Speler > Senden, Jim

Senden, Jim

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 88
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2010-2011
Open 40 88
Pro 21 47
2009-2010
Open 106 180
Pro 26 38
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 17 47
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Pro dubbel Za., 23.04.2011 9 24
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Overgangs klasse Vr., 02.04.2010 16 19
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2021-2022
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Bekker 2 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Bekker 3 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2012-2013
De Bekker 5 1A, Beker, Beker eerste klasse
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
2011-2012
de Bekker 3 Topklasse A
Havantia 2B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 2 Overgangs klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
30.09.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Senden, Jim / Braek in de, Remi
De Bekker 1
Bleus, Danny / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Winst
30.09.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Dierks, Edy / Bremmers, Jo
Oude Heide 1
Verlies
23.09.2022
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Kutaydin, Jeroen / Senden, Jim
De Bekker 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Gelijkspel
10.06.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Senden, Jim / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Kuhtreiber, Frenk / Klunder, Roger
De Hakkers 1
Verlies
27.05.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Conjour, Thei / Senden, Jim
De Bekker 1
Koenen, Dion / Bartels, Danny
Boskai 1
Verlies
20.05.2022
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Senden, Jim / Conjour, Thei
De Bekker 1
Slegers, Luvic / Rouschop, Hans
Heukske 1
Winst
29.04.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Senden, Jim / Conjour, Thei
De Bekker 1
Mey, Eric / Bleus, Danny
Oude Heide 1
Winst
22.04.2022
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Conjour, Thei / Senden, Jim
De Bekker 1
Partouns, Cyriel / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
25.03.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Senden, Jim / Conjour, Thei
De Bekker 1
Souren, Hasso / Vroomen, Jan
D'r Prick 1
Winst
11.03.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Senden, Jim / Conjour, Thei
De Bekker 1
Mullenders, Maurice / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Senden, Jim / Conjour, Thei
De Bekker 1
Frissen, Richard / Fraats, Farri
DAT Boys 1
Winst
06.03.2020
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Verlies
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 1
Mullenders, Maurice / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.02.2020
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Senden, Jim / Goossens, Biek
De Bekker 1
Maessen, Toby / Coolen, Ivo
't Tonneke
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Stevens, Jurgen / Senden, Jim
De Bekker 1
Gortges, Manfred / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Verlies
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Stevens, Jurgen / Senden, Jim
De Bekker 1
Atol, Michel / Sassen, Roland
Ashley's Army 1
Winst
03.01.2020
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Vrancken, Guy / Woug van de, Willy
Da Capo 1
Verlies
20.12.2019
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Dijk van, Steven / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Verlies
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Winst
01.11.2019
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Bleus, Danny / Schmitz, Wiel
Oude Heide 1
Gelijkspel
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Senden, Jim / Goossens, Biek
De Bekker 1
Rondags, Roy / Coolen, Ivo
't Tonneke
Winst
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Senden, Jim / Goossens, Biek
De Bekker 1
Fleuren, Tim / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Winst
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Winst
30.08.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Hollanders, Sandy / Vrancken, Guy
Da Capo 1
Verlies
08.09.2017
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Pantus, Bart / Senden, Jim
De Bekker 3
Braakhuis, Marc / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Gelijkspel
01.09.2017
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Senden, Jim
De Bekker 3
Partouns, Maurice / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
21.04.2017
1e Klasse
17. Speeldag
Pantus, Bart / Senden, Jim
De Bekker 3
Vincken, Vincent / van de Ven, Robert
De Rode Ridder
Verlies
31.03.2017
1e Klasse
16. Speeldag
Senden, Jim / Pantus, Bart
De Bekker 3
Hardy, Jo / Hermans, Angelo
't Lämke
Winst
17.03.2017
1e Klasse
12. Speeldag
Pantus, Bart / Senden, Jim
De Bekker 3
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers
Verlies
03.03.2017
1e Klasse
14. Speeldag
Frenken, Bert / Senden, Jim
De Bekker 3
Essers, Maurice / Ras, Ferry
Beat Boys
Winst
20.01.2017
1e Klasse
11. Speeldag
Frenken, Bert / Senden, Jim
De Bekker 3
Frissen, Richard / Fraats, Farri
Dat Boys
Winst
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 3
Caris, Paul / Coenen, Hendrik
Randstad
Winst
16.12.2016
1e Klasse
9. Speeldag
Pantus, Bart / Senden, Jim
De Bekker 3
Frijns, Danny / Coenen, Hendrik
Randstad
Winst
18.11.2016
1e Klasse
8. Speeldag
Pantus, Bart / Senden, Jim
De Bekker 3
Visser de, Ton / Jans, Arie
De Rode Ridder
Gelijkspel
04.11.2016
1e Klasse
6. Speeldag
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 3
Hollanders, Jo / Vrancken, Guy
Da Capo
Verlies
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Kerckhoffs, Niels / Senden, Jim
De Bekker 3
Bruijnen, Marco / Claessens, Andy
Da Capo
Verlies
21.10.2016
1e Klasse
5. Speeldag
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 3
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Verlies
07.10.2016
1e Klasse
4. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Senden, Jim
De Bekker 3
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke
Winst
16.09.2016
1e Klasse
2. Speeldag
Senden, Jim / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Frissen, Richard / Loyson, Maurice
Dat Boys
Verlies
09.09.2016
1e Klasse
1. Speeldag
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 3
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Verlies
30.11.2012
1A
10. Speeldag
Tummers, Ruud / Senden, Jim
De Bekker 5
Wersch van, Hub / Andriolo, Ralph
Blauw Wit 2
Verlies
16.11.2012
1A
8. Speeldag
Tummers, Ruud / Senden, Jim
De Bekker 5
Wolfs, Michael / Wolters, Roel
Parasol 1
Winst
09.11.2012
1A
7. Speeldag
Roeters, Freek / Senden, Jim
De Bekker 5
Budy, Ralf / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
26.10.2012
1A
6. Speeldag
Tummers, Ruud / Senden, Jim
De Bekker 5
Stassen, Rob / Feijs, Egbert
Le Cramignon 1
Verlies
12.10.2012
1A
4. Speeldag
Pantus, Bart / Senden, Jim
De Bekker 5
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 3
Verlies
28.09.2012
1A
3. Speeldag
Pantus, Bart / Senden, Jim
De Bekker 5
Pattiwael, Joshua / Pattipeiluhu, Robeas
Straotsje 1
Winst
21.09.2012
1A
2. Speeldag
Rouschop, Boy / Senden, Jim
De Bekker 5
Dresen, Hennie / Meijer, Guij
Ammezasie 1
Winst
14.09.2012
1A
1. Speeldag
Tummers, Ruud / Senden, Jim
De Bekker 5
Goffard, Geoffreij / Korbmacher, Marcel
De Sjmied 1
Winst
14.10.2011
Topklasse A
4. Speeldag
Senden, Jim / Houben, Michael
de Bekker 3
Simons, Mario / Bleus, Danny
Hacienda 1
Verlies
23.09.2011
Topklasse A
2. Speeldag
Senden, Jim / Houben, Michael
de Bekker 3
Labruzzo, Maurizzio / Dresens, Hennie
Da Capo 2
Winst
23.04.2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Weijzen, Ben / Senden, Jim Stevens, Jurgen / Stevens, Richard Winst
23.04.2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011
Achtste finale Hoofdronde
Weijzen, Ben / Senden, Jim Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey Verlies
15.04.2011
Ere klasse
21. Speeldag
Senden, Jim / Henquet, Fer
De Bekker 2
Koch, Manfred / Marquaire, Bas
De Rode Ridder 1
Verlies
08.04.2011
Ere klasse
20. Speeldag
Senden, Jim / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Biermans, Yves / Vries de, Wesley
De Hakkers
Verlies
18.02.2011
Ere klasse
16. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Rode Ridder 2
Verlies
14.01.2011
Ere klasse
12. Speeldag
Senden, Jim / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Schaik van, Diederik / Raven, Rocco
De Bekker 1
Verlies
15.10.2010
Ere klasse
6. Speeldag
Otten, Thijs / Senden, Jim
De Bekker 2
Steyns, Ralf / Niks, Maurice
Gen Berg
Verlies
24.09.2010
Ere klasse
3. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
Blauw Wit 1
Verlies
17.09.2010
Ere klasse
2. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Mortiaux, Peter / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Verlies
10.09.2010
Ere klasse
1. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Fleuren, Hans / Kutaydin, Jeroen
De Bekker 1
Verlies
16.04.2010
Overgangs klasse
21. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Nendels, Aleida / Bus, Hub
Im Weissen Rossl
Winst
09.04.2010
Overgangs klasse
20. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Ben van der, Pascal / Jennekens, Maurice
Heukske
Winst
02.04.2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010
1. Ronde Hoofdronde
Senden, Jim / Henquet, Fer Loomans, Armand / Heezik van, Corne Verlies
02.04.2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010
1. Ronde Hoofdronde
Senden, Jim / Henquet, Fer Heidendaal, Ger / Zink, Igna Verlies
26.03.2010
Overgangs klasse
19. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Rode Ridder 2
Winst
12.03.2010
Overgangs klasse
18. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Biggelaar den, Addy / Linden van der, Richard
Star club 1
Winst
05.03.2010
Overgangs klasse
17. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Schaik van, Diederik / Evans, David
De Poart 1
Verlies
26.02.2010
Overgangs klasse
16. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Jacobs, Ingo / Gestel van, Gino
Wien
Winst
29.01.2010
Overgangs klasse
15. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Dohmen, Coen / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Verlies
22.01.2010
Overgangs klasse
14. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Gustin, Jo / Woug van de, Willy
De Capucijn 1
Gelijkspel
08.01.2010
Overgangs klasse
12. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Webers, Frans / Knippenberg van, Nick
Tepke
Winst
27.11.2009
Overgangs klasse
10. Speeldag
Otten, Thijs / Senden, Jim
De Bekker 2
Nendels, Aleida / Gelissen, Jean
Im Weissen Rossl
Winst
20.11.2009
Overgangs klasse
9. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Geijselaers, Juul / Rouschop, Hans
Heukske
Winst
06.11.2009
Overgangs klasse
8. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Esch van, Ad / Overdijk, Richard
De Rode Ridder 2
Gelijkspel
23.10.2009
Overgangs klasse
6. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Meijers, Patrick / Pirlet, Jean-Pierre
De Poart 1
Winst
16.10.2009
Overgangs klasse
5. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Driessen, Giel / Ariaans, Leo
Wien
Winst
02.10.2009
Overgangs klasse
4. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Dohmen, Coen / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Verlies
25.09.2009
Overgangs klasse
3. Speeldag
Camp op den, Shem / Senden, Jim
De Bekker 2
Bartels, Danny / Martinali, Jeffrey
De Capucijn 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)