Speler > Graaf, de, Sjon

Graaf, de, Sjon

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Master
Vereniging: The Outlaws
Organisatie: SBN
Nationale Spelersnr.: 30047
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2022
Heren dubbel 28 65
Senioren dubbel 3 15
Heren enkel 26 35
Senioren enkel 3 7
2020-2021
Heren dubbel 35 96
Senioren dubbel 7 19
Heren classic 70 74
Senioren classic 4 17
Heren enkel 19 33
Senioren enkel 2 5
2019
Heren dubbel 34 121
Senioren dubbel 6 19
2018
Heren dubbel 22 115
2017-2018
Heren 42 58
2016-2017
Heren 34 118
Heren classic 110 187
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 14 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren dubbel Zo., 25.09.2022 3 7
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren enkel Zo., 25.09.2022 5 11
Tilburg Open Singles Cues & Darts Tilburg open enkel Za., 13.08.2022 12 26
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 16.07.2022 22 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 14.05.2022 25 28
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 19 34
2020-2021
Tilburg Classic Doubles Cues & Darts, Tilburg Classic Double Za., 27.11.2021 12 13
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Classic Za., 09.10.2021 1 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Za., 09.10.2021 7 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 10.10.2021 4 9
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 31 46
Tilburg Open Singles Cues & Darts, Tilburg Open Enkel Za., 21.08.2021 8 23
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 23 45
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 31 37
Amersfoort Open Doubles Amersfoort Open Dubbel Za., 22.02.2020 8 27
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 12 29
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 31 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 10 54
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Zo., 22.12.2019 5 6
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 22.12.2019 2 9
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 36 44
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Za., 21.12.2019 4 5
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 6 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 10 18
PRO Tour De Oerknal - Amsterdam Open Dubbel Za., 26.10.2019 8 24
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 11 22
Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek Open Dubbel Za., 08.06.2019 7 14
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 4 18
Open Doubles Challenger Amersfoort 1.. Open Dubbel Za., 16.02.2019 9 19
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 16 25
Challenger De Boemel - Mierlo Amateur Za., 26.01.2019 3 13
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 24 30
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 15 52
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 7 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 7 21
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 10 14
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 17 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 9 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 46 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 18 20
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 6 16
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 5 17
2017-2018
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 50 55
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 25 34
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 17 23
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 11 23
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 8 16
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 27 24
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 15 30
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Doubles Za., 18.03.2017 5 24
Club Foos Open Singles De Keet - Amsterdam Open Singles Za., 04.03.2017 9 29
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 17 25
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 9 16
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 17.12.2016 5 15
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 17 45
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 19.11.2016 17 22
Club Foos Open Doubles Amsterdam Open Doubles Za., 15.10.2016 9 20
Challenger Prinsenbeek Pallieter Prinsenbeek Open Dubbel Za., 10.09.2016 19 24
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
The Outlaws TBNL Eerste Klasse
2018-2019
All-Out NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
The Outlaws TBNL Eerste Klasse
De Boemel TBNL Tweede Klasse
2017-2018
't Allegaartje N.T.L
Frappant TBNL Eerste Klasse
De Boemel TBNL Tweede Klasse
2016-2017
Frappant SBN Eerste klasse
2015-2016
Frappant SBN Eerste klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Gobbels, Rob Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Vaessen, Peter Verlies
13.08.2022
Tilburg Open Singles
7. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Thoman, Gábor Winst
13.08.2022
Tilburg Open Singles
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Hoffmann, Markus Verlies
13.08.2022
Tilburg Open Singles
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Eijndhoven, van, Eric Winst
13.08.2022
Tilburg Open Singles
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Czako, Gabor Verlies
13.08.2022
Tilburg Open Singles
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Nijmeijer, Lianne Verlies
13.08.2022
Tilburg Open Singles
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Michels, Lodewijk Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Plaats 3 Hoofdronde
Graaf, de, Sjon Franssen, Jo Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon Slegers, Luvic Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Meisters, Horst Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Franssen, Jo Winst
21.08.2021
Tilburg Open Singles
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon Bhattoe, Vijay Verlies
21.08.2021
Tilburg Open Singles
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon Krop, Jeffrey Winst
21.08.2021
Tilburg Open Singles
8. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Krop, Jeffrey Verlies
21.08.2021
Tilburg Open Singles
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Vissers, Erik Verlies
21.08.2021
Tilburg Open Singles
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Ramzan, Sufiyan Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon Hanssen, Rick Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon Kruijer, Sven Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Chamuleau, Raoul Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Meisters, Horst Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Seetsen, Menno Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Franssen, Fer Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon Eerens, Mitch Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon Meisters, Horst Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Halve finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon Goffin, Jos Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon Moors, Mike Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Graaf, de, Sjon
All-Out
Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Graaf, de, Sjon
All-Out
Refik, Yucel
Rotterdam Boofken NL
Verlies
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Graaf, de, Sjon
All-Out
Jongen, Kay
Tafel 4
Verlies
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Graaf, de, Sjon
All-Out
Hermans, Twan
de Bekker 1
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
7. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter Dijk van, Joey / Winters, Sander Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter Thakoersingh, Stanley / Karadavut, Bulent Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Nijmeijer, Lianne / Graaf, de, Sjon Huybrechts, Wendy / Starren, Amber Verlies
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Nijmeijer, Lianne / Graaf, de, Sjon Ollargiu, Miranda / Feher, Laszlo Winst
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Nijmeijer, Lianne / Graaf, de, Sjon Czako, Gabor / Czako, Viktor Verlies
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
Achtste finale Extra ronde
Nijmeijer, Lianne / Graaf, de, Sjon Ollargiu, Miranda / Feher, Laszlo Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Plaats 3 Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne Slegers, Yannick / de Visscher, Kevin Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Kwart finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne Eijndhoven, van, Eric / Otten-Kerkhof, Tessa Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne Ollargiu, Miranda / Feher, Laszlo Winst
27.11.2021
Tilburg Classic Doubles
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
27.11.2021
Tilburg Classic Doubles
Plaats 3 Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne Jonas, Dennis / Hoffmann, Markus Verlies
27.11.2021
Tilburg Classic Doubles
Halve finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne Czako, Viktor / Czako, Gabor Verlies
27.11.2021
Tilburg Classic Doubles
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne Czako, Andras / Ollargiu, Miranda Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Goffin, Jos Senden, Piet / Meisters, Horst Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Halve finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Goffin, Jos Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Goffin, Jos / Graaf, de, Sjon Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
7. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa Winst
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Eijndhoven, van, Eric / Bergmans, Eric Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Jongen, Bas / Jongen, Kay Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
Kwart finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Krop, Jeffrey / Starren, Amber Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
29.08.2020
TBNL Eerste Klasse
Finale
Graaf, de, Wesley / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Loonen, Roel / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
29.08.2020
TBNL Eerste Klasse
Finale
Graaf, de, Sjon / Zeeland, van, Tom
The Outlaws
Loonen, Roel / Schijndel, van, Thijs
Masters of Puppets
Verlies
29.08.2020
TBNL Eerste Klasse
Finale
Graaf, de, Sjon / Zeeland, van, Tom
The Outlaws
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Sijkens, Peter / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Janssen, Polly / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Janssen, Polly / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Otten, Yuri / Damen, Peter
Cues & Balls
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Vaassen, Ad
The Outlaws
Otten, Yuri / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Maes, Michael
The Outlaws
Bilsum, van, Fastert / Damen, Peter
Cues & Balls
Verlies
22.02.2020
Amersfoort Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Loonen, Roel / Van Der Meer, Anne Jan Verlies
22.02.2020
Amersfoort Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Linden, van der, Thijs / Van Tilburg, stanley Winst
22.02.2020
Amersfoort Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Jas, Jojanneke / Janssen, Danny Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly Loonen, Roel / Saturnino, Renato Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly Stijkel, Gilles / Kleinveldus, Danny Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly Wit, de, Ton / Sijkens, Peter Verlies
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Winst
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Roodhorst, Emile / Verbruggen, Robert
Oventje
Verlies
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly
The Outlaws
Roodhorst, Emile / Voort, van de, Jos
Oventje
Verlies
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly
The Outlaws
Nabuurs, Jeroen / Verbruggen, Robert
Oventje
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Janssen, Polly / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Winters, Sander / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Janssen, Polly / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Winters, Sander / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton Slegers, Luvic / Goffin, Jos Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton Seetsen, Menno / Schmitz, Nigel Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Heuvel, van den, Chiel / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly
The Outlaws
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly
The Outlaws
Eijndhoven, van, Eric / Heuvel, van den, Chiel
Oranjebar
Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Vaessen, Peter / Franssen, Jo Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Halve finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Camp op den, Shem / Koch, Manfred Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Otten, Yuri / Loonen, Roel Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Kwart finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Dost, Mark / Klunder, Roger Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Winst
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Mol, de, Jan / Roodhorst, Emile
Oventje
Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Janssen, Polly / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Janssen, Polly / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Voort, van de, Jos / Mol, de, Jan
Oventje
Verlies
26.10.2019
PRO Tour
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
26.10.2019
PRO Tour
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Dijk van, Joey / Lorrie, Leslie Verlies
26.10.2019
PRO Tour
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Winst
26.10.2019
PRO Tour
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Krop, Jeffrey / Kleinveldus, Danny Verlies
26.10.2019
PRO Tour
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Franssen, Jo / Meisters, Horst Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Eerens, Mitch / Coenen, Davy Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Smulders, Michael / Wysevelde, Steven Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Graaf, de, Sjon / van Teeffelen, Hugo
All-Out
Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert
Brab. Branieschoppers
Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton
All-Out
Otten, Yuri / Loonen, Roel
Brab. Branieschoppers
Verlies
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Graaf, de, Sjon / van Teeffelen, Hugo
All-Out
Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert
Brab. Branieschoppers
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Graaf, de, Sjon / van Teeffelen, Hugo
All-Out
Kucera, Phillip / Refik, Yucel
Rotterdam Boofken NL
Verlies
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Maes, Michael / Graaf, de, Sjon
All-Out
Kuhtreiber, Frenk / Boersma, Maurice
de Hakkers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Maes, Michael / Graaf, de, Sjon
All-Out
Senden, Piet / Boersma, Maurice
de Hakkers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Zeeland, van, Tom
All-Out
Ubachs, Junior / Franssen, Fer
Tafel 4
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Maes, Michael
All-Out
Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Graaf, de, Sjon
All-Out
Hoffmann, Markus / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Maes, Michael
All-Out
Jongen, Bas / Hermans, Twan
de Bekker 1
Verlies
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Bodewes, Boudewijn / Stijkel, Gilles
Club Foos
Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
Halve finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Gelissen, Michelle / Starren, Amber Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Hoffmann, Markus / van Teeffelen, Hugo Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)