Speler > Herk van, Theo |
---|
Herk van, Theo |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 432 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Open | 110 | 155 |
Pro | 21 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Semi-Pro | 17 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
Pro | 55 | 79 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 28 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 17 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 3 | 13 |
2014-2015 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 10 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 17 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 2 | 22 |
2013-2014 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 33 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 28 | 69 |
2012-2013 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 12.01.2013 | 9 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Za., 12.01.2013 | 5 | 8 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Fratelli 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2019-2020 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Kroeg 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Kroeg 1 | Ere Afdeling, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Kroeg 2 | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
De Kroeg 1 voorheen 2 | Zomercompetitie 2016 Poule B |
2014-2015 | |
De Kroeg 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule B, Beker |
De Kroeg | Zomercompetitie Poule D |
2013-2014 | |
De Kroeg 2 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
De Kroeg 2 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Zomer competitie Poule 2 |
De Kroeg 3 | Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Kroeg 1 | 2B |
De Kroeg 2 | 2B |
2010-2011 | |
De Kroeg | 2B |
2009-2010 | |
Jo Jo Boys | ZOH Hoofdklasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Gerets, Christian
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Gelijkspel |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Buccella, Claudio
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Haan, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Frusch, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Paulissen, Jos
/ Coenen, Lerau De Kokerel 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Verheesen, Marco
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Konings, Timo
/ Vanhommerig, Marcel Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Hartmann, Willy
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Frijns, Vivian
/ Berk, van den, Richard Eijsden 3 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Rembosz, Men
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Aruvaino, Henk
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Stitzinger, Mat
/ Nuiten, Maikel De Kokerel 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Ropers, Harry
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
07.04.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Jacobs, Kars
/ Krans, John Dingus 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Steegmans, Daniela Fratelli 2 |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Stitzinger, Mat
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Bakker, Willy
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Mulders, Peter
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Gelijkspel |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Goffin, Jos De Kroeg 2 |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Goffin, Jos De Kroeg 2 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Teheux, Jean-Paul
/ Feijs, Egbert Oost Eijsden 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Voorst van, Jo
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Koch, Robert
/ Mols, Maureen D'r Prick 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Goffin, Jos De Kroeg 2 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Goffin, Jos De Kroeg 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Berben, Vivian De Kroeg 2 |
Broek van den, Jo
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Brans-Brabant, Steve
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Weide, van der, Martin
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Deveu, Philip
/ Custers, Mark De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Gilissen, Pascal
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Haurissa, Emrys
/ Aussems, Emiel Proosd 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Camp op den, Michel
/ Strikker, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Locorotondo, Franco
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Eerens, Michel
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Brink, ten, Peter
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
31.03.2017 Ere Afdeling 16. Speeldag |
Vos, Wim
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers |
Verlies |
24.03.2017 Ere Afdeling 15. Speeldag |
Beckers, Rodny
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Ben van der, Charly
/ Rouschop, Hans 't Heukske |
Winst |
03.03.2017 Ere Afdeling 14. Speeldag |
Beckers, Rodny
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden |
Verlies |
17.02.2017 Ere Afdeling 13. Speeldag |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Horen, van, Jack
/ Braek in de, Remi De Bekker 2 |
Winst |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden |
Verlies |
27.01.2017 Ere Afdeling 12. Speeldag |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Gerets, Christian De Poart |
Verlies |
20.01.2017 Ere Afdeling 11. Speeldag |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven Napoleon |
Winst |
13.01.2017 Ere Afdeling 10. Speeldag |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Knoors, Patrick
/ Derhaag, Thei The Eagles |
Winst |
16.12.2016 Ere Afdeling 9. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Beckers, Rodny De Kroeg 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas De Bekker 1 |
Verlies |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Herk van, Theo
/ Beckers, Rodny De Kroeg 1 |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 2 |
Verlies |
11.11.2016 Ere Afdeling 7. Speeldag |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Klunder, Roger
/ Boersma, Maurice De Hakkers |
Verlies |
21.10.2016 Ere Afdeling 5. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Sozanski, Nico De Kroeg 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden |
Winst |
07.10.2016 Ere Afdeling 4. Speeldag |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 2 |
Verlies |
23.09.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Herk van, Theo
/ Vos, Wim De Kroeg 1 |
Geijselaers, Juul
/ Rouschop, Hans 't Heukske |
Winst |
16.09.2016 Ere Afdeling 2. Speeldag |
Beckers, Rodny
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Gelissen, Michelle
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Winst |
05.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 8. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 voorheen 2 |
Lemmens, Jim
/ Slegers, Luvic Kicker Dream-Boys |
Winst |
05.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 8. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 voorheen 2 |
Geijselaers, Juul
/ Gobbels, Rob Kicker Dream-Boys |
Winst |
05.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 8. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 voorheen 2 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric Kicker Dream-Boys |
Winst |
01.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 3. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans De Kroeg 1 voorheen 2 |
Rouschop, Hans
/ Keulers, Harrie Kicker Dream-Boys |
Verlies |
01.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 3. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans De Kroeg 1 voorheen 2 |
Laeven, Paul
/ Camp op den, Tim Kicker Dream-Boys |
Verlies |
20.05.2016 NTVB Beker OV Klasse 2. Ronde |
Thorissen, Jack
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Geijselaers, Juul
/ Rouschop, Hans 't Heukske |
Winst |
29.04.2016 Overgangsklasse 19. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Vos, Wim De Kroeg 2 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske |
Verlies |
11.03.2016 Overgangsklasse 16. Speeldag |
Scholte, Harry
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny Tepke |
Verlies |
19.02.2016 Overgangsklasse 14. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Verlies |
12.02.2016 Overgangsklasse 13. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles |
Winst |
29.01.2016 Overgangsklasse 12. Speeldag |
Beckers, Rodny
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Franssen, Ties
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Verlies |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 4. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Beckers, Rodny de Kroeg 2 |
Kaap van der, Harry
/ Custers, Michel de Rode Ridder |
Verlies |
15.01.2016 Overgangsklasse 2. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Roberts, Iwan
/ Franssen, Ties De Capucijn 1 |
Verlies |
02.01.2016 De Kroeg 3. Ronde Hoofdronde |
Koch, Manfred / Herk van, Theo | Bohland, Tom / Kempers, Kelly | Verlies |
02.01.2016 De Kroeg 2. Ronde Hoofdronde |
Koch, Manfred / Herk van, Theo | Moonen, Jordy / Biermans, Yves | Verlies |
02.01.2016 De Kroeg 1. Ronde Hoofdronde |
Koch, Manfred / Herk van, Theo | Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael | Winst |
02.01.2016 De Kroeg Zestiende finale Hoofdronde |
Koch, Manfred / Herk van, Theo | Boersma, Maurice / Klunder, Roger | Verlies |
02.01.2016 De Kroeg Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Koch, Manfred / Herk van, Theo | Debets, Marthe / Enning, Renee | Winst |