Speler > Stevens, Richard

Stevens, Richard

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: De Komiek
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 70178
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 19 147
2016-2017
Open 6 80
Heren classic 5 187
2015-2016
Open 10 155
Mini master challenger 8 69
2014-2015
Open 26 254
Pro 6 123
2013-2014
Open 33 289
2012-2013
Open 13 174
2011-2012
Open 16 196
Pro 6 85
2010-2011
Open 68 88
2009-2010
Open 40 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Overgangsklasse Vr., 29.11.2019 1 2
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Za., 29.12.2018 2 4
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 12 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 8 51
2016-2017
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 3 22
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 3 37
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 3 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 9 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 4 32
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne Algemeen Za., 12.11.2016 4 4
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 4 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 1 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 4 6
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 1 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 4 50
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 13 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Semi Pro Za., 05.03.2016 5 8
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 13 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 4 39
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 22 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 2 24
White Horse Eijsden Pro Dubbel Za., 11.04.2015 5 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 7 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 2 36
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 13 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 03.01.2015 9 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 26 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 33 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 5 19
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 55 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 9 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 5 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 5 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 11 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 6 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 3 32
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 23 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 19 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 9 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 34 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 5 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 21 42
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 6 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 5 26
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 12 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 4 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 9 16
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 9 32
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 2 16
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 4 24
Star Club Meerssen Pro dubbel Za., 14.04.2012 1 9
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 9 32
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 06.04.2012 4 16
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 9 24
De Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 24.03.2012 9 12
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 17 24
White horse Eijsden Pro dubbel Za., 17.03.2012 3 10
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 4 24
Blauw wit Eys-Wittem Pro Za., 17.12.2011 5 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 9 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 9 21
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 33 47
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 4 24
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 14 104
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
De Komiek 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2021-2022
De Komiek 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Komiek 1 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
De Komiek 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
De Komiek 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
Op de Bosch 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
Op de Bosch ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
de Bekker 2 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
2014-2015
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 2 Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1
2011-2012
De Bekker 2 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
2009-2010
Millener Boys Ere klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
30.09.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
23.09.2022
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Kuhtreiber, Frenk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Verlies
10.06.2022
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Meentz, Devin / Lonussen, Gert-Jan
De Paardestal 1
Winst
27.05.2022
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
20.05.2022
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
Ut Helke 1
Winst
06.05.2022
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Moenen, Bianca / Stevens, Richard
De Komiek 1
Haan, John / Max, Joep
De Bulldozers 1
Verlies
22.04.2022
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Leonard, Chris / Hacking, Xavier
De Bekker 2
Winst
08.04.2022
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Aarts, Philip / Daemen, Niels
De Jokers 1
Winst
01.04.2022
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
In de Vrie 1
Winst
25.03.2022
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Wijers Sauren, Mechtilde / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Winst
18.03.2022
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Michels, Frits / Kicken, Mat
Fratelli 1
Winst
06.03.2020
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Stevens, Richard / Lahaije, Johan
De Komiek 1
Meessen, Klaudia / Wolters, Louis
Blauw Wit'62 3
Winst
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Michalski, Raymond / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 1
Winst
03.01.2020
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Haan, John / Max, Joep
Ashley's Army 1
Gelijkspel
22.11.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Derhaag, Thei / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
15.11.2019
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Verlies
08.11.2019
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Walthouwer, Sascha / Stevens, Richard
De Komiek 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Winst
25.10.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Winst
18.10.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Max, Joep / Haan, John
Ashley's Army 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Niks, Patrick / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
04.10.2019
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Winst
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Hataney, Servio / Cruts, Andrew
't Tonneke
Winst
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Penders, Yvonne / Braek in de, Remi
De Bekker 1
Verlies
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Schmitz, Sven / Harenczyk, Roman
D'r Bok 1
Winst
17.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Halve finale
Groothausen, Ramon / Stevens, Richard
De Komiek 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
03.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Groothausen, Ramon / Stevens, Richard
De Komiek 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Winst
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Groothausen, Ramon / Stevens, Richard
De Komiek 1
Mennens, Dion / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Groothausen, Ramon / Stevens, Richard
De Komiek 1
Sulman, Marco / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Eerens, Patrick / Stevens, Richard
De Komiek 1
Holshuysen, Jo / Jacobs, Robert
D'r Bok 1
Gelijkspel
29.03.2019
ZOH Beker
Kwart finale
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Eerens, Patrick / Stevens, Richard
De Komiek 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winst
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Reumerman, Michel / Breuer, Wiel
Fauquemont 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Rode Ridder 1
Winst
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Winst
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Voncken, Frans / Knops, Andre
Smidter Boys 1
Winst
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Stevens, Richard / Lahaije, Johan
De Komiek 1
Hoeksma, Hein / Surma, Joep
Pipo Boys 1
Winst
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Winst
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Gelijkspel
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Velthuizen, Wim / Dijk van, Ricky
De Rode Ridder 1
Winst
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Kunze, Daniel / Sulman, Marco
't Trefpunt 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Holshuysen, Jo / Jacobs, Robert
D'r Bok 1
Winst
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Andriolo, Ralph / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Winst
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Stevens, Richard / Lahaije, Johan
De Komiek 1
Breuer, Wiel / Essers, Maurice
Fauquemont 1
Winst
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Kicken, Mat / Eggen, Jo
't Trefpunt 1
Winst
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
't Heukske 1
Winst
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Crombach, Jeroen / Peltzer, Jan
Smidter Boys 1
Winst
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Smeets, Michel / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Winst
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Nelissen, Bart / Kicken, Noel
De Jokers 1
Winst
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Ubachs, Junior / Jongen, Kay
De Bekker 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Keijenberg, Ramon / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Verlies
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Lenssen, Maurice / Bolkenstijn, Sjef
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Gortges, Manfred / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Winst
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Schenk, Emiel / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Verlies
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Koffereck 1
Verlies
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Stevens, Richard / Lahaije, Johan
Op de Bosch 1
Thorissen, Jack / Vos, Wim
De Kroeg 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Stalmans, Sandra / Janssen, Danny
Oude Heide 1
Winst
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Willems, Victor / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Lejeune, John / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Dingena, Marcel / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Meijs, Richard / Venne, van der, Astrid
De Kokerel 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Jansen, Joey / Eykenboom, Ron Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Ubachs, Junior / Dijk van, Ricky Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Jongen, Bas / Biermans, Yves Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Maessen, Sem / Maessen, Joeri Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Michels, Frits / Peters, Johnny Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Prickaerts, Niels / Keijenberg, Ramon Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Daemen, Niels / Franssen, Jo Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Dautzenberg, Leon / Vroomen, Jan Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Moonen, Bjorn / Larik, Floortje Winst
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Mullenders, Maurice / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Winst
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Otten, Thijs / Jongen, Kay
De Bekker 1
Winst
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Keijenberg, Ramon / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Braken, Bert / Kleijnen, Roy
De Smid 1
Winst
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Hartmans, Hub / Souren, Hasso
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Aruvaino, Henk / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Winst
27.10.2017
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Beniers, Gino / Arts, Marcel
't Straotsje 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Stevens, Richard / Lahaije, Johan
Op de Bosch 1
Deveu, Philip / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Winst
29.09.2017
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Eykenboom, Ron / Jansen, Joey
De Kroeg 1
Verlies
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Bleus, Danny / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Gelijkspel
15.09.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Willems, Victor / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Meijs, Richard / Stitzinger, Frank
De Kokerel 1
Winst
01.09.2017
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Moonen, Mike / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Winst
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Verlies
05.05.2017
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch
Peerboom, Roy / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee
Gelijkspel
28.04.2017
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch
Holshuysen, Jo / Jansen, Joey
D'r Bok 1
Winst
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
31.03.2017
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch
Willems, Victor / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)