Speler > Wishaupt, Glenn

Wishaupt, Glenn

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2293
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2016-2017
Semi-Pro 34 44
2015-2016
Open 65 155
Semi-Pro 19 73
Mini master challenger 50 69
2014-2015
Open 145 254
Rookie 14 82
2013-2014
Open 102 289
Rookies 3 71
2012-2013
Rookies 10 45
2011-2012
Semi-Pro 80 103
Rookies 49 85
2009-2010
Open 106 180
Rookies 4 42
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2016-2017
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 35 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 17 22
2015-2016
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 11 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Semi Pro Za., 07.05.2016 5 6
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 5 22
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 23 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 31 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 03.04.2015 5 17
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 47 54
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 03.01.2015 5 14
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 80 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 12.12.2014 3 18
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 24 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 9 14
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie dubbel Vr., 18.04.2014 3 9
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 54 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 26 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 17 40
Im weissem rossl Schinveld Rookie Dubbel Za., 05.04.2014 2 8
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 04.01.2014 1 13
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 26 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 63 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Vr., 27.12.2013 2 5
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookies Vr., 13.12.2013 5 11
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 72 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Rookie Dubbel Za., 30.11.2013 2 12
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 20 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Rookies Za., 26.10.2013 3 8
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 31 42
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Rookies Vr., 29.03.2013 5 9
Openings toernooi Stein (de Bekker) Rookie Za., 22.09.2012 1 4
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Rookies Vr., 06.04.2012 9 12
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 17 19
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Rookies Za., 23.04.2011 5 16
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Bekker 3 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Napoleon Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Napoleon Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
Napoleon Overgangsklasse, Challenge Cup poule C, Beker, Beker overgangsklasse
Napoleon 2 Zomercompetitie Poule B
2013-2014
Napoleon 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon 1 Zomercompetitie poule C
2012-2013
Juliana 1 1B, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon Zomer competitie Poule 2
2011-2012
Juliana 1 1A
2010-2011
Juliana 1B
2009-2010
Der Bergbock 1 ZOH Hoofdklasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.09.2020
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
De Bekker 3
Reumerman, Michel / Sassen, Roland
Ashley's Army 1
Verlies
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Hendriks, Hub / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Klaassens, Mandy / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Winst
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Dirix, Math / Becker, Giel
't Brook 1
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Hendriks, Hub / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Gelijkspel
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Brans-Brabant, Mike / Conjour, Thei
Beat Boys 1
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Wolfs, Michael / Goffard, Geoffreij
De Sjmied 1
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Flegel, Alfred / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Hoebink, Patrick / Wagenveld van, Kevin
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Berben, Vivian / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Gelijkspel
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Adriolo, Karl / Sonnenschein-van Iersel, Karin
Oude Heide 2
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Quaedvlieg, Shane / Vluggen, Damiano
Blauw Wit'62 3
Gelijkspel
18.10.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Wishaupt, Glenn / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Schillings, Jurgen / Spronck, Dave
DAT Boys 1
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Becker, Giel / Dirix, Math
't Brook 1
Winst
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Hendriks, Hub / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Bruystens, Theo / Glezer, Marcel
De Wolfjes 1
Verlies
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Verlies
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Smeets, Ludwig / Buccella, Claudio
De Wolfjes 1
Verlies
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Krichel, Rene / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Adriolo, Karl / Nacken, Ton
Oude Heide 2
Winst
15.03.2019
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Schillings, Jurgen / Janssen, Pascal
't Straotsje 1
Verlies
22.02.2019
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Hendriks, Hub / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Verlies
15.02.2019
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Mols, Maureen / Mols, Bas
D'r Prick 2
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Hendriks, Hub / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Bleijleven, Leon / Bouhamed, Karim
De Kroeg 2
Gelijkspel
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Bruijnen, Marco / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Frusch, Jos / Kempen, van, Ruud
De Poart 1
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Hendriks, Hub / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Swelsen, Jan Peter / Eurelings, Pascal
't Weverke 1
Winst
14.12.2018
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Conjour, Thei / Theunissen, Huub
Beat Boys 1
Winst
16.11.2018
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Bree van, Ton / Geurts, May
Der Busch 1
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Meerendonk, van de, Nico / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Loomans, Armand / Walthie, Nicole
't Lämke 1
Verlies
19.10.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Jongen, Ron / Hennekens, Dion
't Weverke 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Franssen, Ties / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Verlies
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 2
Verlies
14.09.2018
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Verlies
07.09.2018
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart 1
Verlies
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Blees, Jozef / Buss, Bernd
D'r Prick 2
Verlies
11.05.2018
ZOH 1e klasse B
28. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Verlies
04.05.2018
ZOH 1e klasse B
27. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Quaedvlieg, Fons / Basten, Hans
Der Bergbock 1
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Romeyn, Edwin / Krans, John
Dingus 1
Winst
13.04.2018
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Dingena, Donny / Hermans, Angelo
't Lamke 1
Gelijkspel
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Verlies
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Broek, Op 't, Dennis / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Gelijkspel
02.03.2018
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Verlies
23.02.2018
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Hermans, Rene / Lenssen, John
De Paardestal 1
Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Geurts, May / Weide, van der, Bjorn
Der Busch 1
Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Laudy, Carl / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Konings, Timo / Smeets, Jo
D'r Aowe Kino 1
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Braken, Bert / Kleijnen, Roy
De Smid 1
Winst
22.12.2017
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Verlies
15.12.2017
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Gelissen, Michelle / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Tummers, Harald / Starren, Roland
Dat Boys 1
Verlies
01.12.2017
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Gelissen, Michelle / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Engels, Jo / Klinkenberg, Paul
Der Bergbock 1
Winst
24.11.2017
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Moonen, Bjorn / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Verlies
03.11.2017
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Mennens, Dion / Jans, Arie
De Rode Ridder 1
Winst
27.10.2017
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Frusch, Roger / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
20.10.2017
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Hendriks, Krit / Eurelings - Soons, Bianca
't Weverke 1
Winst
13.10.2017
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Bertrand, Birgit / Mols, Bas
D'r Prick 2
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Domen, Frank / Schmeets, Ralf
D'r Aowe Kino 1
Winst
22.09.2017
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Visser, Leo / Aretz, Frans
Der Busch 1
Winst
15.09.2017
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Wings, Paul / Domen, Ruud
D'r Aowe Kino 1
Winst
08.09.2017
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Aussems, Menno / Aussems, Emiel
Proosd 1
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Wouters, Maurice / Spijkers, Richard
De Smid 1
Winst
05.05.2017
Ere Afdeling
18. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Verlies
24.03.2017
Ere Afdeling
15. Speeldag
Verpoort, Gus / Wishaupt, Glenn
Napoleon
Frusch, Roger / Beckers, Richard
De Poart
Verlies
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Verlies
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Verlies
20.01.2017
Ere Afdeling
11. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Schmitz, Sven
Napoleon
Scholte, Harry / Herk van, Theo
De Kroeg 1
Verlies
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Verlies
30.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Swelsen, Jan Peter / Willems, Sander
't Weverke
Verlies
16.12.2016
Ere Afdeling
9. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Camp op den, Tim / Sijben, John
't Heukske
Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
4. Ronde Hoofdronde
Gelissen, Sandro / Wishaupt, Glenn Smeets, Michel / Wetzels, Nico Gelijkspel
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
3. Ronde Hoofdronde
Gelissen, Sandro / Wishaupt, Glenn Laudy, Carl / Verpoort, Gus Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
1. Ronde Hoofdronde
Gelissen, Sandro / Wishaupt, Glenn Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey Gelijkspel
18.11.2016
Ere Afdeling
8. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Wintjens, Nick / Nijsten, Marco
Oost Eijsden
Winst
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Hermans, Angelo / Dingena, Johan
't Lämke
Winst
07.10.2016
Ere Afdeling
4. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
Napoleon
Derhaag, Thei / Feller, Richard
The Eagles
Winst
23.09.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Visser de, Ton / Jans, Arie
De Rode Ridder
Winst
16.09.2016
Ere Afdeling
2. Speeldag
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
Napoleon
Thorissen, Jack / Vos, Wim
De Kroeg 1
Verlies
09.09.2016
Ere Afdeling
1. Speeldag
Gelissen, Sandro / Wishaupt, Glenn
Napoleon
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers
Verlies
07.05.2016
3e Mini master challenger Napoleon
4. Ronde Hoofdronde
Wishaupt, Glenn / Labruzzo, Maurizzio Kollard, Kristy / Gielis, Chris Winst
07.05.2016
3e Mini master challenger Napoleon
3. Ronde Hoofdronde
Wishaupt, Glenn / Labruzzo, Maurizzio Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Verlies
07.05.2016
3e Mini master challenger Napoleon
1. Ronde Hoofdronde
Wishaupt, Glenn / Labruzzo, Maurizzio Camp op den, Tim / Slegers, Luvic Verlies
06.05.2016
Eerste Klasse
22. Speeldag
Verpoort, Gus / Wishaupt, Glenn
Napoleon
Theunisz, Bert / Schenk, Ziggy
De Dolomiet 1
Verlies
29.04.2016
Eerste Klasse
21. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Warnier, Stefan / Meijs, Roger
De Sjmied
Verlies
22.04.2016
Eerste Klasse
20. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Hacking, Xavier
Napoleon
Hermans, Jos / Smithjes, Marvin
't Lamke
Verlies
15.04.2016
Eerste Klasse
19. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Houben, Michael
Napoleon
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo
Verlies
08.04.2016
Eerste Klasse
16. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Gelissen, Sandro
Napoleon
Jacobs, Ferry / Roijen, Kris
De Smid
Winst
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Wishaupt, Glenn / Gelissen, Sandro
Napoleon
Smeets, Rowan / Kutaydin, Jeroen
De Bekker 1
Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Gelissen, Sandro / Wishaupt, Glenn Goessens, Mark / Ubachs, Junior Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Gelissen, Sandro / Wishaupt, Glenn Krichel, Rene / Maassen, Remco Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Gelissen, Sandro / Wishaupt, Glenn Starren, Elroy / Smit, Marcel Verlies
18.03.2016
Eerste Klasse
18. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Labruzzo, Maurizzio
Napoleon
Bartholomeus, Huub / Seijen, Francois
Star Club 1
Verlies
11.03.2016
Eerste Klasse
17. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Smeets, Leon / Aussems, Jo
De Pitsers
Verlies
19.02.2016
Eerste Klasse
15. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Starren, Amber
Napoleon
Penders, Yvonne / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Gelijkspel
29.01.2016
Eerste Klasse
13. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Starren, Amber
Napoleon
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
De Greune Mert
Gelijkspel
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
4. Speeldag
Labruzzo, Maurizzio / Wishaupt, Glenn
Napoleon
Janssen, Griffin / Frissen, Richard
DAT Boys 2
Verlies
15.01.2016
Eerste Klasse
11. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Starren, Amber
Napoleon
Lahaye, Leroy / Caris, Marco
De Dolomiet 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)