Speler > Koch, Robert

Koch, Robert

 
Informatie
Categorie: Senioren
Vereniging: D'r Prick
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 70246
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
D'r Prick 1 ZOH 2e klasse
2019-2020
D'r Prick 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
28.02.2020
ZOH Beker 1e Klasse
2. Ronde
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Starren, Roland / Loontjes, Sven
DAT Boys 1
Winst
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Schiffers, Fer / Lange, Klaus
De Wolfjes 1
Verlies
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Hendriks, Hub / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Gelijkspel
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Maas, Danny / Weller, Mike
De Sjmied 1
Verlies
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Flegel, Alfred / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Gelijkspel
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Maesen, Noel / Beckers, Richard
De Poart 1
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Koll, Marco / Franssen, Bjorn
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
13.12.2019
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Koch, Robert / Mols, Maureen
D'r Prick 2
Berben, Vivian / Herk van, Theo
De Kroeg 2
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Sonnenschein-van Iersel, Karin / Heinen, Raymond
Oude Heide 2
Winst
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Theunissen, Maurice / Meessen, Alexander
Blauw Wit'62 2
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Burgers, Roger / Koch, Robert
D'r Prick 2
Gilissen, Pascal / Laar van, Cyriel
Blauw Wit'62 3
Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Krans, John / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Verlies
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Bogaert van, Frans / Wijnants, Lou
't Brook 1
Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Gelijkspel
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Burgers, Roger / Koch, Robert
D'r Prick 2
Hey de, Huub / Senden, Jo
Amicitia 1
Gelijkspel
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Bergwanger, Walter / Karzick, Jurgen
De Wolfjes 1
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Leonard, Chris / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Verlies
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Bertrand, Birgit / Koch, Robert
D'r Prick 2
Seuren, Dave / Custers, Mark
De Sjmied 1
Verlies
13.09.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Offermans, Jo / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Verlies
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Koch, Robert / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 2
Driessen, Roger / Conjour, William
De Poart 1
Verlies
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Bertrand, Birgit / Koch, Robert
D'r Prick 2
Wagenveld van, Kevin / Habets, Ivo
Oud Zumpelveld 1
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)