Speler > Kuhtreiber, Frenk |
---|
Kuhtreiber, Frenk |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Verenigingen: |
De Hakkers Old Stars |
Organisatie: |
SBZL Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 75 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 33 | 34 |
2023 | ||
Open dubbel | 79 | 160 |
Senioren dubbel | 13 | 30 |
2022 | ||
Senioren dubbel | 12 | 18 |
2020-2021 | ||
Senioren dubbel | 8 | 21 |
2018 | ||
Heren dubbel | 74 | 115 |
Senioren dubbel | 11 | 19 |
2017-2018 | ||
Senioren | 4 | 9 |
2016-2017 | ||
Heren | 80 | 118 |
Senioren | 6 | 13 |
2015-2016 | ||
Open | 41 | 155 |
Pro | 15 | 64 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 63 | 152 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 24.02.2024 | 15 | 18 |
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 07.10.2023 | 21 | 33 |
NK 2023 | Senioren Dubbel | Zo., 24.09.2023 | 4 | 8 | |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.09.2023 | 10 | 31 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | dames dubbel | Za., 03.06.2023 | 11 | 18 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | Junioren dubbel | Za., 03.06.2023 | 16 | 18 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | Senioren dubbel | Za., 03.06.2023 | 4 | 18 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 22 | 47 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 19 | 42 |
2022 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Senioren dubbel | Zo., 25.09.2022 | 4 | 7 |
2020-2021 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Za., 09.10.2021 | 2 | 7 |
2018 | |||||
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 1.. Open Dubbel | Za., 08.12.2018 | 17 | 30 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 2. Senioren Dubbel | Za., 08.12.2018 | 3 | 4 |
Open Dubbel | Cafe Dingus | Open Dubbel | Za., 14.04.2018 | 17 | 20 |
2017-2018 | |||||
ITSF Master Series | Spijkenisse | SD | Za., 25.11.2017 | 2 | 4 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 29.04.2017 | 8 | 24 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 16 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 9 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 4 | 23 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Kwalificatie | Za., 05.03.2016 | 21 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Rookie | Za., 05.03.2016 | 2 | 6 |
2013-2014 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 5 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 30 | 69 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 33 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 21 | 92 |
2007-2008 | |||||
Preveso | Huls | Open dubbel | Zo., 11.03.2007 | 13 | 33 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Old Stars | SBZL |
2023 | |
De Hakkers | NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES |
2022-2023 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Old Stars | SBZL |
2022 | |
De Hakkers | NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES |
2021-2022 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Old Stars | SBZL |
2020-2021 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Old Stars | SBZL Seizoen 3 |
2018-2019 | |
de Hakkers | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Old Stars | SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1 |
2017-2018 | |
de Hakkers | N.T.L |
De Hakkers 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
De Hakkers | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
de Hakkers | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
2014-2015 | |
De Hakkers | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
De Hakkers | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Challenge Cup Finale |
2012-2013 | |
De Hakkers | Ereklasse, Beker |
2011-2012 | |
De Hakkers | Topklasse A |
2010-2011 | |
De Hakkers | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Hakkers | Ere klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.01.2023 SBZL 5. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
Old Stars |
Czako, Gabor
Carboon |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
18.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Verlies |
18.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem De Spechvogels |
Verlies |
18.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Sijben, John Old Stars |
Gobbels, Rob
/ Bardoul, Davy De Spechvogels |
Verlies |
18.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Gobbels, Rob
/ Kleinveldus, Danny De Spechvogels |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Naranjo, Juan
/ Gouders, Freddy Boskai 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
14.03.2024 SBZL 12. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Pipeleers, Johan
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Winst |
14.03.2024 SBZL 12. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Meurmans, Jimmy
/ Vastmans, Bart Team Limburg |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Notenbalk 1 |
Winst |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Winst |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Czako, Gabor
/ Dijk van, Steven Carboon |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Pinxt, Patrick
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Jongen, Kay
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Winst |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Sijben, John Old Stars |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon |
Winst |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Winst |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Jamin, Dennis
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Mey, Eric
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Bardoul, Peter
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Bardoul, Peter
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Sijben, John Old Stars |
Jansen, Danny
/ Gobbels, Rob De Spechvogels |
Verlies |
28.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Pipeleers, Johan
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
28.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Meurmans, Johnnie
/ Pipeleers, Johan Team Limburg |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Ben van der, Pascal
/ Gobbels, Rob Heukske 1 |
Winst |
13.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Senden, Jim
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Kuhtreiber, Frenk
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Eijndhoven, van, Eric Vintage |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Ferdinandus, Alexander
/ Knol, Eva TacaTaca Groningen |
Winst |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Goffin, Jos
/ Eijndhoven, van, Eric Vintage |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Pant, Romanus
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
de Visscher, Kevin
/ Roodhorst, Emile Boofken Rotterdam |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Vanderbeken, Jersey
/ Czako, Viktor Megalodon |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Nijmeijer, Lianne
/ Ouweleen, Kim Club Foos |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Camp op den, Shem
/ Visser, de, Joris Spechvogels |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Van Tilburg, stanley
/ Loggers, Sander TacaTaca Groningen |
Winst |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Simons, Bart
/ van Robaeys, Stijn De Choufkes |
Verlies |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Simons, Bart
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Simons, Bart
/ Roekens, Lucien De Choufkes |
Winst |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Winst |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Gelissen, Michelle
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Gelissen, Michelle
/ Mordant, Danielle Ricky's Pub |
Winst |
20.10.2023 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Notenbalk 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Klunder, Roger De Hakkers 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Winst |
12.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Leonhakkers |
Verlies |
12.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Habets, Henk
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Verlies |
12.10.2023 SBZL 1. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / Graaf, de, Sjon | Mertens, Jordy / de Visscher, Kevin | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / Graaf, de, Sjon | Dijk van, Steven / Czako, Andras | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / Graaf, de, Sjon | Pipeleers, Johan / Meurmans, Johnnie | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Extra ronde |
Kuhtreiber, Frenk / Graaf, de, Sjon | Dijk van, Steven / Czako, Andras | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / Graaf, de, Sjon | Jansen, Danny / Gelissen, Michelle | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 Plaats 3 Hoofdronde |
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | Slegers, Luvic / Gobbels, Rob | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 Halve finale Hoofdronde |
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | Franssen, Jo / Baars, Bernd | Winst |
24.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | van der Plas, Martin / Graaf, de, Sjon | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn | Winst |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | Franssen, Jo / Baars, Bernd | Verlies |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Kuhtreiber, Frenk / van der Plas, Martin | Janssen, Guido / Baars, Marius | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / van der Plas, Martin | Coenen, Davy / Coenen, Danilo | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / van der Plas, Martin | Janssen, Guido / Baars, Marius | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / van der Plas, Martin | Van Tilburg, stanley / Stijkel, Gilles | Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / van der Plas, Martin | Jongen, Kay / de Visscher, Kevin | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Kuhtreiber, Frenk / van der Plas, Martin | Nijmeijer, Lianne / Mathot, Niels | Winst |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Martens, Rob
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
27.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Bada, Morgane
/ Witecki, Didier The Belgian Challengers I |
Winst |
27.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Sijben, John Old Stars |
Bada, Morgane
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Winst |
06.07.2023 SBZL 15. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Habets, Henk
/ Eerens, Mitch Foosworks Euregio |
Verlies |
06.07.2023 SBZL 15. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Habets, Henk
/ Baars, Marius Foosworks Euregio |
Verlies |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Plaats 3 Hoofdronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Verlies |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Halve finale Hoofdronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Hazwani, Rami / Baars, Bernd | Verlies |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Kwart finale Hoofdronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Graaf, de, Sjon / Dijk van, Jeroen | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 6. Ronde Voorronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Hazwani, Rami / Baars, Bernd | Verlies |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 5. Ronde Voorronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Graaf, de, Wesley / Czako, Gabor | Verlies |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 1. Ronde Voorronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Starren, Amber / Huybrechts, Wendy | Verlies |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Sijben, John Old Stars |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Winst |
27.04.2023 SBZL 12. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Mertens, Jordy
/ Roekens, Lucien De Choufkes |
Winst |
26.04.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
17.04.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Bohland, Tom
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Starren, Amber Ricky's Pub |
Verlies |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Elroy Ricky's Pub |
Verlies |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Kuhtreiber, Frenk Old Stars |
Mordant, Danielle
/ Starren, Elroy Ricky's Pub |
Verlies |
13.04.2023 SBZL 11. Speeldag |
Meisters, Horst
/ Kuhtreiber, Frenk Old Stars |
Starren, Amber
/ Wijers-Sauren, Mechtilde Ricky's Pub |
Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Miranda, Lenne / Miranda, Brenn | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Extra ronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Biermans, Yves / Mordant, Danielle | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Extra ronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Verlies |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Gelijkspel |
23.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Franssen, Jo Old Stars |
Camp op den, Shem
/ Hoffmann, Markus De Spechvogels |
Winst |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Klunder, Roger De Hakkers 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Winst |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Gortges, Manfred
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Kuhtreiber, Frenk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Debets, Marthe
/ Mulders, Peter Dingus 2 |
Winst |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Swinkels, Jeffrey
/ Kuhtreiber, Frenk De Hakkers 1 |
Ubachs, Junior
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Winst |
19.01.2023 SBZL 5. Speeldag |
Kuhtreiber, Frenk
/ Sijben, John Old Stars |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Manai, Imed / Ben Halel, Hamza | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Plaats 3 Extra ronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Seetsen, Menno / Abels, Twan | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale Extra ronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Starren, Amber / Hanssen, Rick | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Dijk van, Steven / Simons, Bart | Verlies |