Speler > Camp op den, Michel

Camp op den, Michel

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2400
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2018
Heren dubbel 90 115
2013-2014
Semi-Pro 38 156
2011-2012
Semi-Pro 74 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 12 19
2013-2014
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 04.01.2014 17 25
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 44 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 70 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 5 25
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 5 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 84 92
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 9 22
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Za., 17.12.2011 9 12
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 17 24
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2021-2022
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Bekker 2 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Bekker 3 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 4 Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
2014-2015
De Bekker 5 1A, Beker, Beker eerste klasse
2013-2014
De Bekker 5 2A, Beker, Beker tweedeklasse
2012-2013
De Bekker 4 1B, Beker
De Bekker 5 1A, Beker eerste klasse
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
2011-2012
Havantia 2B
2010-2011
Havantia 2B
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
27.05.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Raukema van, Folkert / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Kortenray, Hubert / Moonen, Mike
Boskai 1
Verlies
22.04.2022
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Weijzen, Ben / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Verlies
01.04.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Jus, Eddo / Partouns, Harrie
Boskai 2
Verlies
25.03.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Camp op den, Michel / Metten, Erwin
De Bekker 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Gelijkspel
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Camp op den, Michel / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Tummers, Harald / Ropers, Gene
DAT Boys 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 1
Mullenders, Maurice / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Verlies
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Reumerman, Michel / Breuer, Wiel
Ashley's Army 1
Winst
20.12.2019
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Verlies
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Conjour, Thei / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Conjour, Thei / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Bakker, Lejo / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Penders, Yvonne / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Abels, Twan / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Penders, Yvonne / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles 1
Verlies
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Gelijkspel
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Franiczek, Wiel / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Gelijkspel
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Goossens, Biek / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Vonken, Wim / Franssen, Jo
Smidter Boys 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Camp op den, Michel / Frenken, Bert
De Bekker 1
Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan
Pipo Boys 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Camp op den, Michel / Henquet, Fer
De Bekker 1
Boelen, Rob / Daenen, Alex
De Jokers 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Weijzen, Ben / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Packbeers, Wim / Vries de, Henry
't Tepke 1
Verlies
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Camp op den, Michel / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Wersch van, Hub / Andriolo, Ralph
Blauw Wit'62 2
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Eggen, Jo / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Goossens, Biek / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Jacobs, Robert / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Verlies
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Camp op den, Michel / Tokaya, Eddy
De Bekker 1
Smeets, Eric / Camp op den, Tim
't Heukske 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Verlies
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Camp op den, Michel / Frenken, Bert
De Bekker 1
Camps, Jordi / Montforts, Marc
White Horse 1
Verlies
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Vries de, Henry / Vries de, Wesley
't Tepke 1
Verlies
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Winst
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Vincken, Vincent / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Verlies
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Camp op den, Michel / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Kunze, Daniel / Sulman, Marco
't Trefpunt 1
Verlies
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Camp op den, Michel / Henquet, Fer
De Bekker 1
Al, Pascal / Michalski, Raymond
D'r Bok 1
Verlies
08.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Finale
Camp op den, Michel / Henquet, Fer
De Bekker 3
Schenk, Ziggy / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Verlies
01.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Halve finale
Camp op den, Michel / Frenken, Bert
De Bekker 3
Herk, van, Ad / Lenssen, John
De Paardestal 1
Winst
18.05.2018
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Camp op den, Michel / Frenken, Bert
De Bekker 3
Braakhuis, Marc / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Winst
11.05.2018
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Camp op den, Michel / Frenken, Bert
De Bekker 3
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Niels, John / Buccella, Claudio
De Wolfjes 1
Winst
13.04.2018
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Maessen, Dennie / Maessen, Toby
't Straotsje 2
Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
8. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Jongen, Bas / Jongen, Kay Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
7. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
6. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Gelijkspel
07.04.2018
MultiTable de Bekker
5. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Ubachs, Junior / Vaessen, Peter Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
2. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Horen, van, Erik / Horen, van, Jack Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
Achtste finale Hoofdronde
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Horen, van, Erik / Horen, van, Jack Verlies
16.03.2018
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Nacken, Ton / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
02.03.2018
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Hey de, Huub / Schoppink, Paul
Amicitia 1
Gelijkspel
26.01.2018
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Warnier, Stefan / Goessens, Mark
De Sjmied 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Camp op den, Michel / Kraft, Richard
De Bekker 3
Nacken, Ton / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Fraiquin, Jack / Montforts, Marc
White Horse 1
Gelijkspel
22.12.2017
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Wetzels, Carlo / Voorwald, Ronald
De Capucijn 2
Verlies
01.12.2017
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Dijk van, Daniel / Dijk van, Steven
De Wolfjes 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Deckers, Hans / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 1
Gelijkspel
10.11.2017
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Schoonens, Peter / Eulink, Albertus
De Sport 1
Winst
03.11.2017
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Camp op den, Michel / Strikker, Maurice
De Bekker 3
Bouhamed, Karim / Herk van, Theo
De Kroeg 2
Verlies
27.10.2017
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Nacken, Hub / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Gelijkspel
20.10.2017
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Camp op den, Michel / Henquet, Fer
De Bekker 3
Vaessen, Peter / Jongen, Kay
De Bekker 1
Winst
22.09.2017
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Camp op den, Michel / Kraft, Richard
De Bekker 3
Meessen, Robert / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Winst
05.05.2017
1e Klasse
18. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Mounadi, Salah / Oostveen, Noud
Randstad
Winst
24.03.2017
1e Klasse
15. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo
Winst
10.03.2017
NTVB Beker Terugvalronde
1. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Thomas, Tom / Franssen, Mark
Da Capo
Winst
17.02.2017
1e Klasse
13. Speeldag
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 3
Hendriks, Krit / Willems, Sander
't Weverke
Winst
13.01.2017
1e Klasse
10. Speeldag
Camp op den, Michel / Frenken, Bert
De Bekker 3
Verhoeve, Nico / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Verlies
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 3
Caris, Paul / Coenen, Hendrik
Randstad
Winst
04.11.2016
1e Klasse
6. Speeldag
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 3
Hollanders, Jo / Vrancken, Guy
Da Capo
Verlies
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Camp op den, Michel / Henquet, Fer
De Bekker 3
Coelen van de, Math / Vrancken, Guy
Da Capo
Verlies
21.10.2016
1e Klasse
5. Speeldag
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 3
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Verlies
07.10.2016
1e Klasse
4. Speeldag
Camp op den, Michel / Frenken, Bert
De Bekker 3
Willems, Iris / Hennekens, Dion
't Weverke
Winst
30.09.2016
1e Klasse
3. Speeldag
Camp op den, Michel / Frenken, Bert
De Bekker 3
Aussems, Jo / Brands, Danny
De Pitsers
Verlies
23.09.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Camp op den, Michel / Henquet, Fer
De Bekker 3
Herberghs, Sjef / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys
Verlies
16.09.2016
1e Klasse
2. Speeldag
Camp op den, Michel / Henquet, Fer
De Bekker 3
Loontjes, Sven / Starren, Roland
Dat Boys
Winst
09.09.2016
1e Klasse
1. Speeldag
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 3
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Verlies
27.05.2016
NTVB Beker 1e Klasse
3. Ronde
Camp op den, Michel / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
Napoleon
Verlies
06.05.2016
Eerste Klasse
22. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Pinxt, Patrick / Wolters, Roel
White horse 1
Winst
29.04.2016
Eerste Klasse
21. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Vandevenne, Tim / Hesemans, Johnny
De Greune Mert
Winst
22.04.2016
Eerste Klasse
20. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Gerets, Christian / Beckers, Richard
De Poart
Winst
15.04.2016
Eerste Klasse
19. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Wetzels, Carlo / Arts, Marcel
De Dolomiet 1
Winst
06.04.2016
Eerste Klasse
17. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Loomans, Armand / Loomans, Henk
't Lamke
Gelijkspel
01.04.2016
NTVB Beker 1e Klasse
1. Ronde
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Fraats, Stefan / Geron, Maurice
De Smid
Winst
18.03.2016
Eerste Klasse
18. Speeldag
Camp op den, Michel / Frenken, Bert
De Bekker 4
Warnier, Stefan / Colbers, Ronny
De Sjmied
Winst
04.03.2016
Eerste Klasse
16. Speeldag
Camp op den, Michel / Henquet, Fer
De Bekker 4
Cholly, Alex / Bruijnen, Marco
Da Capo
Winst
19.02.2016
Eerste Klasse
15. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Pauly, Jeroen / Leonard, Chris
Napoleon
Winst
12.02.2016
Eerste Klasse
14. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers
Winst
29.01.2016
Eerste Klasse
13. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 4
Fraats, Stefan / Roijen, Kris
De Smid
Verlies
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
4. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
de Bekker 4
Deveu, Philip / Meijs, Roger
de Sjmied
Verlies
18.12.2015
Eerste Klasse
11. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 4
Camps, Jordi / Caldenborgh, van, Chris
White horse 1
Winst
04.12.2015
Eerste Klasse
10. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Bemelmans, Kevin / Jansen, Danny
De Greune Mert
Winst
27.11.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
3. Speeldag
Camp op den, Ralph / Camp op den, Michel
de Bekker 4
Wolfs, Michael / Nijsten, Marco
Oost Eijsden
Verlies
20.11.2015
Eerste Klasse
9. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 4
Peters, Jos / Evans, David
De Poart
Verlies
23.10.2015
Eerste Klasse
6. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Camp op den, Michel
De Bekker 4
Loomans, Armand / Loomans, Henk
't Lamke
Winst
16.10.2015
Eerste Klasse
5. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 4
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo
Winst
02.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
1. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
de Bekker 4
Caris, Marco / Arts, Marcel
de Dolomiet 1
Verlies
25.09.2015
Eerste Klasse
3. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 4
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers
Verlies
18.09.2015
Eerste Klasse
2. Speeldag
Strikker, Maurice / Camp op den, Michel
De Bekker 4
Jacobs, Ferry / Roijen, Kris
De Smid
Gelijkspel
22.05.2015
1A
22. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 5
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart
Winst
08.05.2015
1A
21. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Camp op den, Michel
De Bekker 5
Kleijnen, Roy / Geron, Maurice
De Smid
Gelijkspel
24.04.2015
1A
20. Speeldag
Pantus, Bart / Camp op den, Michel
De Bekker 5
Smeets, Leon / Aussems, Jo
De Pitsers
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)