Speler > Smits, Danny

Smits, Danny

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: De Hakkers
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 660
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2016-2017
Open 2 80
Heren classic 9 187
2015-2016
Open 17 155
2014-2015
Open 21 254
2013-2014
Open 8 289
2012-2013
Open 12 174
2011-2012
Open 57 196
2010-2011
Open 6 88
2009-2010
Open 29 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Za., 29.12.2018 2 4
2017-2018
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Algemene Ronde Vr., 08.12.2017 2 4
2016-2017
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 8 30
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 3 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 1 32
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 17 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 3 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 5 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 10 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 3 60
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 1 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 5 33
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 15 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 33 54
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 3 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 1 91
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 8 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 9 32
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 2 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 23 92
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 8 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 1 26
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 5 53
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 3 32
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 17 32
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 9 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 1 47
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 9 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
de Hakkers N.T.L
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Hakkers Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Hakkers Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
2014-2015
De Hakkers Ereklasse, Beker
2013-2014
De Hakkers Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Challenge Cup Finale
De Kroeg Zomercompetitie poule B
2012-2013
De Hakkers Ereklasse, Beker
2011-2012
De Hakkers Topklasse A
2010-2011
De Hakkers Ere klasse
2009-2010
De Hakkers Ere klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Mullenders, Maurice / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Winst
18.09.2020
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Winst
06.03.2020
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Partouns, Cyriel / Feijs, Egbert
Oost Eijsden 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Erkens, John / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Winst
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Mullenders, Maurice / Brinkhoff, Luuk
Blauw Wit'62 1
Winst
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Smit, Marcel / Koenen, Dion
De Capucijn 1
Winst
10.01.2020
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Meijers, Patrick / Smits, Danny
De Hakkers 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Gelijkspel
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Gortges, Manfred / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vincken, Harry / Spijkers, John
In de Vrie 1
Winst
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Franssen, Jo / Velthuis, Ben
A Gen Baan 1
Winst
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Winst
18.10.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Willems, Victor / Vanhingel, Herman
De Capucijn 2
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Smits, Danny / Klunder, Roger
De Hakkers 1
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Winst
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Winst
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Wiebe, Raymond / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Verlies
06.09.2019
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Winst
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Eykenboom, Ron / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker
Halve finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Wiebe, Raymond / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Winst
05.04.2019
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Mullenders, Maurice / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker
Kwart finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Winst
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
22.02.2019
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Schmitz, Wiel / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Erkens, Hub / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Winst
01.02.2019
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Franssen, Ties / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Gelijkspel
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Janssen, Sandra / Dierks, Edi
Oude Heide 1
Winst
18.01.2019
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Winst
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Gortges, Manfred / Adriaansen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
04.01.2019
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Gelijkspel
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Verlies
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Gelijkspel
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Winst
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Guzak, Wesley / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Winst
26.10.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Senden, Piet / Smits, Danny
De Hakkers 1
Beuken, John / Bisscheroux, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Kuhtreiber, Frenk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Bertrand, Birgit / Mols, Bas
D'r Prick 2
Winst
21.09.2018
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Willems, Victor / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Winst
07.09.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vroomen, Jan / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Winst
31.08.2018
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
08.06.2018
ZOH Beker
Finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Schenk, Emiel / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Winst
18.05.2018
ZOH Beker
Kwart finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Winst
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Thorissen, Jack / Vos, Wim
De Kroeg 1
Winst
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Meerakker van de, Wim / Dierks, Edi
Oude Heide 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Dingena, Marcel / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
Op de Bosch 1
Winst
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Mullenders, Maurice / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Bekker 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker
4. Ronde
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Steenbakkers, Wesley / Garnier, Jean
Op de Bosch 1
Winst
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Winst
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Damen, Frans / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
16.02.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vaessen, Peter / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Winst
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Bisscheroux, Jos / Peerboom, Roy
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Meijers, Patrick / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vroomen, Jan / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Maessen, Joeri / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Guzak, Wesley / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Koffereck 1
Gelijkspel
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Winst
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
08.12.2017
Bondskoppel Kampioenschappen
Finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Smits, Danny Smit, Marcel / Starren, Elroy Verlies
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Jus, Eddo / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Offermans, Jo / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Winst
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo 1
Winst
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Bleijlevens, Jean / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Winst
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Theeuwen, Cliff / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Smits, Rick / Schoppink, Paul
Amicitia 1
Winst
29.09.2017
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Cloos, Miranda / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Beuken, John / Bisscheroux, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck 1
Winst
26.05.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Finale
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Verlies
05.05.2017
Ere Afdeling
18. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles
Winst
28.04.2017
Ere Afdeling
13. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden
Winst
21.04.2017
Ere Afdeling
17. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Smits, Danny
De Hakkers
Hendriks, Hub / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
7. Ronde Extra ronde
Smits, Danny / Vaessen, Peter Meijers, Patrick / Syed, Qaiser Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
6. Ronde Extra ronde
Smits, Danny / Vaessen, Peter Eenbergen, Ton / Sijkens, Peter Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
4. Ronde Extra ronde
Smits, Danny / Vaessen, Peter Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emil Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
3. Ronde Extra ronde
Smits, Danny / Vaessen, Peter Moenen, Bianca / Moenen, Jose Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
Kwart finale Hoofdronde
Smits, Danny / Vaessen, Peter Jongen, Bas / Smeets, Rowan Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
2. Ronde Extra ronde
Smits, Danny / Vaessen, Peter Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
Achtste finale Hoofdronde
Smits, Danny / Vaessen, Peter Meijers, Patrick / Syed, Qaiser Winst
07.04.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Halve finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Camp op den, Shem / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Winst
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Janssen, Jack / Marks, Rene
The Eagles
Winst
03.03.2017
Ere Afdeling
14. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
't Heukske
Winst
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Kuhtreiber, Frenk / Smits, Danny
De Hakkers
Vaessen, Peter / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Verlies
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Winst
20.01.2017
Ere Afdeling
11. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Houben, Ron / Kempen, van, Ruud
De Poart
Winst
13.01.2017
Ere Afdeling
10. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
Napoleon
Winst
16.12.2016
Ere Afdeling
9. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles
Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
4. Ronde Hoofdronde
Biermans, Yves / Smits, Danny Habets, Henk / Janssen, Danny Gelijkspel
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
3. Ronde Hoofdronde
Biermans, Yves / Smits, Danny Smit, Marcel / Starren, Elroy Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
1. Ronde Hoofdronde
Biermans, Yves / Smits, Danny Bemelmans, Kevin / Jansen, Danny Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Smits, Danny Smit, Marcel / Starren, Elroy Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Halve finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Smits, Danny Jansen, Joey / Meijs, Floris Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Kwart finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Smits, Danny Bleus, Danny / Groothausen, Ramon Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Achtste finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Smits, Danny Prickaerts, Niels / Paulissen, Jos Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Zestiende finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Smits, Danny Goessens, Mark / Ubachs, Junior Winst
11.11.2016
Ere Afdeling
7. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Beckers, Rodny / Rinkens, Leon
De Kroeg 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)