Speler > Bovens, Rinaldo |
---|
Bovens, Rinaldo |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
De Kokerel |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2052 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren classic | 66 | 187 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Pro | 83 | 123 |
Semi-Pro | 28 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
2011-2012 | ||
Open | 50 | 196 |
Semi-Pro | 22 | 103 |
2009-2010 | ||
Open | 12 | 180 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 11 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e klasse | Vr., 30.12.2016 | 1 | 12 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 63 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 4 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 17 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 3 | 23 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 57 | 91 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 22 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 33 |
2012-2013 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Vr., 28.12.2012 | 9 | 16 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 9 | 24 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro | Za., 14.04.2012 | 5 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 5 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Vr., 30.12.2011 | 3 | 12 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Za., 17.12.2011 | 9 | 24 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Semi-Pro | Za., 17.12.2011 | 5 | 12 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Semi-Pro | Za., 23.04.2011 | 3 | 24 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 4 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 27 | 104 |
Dutch Masters | Eersel | Junioren Dubbel | Zo., 28.06.2009 | 4 | 13 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Kokerel 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Op de Bosch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Op de Bosch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Op de Bosch 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Star Club 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Star Club 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
Star Club 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Star Club 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Da Capo 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Da Capo | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Da Capo 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule A1, Beker |
2012-2013 | |
Da Capo 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Challenge Cup Finale poule 1, Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
Da Capo 1 | Topklasse B |
Star Club 2 | 1A |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Karzick, Jurgen
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Lemmens, Dave
/ Bovens, Rinaldo De Kokerel 1 |
Camps, Jordi
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
19.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Frusch, Roger
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Lemmens, Dave
/ Bovens, Rinaldo De Kokerel 1 |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Sassen, Roland
/ Pereboom, Herman De Bulldozers 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Dautzenberg, Leon
/ Aruvaino, Henk A Jen Kirch 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Bolkenstijn, Sjef
/ Lenssen, Maurice De Kroeg 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Wijnants, Patrick
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Gelijkspel |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Geurts, May
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Aretz, Frans
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Dassen, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Bleijleven, Leon
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Lemmens, Dave
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Ghijsen, Jean Op de Bosch 1 |
Bovens, Jo
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Vluggen, Damiano
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Conjour, William
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Voorst van, Jo
/ Dijk van, Arnold Dingus 2 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Hennekens, Dion
/ Mortel, van de, Rik 't Weverke 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Bovens, Rinaldo
/ Konigs, Ingmar Op de Bosch 1 |
Habets, Henk
/ Wollgens, Thomas De Hakkers 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Bartholomeus, Huub
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Gijsens, Rob
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Bartholomeus, Huub
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Bartholomeus, Huub
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Bartholomeus, Huub Star Club 1 |
Hermans, Harley
/ Jansen, Joey De Paardestal 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Bartholomeus, Huub
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Gelijkspel |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Bartholomeus, Huub Star Club 1 |
Gielis, Chris
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Dubois, Harold
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Kohnen, Roderique
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Ghijsen, Jean Star Club 1 |
Braken, Bert
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Ghijsen, Jean Star Club 1 |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Aarts, Jan
/ Royen, Gilber De Pitsers 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Ghijsen, Jean Star Club 1 |
Meentz, Devin
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Paulissen, Jos
/ Jansen, Danny De Capucijn 3 |
Winst |
24.05.2019 ZOH Beker 2e klasse Finale |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Linden van der, Richard
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Muller, Jeffrey
/ Theunissen, John Bouwerwei 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Vallinga, Maikel
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Janssen, Jack Star Club 1 |
Bakker, Lejo
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 2 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Petschnik, Ron
/ Laurens, Wiel D'r Bok 3 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Janssen, Jack Star Club 1 |
Statucki, Roy
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Linden van der, Richard Star Club 1 |
Thimister, Roy
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Janssen, Jack
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Linden van der, Richard
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Geurts, Goswin
/ Wijlaars, Martin De Sport 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Linden van der, Richard
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Peters, Wiel
/ Peters, Jan Amicitia 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Janssen, Jack Star Club 1 |
Vanweersch, Dominique
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Vaessen, Peter
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Linden van der, Richard
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Janssen, Jack Star Club 1 |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Larik, Remco
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Hakke, Ton
/ Caris, Paul De Capucijn 3 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Schutt, Janine
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Abrahams, Maurice
/ Eulink, Albertus De Sport 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Driessen, Giel
/ Vermeer, Ronald Amicitia 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Peters, Youri
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Meessen, Klaudia
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Seuren, Dave
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Warnier, Stefan
/ Goessens, Mark De Sjmied 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Larik, Floortje
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Winst |