Speler > Stevens, Jurgen

Stevens, Jurgen

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 1929
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 133 147
2014-2015
Pro 83 123
2013-2014
Open 46 289
Pro 6 152
2012-2013
Open 16 174
Semi-Pro 3 84
2011-2012
Open 68 196
Pro 40 85
Semi-Pro 3 103
2010-2011
Open 40 88
Semi-Pro 3 16
2009-2010
Open 40 180
Pro 10 38
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Overgangsklasse Vr., 29.11.2019 1 2
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Za., 29.12.2018 1 4
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Overgangsklasse Vr., 30.11.2018 1 3
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 26 31
2014-2015
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 62 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 9 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 17 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 30 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 31 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 17 40
Im weissem rossl Schinveld Pro Dubbel Za., 05.04.2014 1 10
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 5 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 9 32
de Trim de Trim Bourgogne Pro Dubbel Za., 15.03.2014 3 12
Da Capo Maastricht (da Capo) Kwalificatie Vr., 21.02.2014 1 14
Da Capo Maastricht (da Capo) A-Ronde Vr., 21.02.2014 3 8
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 21 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 9 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 5 33
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 17 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 17 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 20 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 1 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 24 46
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Open Dubbel Za., 21.09.2013 5 7
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 18 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 17 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Pro dubbel Za., 08.06.2013 4 13
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 15 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 17 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 9 14
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 17 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 29.03.2013 9 16
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 9 16
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 23.03.2013 1 8
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 9 16
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Za., 12.01.2013 1 8
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Vr., 28.12.2012 5 8
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 9 32
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 14.12.2012 5 5
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 3 16
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 17 24
Star Club Meerssen Semi-Pro Za., 14.04.2012 1 12
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 9 22
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 9 24
De Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 24.03.2012 2 9
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 9 24
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 17.03.2012 4 12
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 5 21
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 33 47
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 4 24
de Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 16.04.2011 9 16
de Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 16.04.2011 1 6
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Za., 08.01.2011 5 8
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 31 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Overgangs klasse Vr., 02.04.2010 8 19
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Overgangs klasse Vr., 13.11.2009 6 17
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2021-2022
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Bekker 2 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 3 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
2014-2015
De Bekker 3 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 3 Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker
2012-2013
De Bekker 3 Ereklasse, Challenge Cup poule 2, Beker, Challenge Cup Finale poule 2
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 1 Zomer competitie Poule 1
2011-2012
De Bekker 2 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
2009-2010
The Eagles 1 Overgangs klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
10.06.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Stevens, Jurgen / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
27.05.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Hanssen, Rick / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Moonen, Bjorn / Wasbauer, Johnny
Boskai 1
Winst
20.05.2022
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Stevens, Jurgen / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Lemmens, Jim / Gobbels, Rob
Heukske 1
Gelijkspel
29.04.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Stevens, Jurgen / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Erkens, Hub / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
22.04.2022
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Pinxt, Patrick / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Winst
25.03.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Gortges, Manfred / Adriaanssen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
11.03.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Stevens, Jurgen / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Wersch van, Thomas / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
06.03.2020
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Stevens, Jurgen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Nendels, Cornel / Heuser, Tobias
Fratelli 1
Winst
07.02.2020
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
De Jong, Jeroen / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
't Tonneke
Verlies
31.01.2020
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
De Jong, Jeroen / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Fleuren, Tim / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Stevens, Jurgen / Senden, Jim
De Bekker 1
Gortges, Manfred / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Verlies
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Stevens, Jurgen / Senden, Jim
De Bekker 1
Atol, Michel / Sassen, Roland
Ashley's Army 1
Winst
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Strikker, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Gelijkspel
01.11.2019
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Stevens, Jurgen / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Winst
25.10.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Strikker, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Verlies
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Conjour, Thei / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Eerens, Mitch / Bemelmans, Kevin
't Tonneke
Gelijkspel
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Conjour, Thei / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Michalski, Raymond / Knubben, Jefke
D'r Bok 1
Winst
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Ashley's Army 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Strikker, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Haegmans, John / Libens, Jack
Fauquemont 1
Winst
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Verlies
29.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Haegmans, John / Libens, Jack
Fauquemont 1
Winst
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Gelijkspel
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Winst
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Winst
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Webers, Frans / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Eykenboom, Wiel / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Rode Ridder 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Stams, Ed / Kicken, Mat
't Trefpunt 1
Winst
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Harenczyk, Ryan / Deckers, Hans
D'r Bok 1
Gelijkspel
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Gelijkspel
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Stevens, Jurgen / Goossens, Biek
De Bekker 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Gelijkspel
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Goossens, Biek / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Frenken, Bert / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Winst
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Camp op den, Michel / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Kunze, Daniel / Sulman, Marco
't Trefpunt 1
Verlies
08.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Finale
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Maessen, Dennie / Maessen, Toby
't Straotsje 2
Verlies
01.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Halve finale
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Lacroix, Jo / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Winst
18.05.2018
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Lambertus, Han / Ummels, Jan
Star Club 1
Winst
13.04.2018
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Pattipeiluhu, Robeas / Saya, Refaja
't Straotsje 2
Verlies
06.04.2018
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Janssen, Richard / Zee van der, Danny
De Sport 1
Verlies
23.03.2018
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Schroyen, Raymond / Bouhamed, Karim
De Kroeg 2
Winst
09.03.2018
ZOH Beker
4. Ronde
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Verlies
23.02.2018
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Bruijnen, Marco / Franssen, Mark
Da Capo 2
Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Jansen, Ger / Hardy, Rick
Blauw Wit'62 3
Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Frenken, Bert / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Verlies
12.01.2018
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Pantus, Bart / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Cainero, Roberto / Ummels, Jan
Star Club 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Gelissen, Michelle / Houben, Michael Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Finale 2. Extra ronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Vincken, Vincent / Franssen, Fer Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Locorotondo, Franco / Senden, Dave Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Vromen, Tim / Sozanski, Nico Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Smeets, Rowan / Hermans, Harley Verlies
15.12.2017
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Larik, Floortje / Larik, Remco
Dingus 2
Winst
24.11.2017
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Rondags, Roy / Cruts, Andrew
't Straotsje 2
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Pantus, Bart / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Michalski, Raymond / Al, Pascal
D'r Bok 1
Winst
10.11.2017
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Meegen van, Marcel / Peeters, Andy
De Sport 1
Winst
03.11.2017
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Winst
20.10.2017
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Deveu, Philip / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Winst
13.10.2017
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Janssen, Jozef / Schoppink, Paul
Amicitia 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Otten, Thijs / Jongen, Bas
De Bekker 1
Winst
29.09.2017
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Hollanders, Sandy / Vrancken, Guy
Da Capo 2
Winst
08.09.2017
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Bartholomeus, Huub / Seijen, Francois
Star Club 1
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Hesemans, Johnny / Bemelmans, Kevin
White Horse 1
Winst
07.04.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Halve finale
Camp op den, Shem / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Verlies
24.03.2017
Ere Afdeling
15. Speeldag
Camp op den, Shem / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles
Winst
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
Napoleon
Winst
03.03.2017
Ere Afdeling
14. Speeldag
Camp op den, Shem / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Hendriks, Hub / Jongen, Bas
De Bekker 1
Gelijkspel
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Camp op den, Shem / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
Napoleon
Gelijkspel
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers
Verlies
18.11.2016
Ere Afdeling
8. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Kempen, van, Ruud / Frusch, Jos
De Poart
Verlies
11.11.2016
Ere Afdeling
7. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Gelissen, Sandro / Schmitz, Sven
Napoleon
Gelijkspel
04.11.2016
Ere Afdeling
6. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Bucks, Hans / Derhaag, Thei
The Eagles
Verlies
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke
Winst
07.10.2016
Ere Afdeling
4. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 1
Winst
30.09.2016
Ere Afdeling
3. Speeldag
Stevens, Jurgen / Meer van der, Wil
De Bekker 2
Meijers, Patrick / Starren, Elroy
De Hakkers
Verlies
16.09.2016
Ere Afdeling
2. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Ben van der, Charly / Slegers, Luvic
't Heukske
Winst
09.09.2016
Ere Afdeling
1. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Wintjens, Nick / Wolters, Roel
Oost Eijsden
Winst
29.04.2016
Ereklasse
19. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Dijk van, Ricky / Jongen, Bas
De Bekker 2
Verlies
18.03.2016
Ereklasse
17. Speeldag
Camp op den, Shem / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Loyson, Maurice / Werlotte, Maurice
DAT Boys 1
Verlies
04.03.2016
Ereklasse
15. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Braek in de, Remi / Raven, Rocco
De Bekker 1
Verlies
12.02.2016
Ereklasse
13. Speeldag
Neefs, Tim / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Bleijleven, Leon / Schaft van de, Raymond
De Kroeg 1
Verlies
29.01.2016
Ereklasse
12. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Beniers, Harry / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Winst
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
4. Speeldag
Dohmen, Coen / Stevens, Jurgen
de Bekker 3
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Winst
15.01.2016
Ereklasse
1. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers
Verlies
09.10.2015
Ereklasse
4. Speeldag
Stevens, Jurgen / De Cleen, Joeri
De Bekker 3
Vaessen, Peter / Stevens, Richard
De Bekker 2
Winst
02.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
1. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
de Bekker 3
Loomans, Armand / Loomans, Henk
't Lamke
Winst
25.09.2015
Ereklasse
3. Speeldag
Camp op den, Shem / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Pynoo, Brecht / Stevens, Ralph
De Kroeg 1
Verlies
05.06.2015
Beker
Finale
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers
Winst
15.05.2015
Beker
Halve finale
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Laarschot van de, Rodney / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit '62
Gelijkspel
17.04.2015
Ereklasse
19. Speeldag
Dohmen, Coen / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Stassen, Rob / Goessens, Mark
Le Cramignon 1
Winst
27.03.2015
Ereklasse
18. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Fleuren, Hans / Raven, Rocco
De Bekker 1
Verlies
13.03.2015
Beker
4. Ronde
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Partouns, Cyriel / Remmers, Patrick
Le Cramignon 1
Winst
06.03.2015
Ereklasse
16. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Loyson, Maurice / Arts, Marcel
DAT Boys 1
Winst
06.02.2015
Ereklasse
14. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Counen, Edo / Meer van der, Wil
De Rode Ridder 1
Gelijkspel
30.01.2015
Ereklasse
13. Speeldag
Dohmen, Coen / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 2
Winst
23.01.2015
Beker
3. Ronde
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Gerets, Christian / Evans, David
De Poart
Winst
16.01.2015
Ereklasse
12. Speeldag
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Weijer van de, Hans / Smeets, Rico
Blauw Wit '62
Verlies
09.01.2015
Ereklasse
11. Speeldag
Dohmen, Coen / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Theunissen, Huub / Libens, Jack
Beat Boys 1
Winst
12.12.2014
Winterkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Stevens, Jurgen / Woug van de, Willy Moonen, Bjorn / Maessen, Joeri Verlies
12.12.2014
Winterkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Stevens, Jurgen / Woug van de, Willy Eggen, Bert / Hoeksma, Hein Verlies
12.12.2014
Winterkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Stevens, Jurgen / Woug van de, Willy Willems, Hans / Raven, Rocco Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)