Speler > Moenen, Bianca

Moenen, Bianca

 
Informatie
Categorie: Dames
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Komiek
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 1570
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
Dames 5 7
ZOH Bokaal 19 147
2016-2017
Open 12 80
Semi-Pro 21 44
Dames 6 6
Dames classic 1 6
2015-2016
Open 24 155
Mini master challenger 8 69
2014-2015
Open 28 254
Pro 35 123
Semi-Pro 70 146
2013-2014
Open 67 289
Pro 63 152
Semi-Pro 71 156
2012-2013
Open 13 174
2011-2012
Open 25 196
Pro 14 85
Semi-Pro 51 103
2010-2011
Semi-Pro 12 16
2009-2010
Open 67 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Za., 29.12.2018 2 4
2017-2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Dubbel Zo., 24.06.2018 3 4
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Enkel Zo., 24.06.2018 2 8
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 40 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 48 53
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 12 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 8 51
2016-2017
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 40 30
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 3 22
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 3 37
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 3 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 29 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 29 32
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 15 22
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne Algemeen Za., 12.11.2016 4 4
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 4 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 1 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 4 6
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 13 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Semi Pro Za., 05.03.2016 5 8
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 13 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 4 39
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 22 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 2 24
White Horse Eijsden Pro Dubbel Za., 11.04.2015 5 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 47 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 34
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 13 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 03.01.2015 9 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 26 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 33 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 5 19
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 55 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 9 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 9 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 41 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 11 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 6 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 3 32
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 23 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 19 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 9 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 64 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 5 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 21 42
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) Minli Dames Dubbel Za., 05.10.2013 1 2
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Dames Dubbel Za., 21.09.2013 1 2
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Dames Enkel Za., 21.09.2013 1 4
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 6 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 5 26
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 12 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 4 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 9 16
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 9 32
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 2 16
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 4 24
Star Club Meerssen Pro dubbel Za., 14.04.2012 1 9
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 9 22
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 9 24
De Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 24.03.2012 9 12
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 4 24
Blauw wit Eys-Wittem Pro Za., 17.12.2011 5 12
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 9 19
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 9 24
de Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 16.04.2011 5 6
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 31 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 53 104
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 49 75
Dutch Masters Eersel Open Mixed Zo., 28.06.2009 17 27
Dutch Masters Eersel Rookies Zo., 28.06.2009 33 45
2007-2008
NK Enkel Elsloo Dames Dubbel Za., 24.03.2007 1 7
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Komiek 1 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
De Komiek 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
De Komiek 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
Op de Bosch 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
Op de Bosch ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Op de Bosch ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2014-2015
Op de Bosch Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
2013-2014
Op de Bosch 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
Op de Bosch Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 2
Op de Bosch 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
De Bekker 2 Zomer competitie Poule 1
2011-2012
Op de Bosch Topklasse A
2010-2011
op de Bosch Overgangs klasse
2009-2010
op de Bosch Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Finale Hoofdronde
Moenen, Bianca Starren, Amber Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Moenen, Bianca Wijers Sauren, Mechtilde Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Moenen, Bianca Nijmeijer, Lianne Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Moenen, Bianca Van Tilburg, stanley Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Moenen, Bianca Graaf, de, Sjon Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Moenen, Bianca Graaf, de, Wesley Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Moenen, Bianca Wijers Sauren, Mechtilde Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Moenen, Bianca Kortenray, Hubert Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Moenen, Bianca Gobbels, Rob Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Verlies
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Michels, Frits / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
14.02.2020
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Winst
31.01.2020
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Bemelmans, Kevin / Maessen, Toby
't Tonneke
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Moenen, Bianca / Eerens, Patrick
De Komiek 1
Meessen, Robert / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Winst
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Harenczyk, Ryan / Deckers, Hans
D'r Bok 1
Winst
03.01.2020
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Sassen, Roland / Atol, Michel
Ashley's Army 1
Winst
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo 1
Winst
22.11.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Moenen, Bianca / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Winst
08.11.2019
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Smeets, Michel / Dijk van, Steven
Pipo Boys 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Daemen, Niels / Meijer, Guij
De Jokers 1
Winst
18.10.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Heidendaal, Ger / Vries de, Henry
't Tepke 1
Winst
04.10.2019
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Nendels, Cornel / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Winst
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Verlies
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Deckers, Hans / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Winst
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Haegmans, John / Libens, Jack
Fauquemont 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Jans, Arie / Harenczyk, Rob
De Rode Ridder 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Groothausen, Ramon / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Franssen, Jo / Vonken, Wim
Smidter Boys 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Mertens, Ralf / Hendriks, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Gelijkspel
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Hertogs, Loed / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Winst
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Wenders, Math / Abels, Twan
't Tepke 1
Gelijkspel
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Verlies
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Brouwers, Bjorn / Mennens, Dion
De Rode Ridder 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Eggen, Jo / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Deckers, Hans / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Moenen, Bianca / Eerens, Patrick
De Komiek 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Fauquemont 1
Verlies
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Gelijkspel
19.10.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Heidendaal, Ger / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Verlies
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Lemmens, Jim / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Gelijkspel
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Gelijkspel
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Can van, Joost / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Verlies
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Budy, Ralf / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Plaats 3 Hoofdronde
Moenen, Jose / Moenen, Bianca Gelissen, Michelle / Berben, Vivian Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Moenen, Jose / Moenen, Bianca Conjour, Thei / Vaessen, Peter Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Moenen, Jose / Moenen, Bianca Senden, Piet / Meisters, Horst Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Moenen, Jose / Moenen, Bianca Ramzan, Sufiyan / Dharampal, Vikash Verlies
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Goossens, Biek / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Moenen, Bianca / Eerens, Patrick
Op de Bosch 1
Hendriks, Jos / Mertens, Ralf
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Moenen, Bianca / Moenen, Jose
Op de Bosch 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Roeleveld, Peter / Mey, Eric
Oude Heide 1
Verlies
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Walthouwer, Sascha / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Bakker, Willy / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Winst
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Damen, Frans / Janssen, Pascal
De Kokerel 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Jansen, Joey / Eykenboom, Ron Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Ubachs, Junior / Dijk van, Ricky Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Jongen, Bas / Biermans, Yves Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Maessen, Sem / Maessen, Joeri Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Michels, Frits / Peters, Johnny Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Prickaerts, Niels / Keijenberg, Ramon Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Daemen, Niels / Franssen, Jo Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Dautzenberg, Leon / Vroomen, Jan Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Moonen, Bjorn / Larik, Floortje Winst
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Weijer van de, Hans / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Verlies
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Moenen, Bianca / Moenen, Jose
Op de Bosch 1
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Verlies
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Franssen, Ricardo / Theeuwen, Cliff
A Gen Baan 1
Winst
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Klunder, Roger / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Moenen, Bianca / Moenen, Jose
Op de Bosch 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Koffereck 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Mulken van, David / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Verlies
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Moenen, Bianca / Moenen, Jose
Op de Bosch 1
Degens, Jan / Kesselaer, Huub
Oude Heide 1
Verlies
15.09.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Jus, Eddo / Bartels, Danny
De Capucijn 1
Verlies
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Ramakers, Theo / Coenen, Jerau
De Kokerel 1
Winst
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Moenen, Bianca / Moenen, Jose
Op de Bosch
Lahaye, Damond / Guzak, Wesley
't Straotsje 1
Verlies
28.04.2017
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
D'r Bok 1
Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
6. Ronde Extra ronde
Moenen, Bianca / Moenen, Jose Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emil Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
3. Ronde Extra ronde
Moenen, Bianca / Moenen, Jose Smits, Danny / Vaessen, Peter Verlies
17.03.2017
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Moenen, Bianca / Stevens, Richard
Op de Bosch
Vroomen, Jan / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Verlies
17.02.2017
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Moenen, Bianca / Stevens, Richard
Op de Bosch
Remmers, Frens / Aussems, Emiel
Proosd
Winst
10.02.2017
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch
Theeuwen, Cliff / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Verlies
03.02.2017
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Moenen, Bianca / Moenen, Jose
Op de Bosch
Wenders, Dennis / Weijer van de, Hans
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.01.2017
De Kroeg
5. Ronde Extra ronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Franssen, Jo / Eggen, Bert Gelijkspel
07.01.2017
De Kroeg
4. Ronde Extra ronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
07.01.2017
De Kroeg
Plaats 3 Hoofdronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel Winst
07.01.2017
De Kroeg
Halve finale Hoofdronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Jongen, Bas / Smeets, Rowan Verlies
07.01.2017
De Kroeg
3. Ronde Extra ronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
07.01.2017
De Kroeg
2. Ronde Extra ronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Jansen, Joey / Ubachs, Junior Gelijkspel
07.01.2017
De Kroeg
Kwart finale Hoofdronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Jansen, Joey / Ubachs, Junior Winst
07.01.2017
De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Bemelmans, Donee / Maessen, Sem Winst
06.01.2017
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch
Hooren van, Paul / Stitzinger, Frank
De Kokerel
Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
3. Ronde Hoofdronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Mager, Bert / Seroo, Danny Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
Halve finale Hoofdronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Derksen, Harry / Wersch van, Thomas Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
Kwart finale Hoofdronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Knops, Andre / Brinkhoff, Luuk Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
4. Ronde Hoofdronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Gilissen, Pascal / Peters, Roger Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Moenen, Bianca / Stevens, Richard Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Verlies
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
7. Ronde Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Verlies
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
5. Ronde Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Woug van de, Willy / Moonen, Jordy Verlies
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
2. Ronde Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Winst
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
2. Ronde Extra ronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Stevens, Ralph / Ubachs, Junior Verlies
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
1. Ronde Extra ronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan Verlies
17.12.2016
Dingus Kersttoernooi
1. Ronde Hoofdronde
Stevens, Richard / Moenen, Bianca Starren, Amber / Claus, Dennis Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)