Speler > Herberghs, Marco

Herberghs, Marco

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Beat Boys
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 9295
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2016-2017
NTVB Challenger Ranking 20 53
Heren classic 93 187
2014-2015
Open 94 254
Semi-Pro 70 146
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2016-2017
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 4 14
2014-2015
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 10 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 9 29
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Beat Boys 1 ZOH 2e klasse
2019-2020
Beat Boys 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
Beat Boys 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
Borgharen 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2016-2017
Beat Boys 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Beat Boys Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
Beat Boys 2 2A, Beker, Beker tweedeklasse
2013-2014
Beat Boys 2 2A, Beker, Beker tweedeklasse
2012-2013
Beat Boys 2 2A, Beker
BeatBoys/Oldinn 2 Beker tweede klasse
2011-2012
Beat Boys 2 1A
Beat Boys/Old Inn 3 2A
2010-2011
Old inn 1 1A
2009-2010
Old inn 2 1B
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Burgers, Roger / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Gelijkspel
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Coenen, Youri / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Herk van, Theo / Goffin, Jos
De Kroeg 2
Verlies
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Lange, Klaus / Schiffers, Fer
De Wolfjes 1
Verlies
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Verlies
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Goffard, Geoffreij / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Flegel, Alfred / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Gelijkspel
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Coenen, Youri / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Driessen, Roger / Conjour, William
De Poart 1
Verlies
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Vanhommerig, Marcel / Paffen, Jo
Oud Zumpelveld 1
Verlies
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Gelijkspel
18.10.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Schmitz, Sven / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Verlies
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Bouhamed, Karim / Schroyen, Raymond
De Kroeg 2
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes 1
Winst
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Partouns, Harry / Mulken van, David
De Sjmied 1
Verlies
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Schmitz, Sven / Hacking, Xavier
De Bekker 2
Winst
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Conjour, William / Theunissen, Marcel
De Poart 1
Verlies
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Koussen, Rene / Dohmen, Herman
D'r Springbron 1
Gelijkspel
15.03.2019
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Buccella, Claudio / Koch, Wiel
De Wolfjes 1
Gelijkspel
22.02.2019
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Weide, van der, Martin / Peeters, Theo
Der Busch 1
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Conjour, Thei / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Meerendonk, van de, Nico / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Verlies
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Coenen, Youri / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Custers, Mark / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Verlies
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Loomans, Armand / Dingena, Johan
't Lämke 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker 1e klasse
1. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Verlies
18.01.2019
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Coenen, Youri / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Buss, Bernd / Crombach, Daniël
D'r Prick 2
Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Verhoeve, Nico / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Verlies
04.01.2019
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Hollanders, Jo / Bruijnen, Marco
Da Capo 2
Verlies
14.12.2018
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Houben, Michael / Verheijden, Wesley
De Bekker 2
Gelijkspel
07.12.2018
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart 1
Verlies
16.11.2018
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Quaedvlieg, Shane / Meessen, Klaudia
Blauw Wit'62 3
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Dohmen, Herman / Koussen, Rene
D'r Springbron 1
Verlies
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Niels, John / Buccella, Claudio
De Wolfjes 1
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Bree van, Ton / Aretz, Frans
Der Busch 1
Gelijkspel
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Heidendaal, Ger / Vries de, Henry
't Tepke 1
Verlies
05.10.2018
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Nacken, Ton / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Deveu, Philip / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Winst
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Loomans, Armand / Dingena, Johan
't Lämke 1
Verlies
14.09.2018
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Goldmund, Jurgen / Karzick, Jurgen
D'r Prick 2
Verlies
07.09.2018
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Bleijleven, Leon / Schaft van de, Raymond
De Kroeg 2
Verlies
31.08.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Stelmashchuk, Costya / Claessens, Andy
Da Capo 2
Winst
11.05.2018
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Becker, Giel / Dirix, Math
't Brook 1
Winst
04.05.2018
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Winst
13.04.2018
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Borgharen 1
Vallinga, Maikel / Lehmann, Dietmar
De Bekker 4
Verlies
06.04.2018
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Wierts, Rick / Zenden, Timo
D'r Koffereck 2
Winst
16.03.2018
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Winst
09.03.2018
ZOH Beker 2e klasse
Halve finale
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Borgharen 1
Dupont, Jef / Wijnants, Lou
't Brook 1
Winst
23.02.2018
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Wolters, Ellen / Heuvel van den, Dave
White Horse 2
Winst
12.01.2018
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Leise, Wiel / Smeets, Patrick
Scherp Vor 1
Winst
05.01.2018
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Borgharen 1
Leeuwen, van, Marcel / Bollerman, Ben
D'r Bok 2
Winst
22.12.2017
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Borgharen 1
Becker, Giel / Dirix, Math
't Brook 1
Verlies
15.12.2017
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Ehmke-Roesich, Kirsten / Lempers, Peter
't Graefke 1
Winst
01.12.2017
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Herberghs, Marco / Coenen, Youri
Borgharen 1
Kalsbeek, Antoine / Ollargiu, Miranda
Carboon 1
Winst
24.11.2017
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Herberghs, Marco / Brans-Brabant, Steve
Borgharen 1
Vallinga, Maikel / Steinbach, Weiro
De Bekker 4
Winst
17.11.2017
ZOH Beker 2e klasse
1. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Bovens, Hennie / Ghijsen, Jean
Star Club 2
Verlies
03.11.2017
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Jacobs, Glenn / Schadlich, Horst
Bouwerwei 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Spijkers, John / Peijnenburg, Patrick
De Rode Ridder 1
Winst
22.09.2017
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Kremer, Geert / Korfer, Heini
Amicitia 2
Winst
15.09.2017
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Dassen, Guillaume / Partouns, Mitchell
De Capucijn 3
Winst
08.09.2017
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Keijenberg, Ed / Boumans, Roger
Scherp Vor 1
Winst
01.09.2017
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Smolenaers, Bart / Knubben, Jefke
D'r Bok 2
Winst
21.04.2017
1e Klasse
17. Speeldag
Herberghs, Marco / Ras, Ferry
Beat Boys
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke
Verlies
14.04.2017
1e Klasse
15. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Loontjes, Sven / Vaassens, Jean Pierre
Dat Boys
Winst
07.04.2017
NTVB Beker Terugvalronde
2. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Pirnay, Patrick / Starren, Roland
Dat Boys
Winst
31.03.2017
1e Klasse
16. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Smeets, Leon / Kraft, Richard
De Pitsers
Winst
17.03.2017
4de NTVB challenger
Plaats 3 Hoofdronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido Klunder, Roger / Ubachs, Junior Verlies
17.03.2017
4de NTVB challenger
Halve finale Hoofdronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido Baggen, Donny / Habets, Berry Verlies
17.03.2017
4de NTVB challenger
Kwart finale Hoofdronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido Marks, Rene / Bucks, Hans Winst
17.03.2017
4de NTVB challenger
5. Ronde Voorronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido Slegers, Luvic / Camp op den, Tim Winst
17.03.2017
4de NTVB challenger
4. Ronde Voorronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido Herberghs, Sjef / Coenen, Youri Winst
17.03.2017
4de NTVB challenger
3. Ronde Voorronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido Baggen, Donny / Habets, Berry Verlies
17.03.2017
4de NTVB challenger
2. Ronde Voorronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido Janssen, Jack / Knoors, Patrick Winst
17.03.2017
4de NTVB challenger
1. Ronde Voorronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido Derhaag, Thei / Feller, Richard Verlies
03.03.2017
1e Klasse
14. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Kerckhoffs, Niels / Henquet, Fer
De Bekker 3
Verlies
17.02.2017
1e Klasse
13. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Mounadi, Kel / leclaire, deshny
Randstad
Winst
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Rondags, Roy / Cruts, Andrew
't Lämke
Verlies
27.01.2017
1e Klasse
12. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Vincken, Harry / Visser de, Ton
De Rode Ridder
Winst
20.01.2017
1e Klasse
11. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Heezik van, Corne / Brands, Mattie
't Lämke
Winst
13.01.2017
1e Klasse
10. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Coelen van de, Math / Vrancken, Guy
Da Capo
Winst
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Winst
16.12.2016
1e Klasse
9. Speeldag
Herberghs, Marco / Coenen, Youri
Beat Boys
Loo van, Danny / Stevens, Ralph
De Kroeg 2
Verlies
02.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo
Verlies
18.11.2016
1e Klasse
8. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke
Winst
11.11.2016
1e Klasse
7. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Bosch van den, Hub / Kraft, Richard
De Pitsers
Verlies
04.11.2016
1e Klasse
6. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Frissen, Richard / Fraats, Farri
Dat Boys
Verlies
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Houben, Ron / Frusch, Jos
De Poart
Winst
21.10.2016
1e Klasse
5. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Camp op den, Michel / Senden, Jim
De Bekker 3
Winst
14.10.2016
1e Klasse
4. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Partouns, Mitchell / Mounadi, Salah
Randstad
Winst
30.09.2016
1e Klasse
3. Speeldag
Herberghs, Marco / Coenen, Youri
Beat Boys
Visser de, Ton / Jans, Arie
De Rode Ridder
Verlies
23.09.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Tokaya, Eddy / Strikker, Maurice
De Bekker 3
Winst
16.09.2016
1e Klasse
2. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Hardy, Jo / Rondags, Roy
't Lämke
Gelijkspel
09.09.2016
1e Klasse
1. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo
Verlies
20.05.2016
NTVB Beker 2e Klasse
2. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
de Groen, Gino / Cruts, Andrew
Randstad
Verlies
29.04.2016
Tweede Klasse
21. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Wijnants, Patrick / Dijk van, Remy
De Dolomiet 2
Verlies
22.04.2016
Tweede Klasse
20. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
Time Out
Verlies
15.04.2016
Tweede Klasse
19. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Braekt in de, Leon / Vaessens, Jim
DAT Boys 2
Gelijkspel
01.04.2016
NTVB Beker 2e Klasse
1. Ronde
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Dassen, Jean / Koch, Huub
De Capucijn 2
Winst
18.03.2016
Tweede Klasse
18. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Wanders, Marcel / Hellebrand, Roy
Star Club 2
Gelijkspel
11.03.2016
Tweede Klasse
17. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Roufs, Sarik / Eurelings, Pascal
't Weverke
Winst
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
5. Speeldag
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Janssen, Griffin / Heusschen, Mike
DAT Boys 2
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)