki, Didier / Themans, Raphael
The Belgian Challengers I
Winst
15.07.2023
TBNL Pro tour
Halve finale Hoofdronde
Franssen, Jo / van der Plas, Martin Goffin, Jos / Graaf, de, Sjon Verlies
15.07.2023
TBNL Pro tour
Kwart finale Hoofdronde
Franssen, Jo / van der Plas, Martin Janssen, Luis / Baars, Marius Verlies
15.07.2023
TBNL Pro tour
Achtste finale Hoofdronde
Franssen, Jo / van der Plas, Martin Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Winst
06.07.2023
SBZL
15. Speeldag
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Old Stars
Baars, Bernd / Janssen, Luis
Foosworks Euregio
Verlies
06.07.2023
SBZL
15. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Habets, Henk / Baars, Marius
Foosworks Euregio
Verlies
09.06.2023
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Franssen, Jo / Abels, Twan
't Tepke 1
Hataney, Eugene / Hollanders, Jo
Ut Helke 1
Winst
25.05.2023
SBZL
14. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Winst
12.05.2023
ZOH Beker Overgangsklasse
Halve finale
Abels, Twan / Franssen, Jo
't Tepke 1
Daemen, Niels / Meijers, Guij
De Jokers 1
Winst
11.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Franssen, Jo / Meisters, Horst
Old Stars
Pipeleers, Johan / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
11.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Andelhofs, Joel / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
28.04.2023
ZOH OK Play-off Kampioen
6. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
't Tepke 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
Ut Helke 1
Gelijkspel
27.04.2023
SBZL
12. Speeldag
Senden, Piet / Franssen, Jo
Old Stars
Simons, Bart / Roekens, Lucien
De Choufkes
Verlies
27.04.2023
SBZL
12. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Mertens, Jordy / Roekens, Lucien
De Choufkes
Winst
21.04.2023
ZOH OK Play-off Kampioen
5. Speeldag
Franssen, Jo / Abels, Twan
't Tepke 1
Tummers, Harald / Dingena, Donny
DAT Boys 1
Gelijkspel
14.04.2023
ZOH OK Play-off Kampioen
4. Speeldag
Franssen, Jo / Abels, Twan
't Tepke 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Winst
13.04.2023
SBZL
11. Speeldag
Franssen, Jo / Slegers, Luvic
Old Stars
Gelissen, Michelle / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
13.04.2023
SBZL
11. Speeldag
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Mordant, Danielle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Speijcken, Nic Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Speijcken, Nic Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Speijcken, Nic Graaf, de, Sjon / van der Plas, Bianca Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Speijcken, Nic Meisters, Horst / Wijers-Sauren, Mechtilde Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Speijcken, Nic Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Speijcken, Nic Abels, Twan / Seetsen, Menno Winst
24.03.2023
ZOH OK Play-off Kampioen
2. Speeldag
Franssen, Jo / Abels, Twan
't Tepke 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
Ut Helke 1
Winst
23.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Senden, Piet / Franssen, Jo
Old Stars
Meentz, Devin / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Winst
23.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Winst
10.03.2023
ZOH OK Play-off Kampioen
1. Speeldag
Abels, Twan / Franssen, Jo
't Tepke 1
Loontjes, Sven / Ropers, Gene
DAT Boys 1
Winst
10.02.2023
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Heidendaal, Ger / Franssen, Jo
't Tepke 1
Janssen, Pascal / Meijers, Guij
De Jokers 1
Verlies
09.02.2023
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Franssen, Jo / Heidendaal, Ger
't Tepke 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Winst
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Franssen, Jo / Senden, Piet
Old Stars
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Verlies
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Franssen, Jo / Goffin, Jos
Old Stars
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Winst
27.01.2023
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Franssen, Jo / Heidendaal, Ger
't Tepke 1
Schoppink, Paul / Michels, Frits
Fratelli 1
Winst