Skip to main content

Speler > Jongen, Kay

Jongen, Kay

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: De Paardestal
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 65389
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2023
Open dubbel 8 160
Open enkel 12 45
2022
Heren dubbel 16 82
2020-2021
Heren dubbel 46 96
Junioren dubbel 8 14
2019
Heren dubbel 46 121
2018
Heren dubbel 27 115
Junioren dubbel 3 4
2017-2018
Heren 12 58
Junioren 2 4
2016-2017
Heren 54 118
Junioren 2 5
Junioren classic 2 4
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2023
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 15 36
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 09.09.2023 1 31
Groningen Open Doubles Groningen Open Dubbel Za., 20.05.2023 2 16
Amsterdam Open Doubles Chez Mine Amsterdam Open Dubbel Zo., 16.04.2023 1 22
SBZL-Euregio Open Singles De Spech - Spaubeek Open Enkel Za., 01.04.2023 5 40
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 1 47
Utrecht Open Doubles Utrecht Open doubles Za., 18.02.2023 3 27
Amersfoort Open Doubles Eemcafé Amersfoort Open Dubbel Za., 21.01.2023 1 33
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 14 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 7 35
2020-2021
Spaubeek Open Doubles MFC Spaubeek Open Dubbel Za., 20.11.2021 6 9
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 25 45
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 13 37
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 9 17
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 8 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 2 54
2018-2019
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Overgangsklasse Za., 05.01.2019 1 3
2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 12 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 15 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 2 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 1 19
2017-2018
ITSF Master Series Spijkenisse JD Za., 25.11.2017 4 4
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 18 55
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 3 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 14 34
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 6 23
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Under 23 Za., 08.04.2017 1 5
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Junioren Dubbel Za., 26.11.2016 1 4
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 17 45
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 9 55
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 9 62
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 8 9
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
De Paardestal 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2023
De Paardestal NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES
2022-2023
De Paardestal 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2022
De Paardestal NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES
2021-2022
De Paardestal 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Paardestal 1 ZOH Overgangsklasse
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
De Paardestal 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
Tafel 4 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Paardestal 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 1 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 2 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
2014-2015
Napoleon 1 Zomercompetitie poule A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Jongen, Kay
De Paardestal
Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Jongen, Kay
De Paardestal
Dijk van, Joey
Club Foos
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Jongen, Kay
De Paardestal
Teschauer, Denise
Boofken Rotterdam
Gelijkspel
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Jongen, Kay
De Paardestal
Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Jongen, Kay
De Paardestal
Dijk van, Steven
Megalodon
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Jongen, Kay
De Paardestal
Dijk van, Joey
Club Foos
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Jongen, Kay
De Paardestal
Visser, de, Joris
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Jongen, Kay
De Paardestal
Eerens, Mitch
De Hakkers
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Jongen, Kay
De Paardestal
Van Tilburg, stanley
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Jongen, Kay
De Paardestal
Eijndhoven, van, Eric
Vintage
Winst
20.04.2023
SBZL
12. Speeldag
Jongen, Kay
De Spechvogels
Bardoul, Davy
Carboon
Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Kay Jongen, Bas Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Kay Czako, Gabor Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
6. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Bentivoglio, Giuliano Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Coenen, Davy Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Slegers, Luvic Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
3. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Jahr, Sebastian Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
2. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Bodden, Daniel Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
1. Ronde Voorronde
Jongen, Kay Winters, Sander Winst
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Halve finale
Jongen, Kay
De Paardestal
Starren, Amber
Ricky's Pub
Gelijkspel
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Kwart finale
Jongen, Kay
De Paardestal
Kretschmer, Andreas
Foosworks Euregio I
Winst
06.11.2022
NTL VOORRONDES
6. Speeldag
Jongen, Kay
De Paardestal
Janssen, Guido
Foosworks Euregio I
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Jongen, Kay
De Paardestal
Wensink, Rick
Ricky's Pub
Verlies
05.11.2022
NTL VOORRONDES
4. Speeldag
Jongen, Kay
De Paardestal
Hansen, Yannik
Boofken Rotterdam
Gelijkspel
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
17.05.2024
ZOH Beker
Halve finale
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers 1
Winst
10.05.2024
ZOH Beker
Kwart finale
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Vandrey, Bernd / Gebhardt, Karl-Heinz
De Wolfjes 1
Verlies
03.05.2024
ZOH Beker
3. Ronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Monsuwe, Hans / Niks, Patrick
Galouppe 1
Winst
19.04.2024
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Stevens, Richard / Lahaije, Johan
De Notenbalk 1
Winst
22.03.2024
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Eykenboom, Ron / Adriaanssen, Jeffrey
De Kroeg 1
Gelijkspel
15.03.2024
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Naranjo, Juan / Gouders, Freddy
Boskai 1
Verlies
08.03.2024
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Jamin, Dennis / Rondags, Roy
Boskai 2
Winst
23.02.2024
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Roeleveld, Peter / Martens, Rob
Oude Heide 1
Winst
16.02.2024
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Meerakker van de, Wim / Bleus, Danny
Oude Heide 1
Winst
02.02.2024
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Kuhtreiber, Frenk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Winst
26.01.2024
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Raukema van, Folkert / Reubsaet, Eddy
Ricky's Pub 1
Winst
05.01.2024
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
Blauw Wit'62 1
Verlies
15.12.2023
ZOH Beker
2. Ronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Duijkers, Bert / Loyson, Maurice
DAT Boys 1
Winst
01.12.2023
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Notenbalk 1
Winst
24.11.2023
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Atol, Rob / Vanhingel, Dominic
Eijsden 1
Gelijkspel
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Biermans, Yves / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Chamuleau, Raoul / Braack, Bela
Club Foos
Gelijkspel
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Jongen, Bas / Jongen, Kay
De Paardestal
Pant, Romanus / Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam
Gelijkspel
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Stoute, Tamara / Pant, Romanus
Boofken Rotterdam
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Czako, Viktor / Vanderbeken, Jersey
Megalodon
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Dijk van, Joey / Nijmeijer, Lianne
Club Foos
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Bardoul, Davy / Gobbels, Rob
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Speijcken, Nic / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Knol, Eva / Loggers, Sander
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Graaf, de, Sjon / van der Plas, Martin
Vintage
Winst
03.11.2023
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Jongen, Kay / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Verlies
27.10.2023
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Smit, Marcel / Bentivoglio, Giuliano
Boskai 1
Winst
06.10.2023
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers 1
Verlies
29.09.2023
ZOH Beker
1. Ronde
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Quaedvlieg, Shane / Vluggen, Damiano
Blauw Wit'62 3
Winst
23.09.2023
NK 2023
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
23.09.2023
NK 2023
6. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Krop, Jeffrey / Thakoersingh, Stanley Winst
23.09.2023
NK 2023
5. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Czako, Andras / Czako, Viktor Winst
23.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Ouweleen, Kim / Van Dam, Bart Verlies
23.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey Verlies
23.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
22.09.2023
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Raukema van, Folkert / Reubsaet, Eddy
Ricky's Pub 1
Winst
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Finale Hoofdronde
Jongen, Kay / de Visscher, Kevin Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Winst
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Kay / de Visscher, Kevin Chamuleau, Raoul / Jahr, Sebastian Winst
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Kay / de Visscher, Kevin Sijkens, Peter / Wit, de, Ton Winst
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / de Visscher, Kevin Chamuleau, Raoul / Jahr, Sebastian Verlies
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / de Visscher, Kevin Sijkens, Peter / Wit, de, Ton Verlies
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / de Visscher, Kevin Janssen, Luis / Baars, Bernd Winst
09.09.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / de Visscher, Kevin Kuhtreiber, Frenk / van der Plas, Martin Winst
08.09.2023
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
Blauw Wit'62 1
Verlies
20.05.2023
Groningen Open Doubles
Finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
20.05.2023
Groningen Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Mathot, Niels / Ouweleen, Kim Winst
20.05.2023
Groningen Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Stijkel, Gilles / Karadavut, Bulent Winst
20.05.2023
Groningen Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Winst
20.05.2023
Groningen Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Mathot, Niels / Ouweleen, Kim Winst
20.05.2023
Groningen Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay van der Plas, Martin / van der Plas, Bianca Winst
28.04.2023
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Smit, Marcel / Koenen, Dion
Boskai 1
Verlies
21.04.2023
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Bremmers, Jo / Dierks, Edy
Oude Heide 1
Winst
20.04.2023
SBZL
12. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Spechvogels
Czako, Viktor / Czako, Gabor
Carboon
Winst
20.04.2023
SBZL
12. Speeldag
Jansen, Danny / Jongen, Kay
De Spechvogels
Bardoul, Davy / Czako, Gabor
Carboon
Verlies
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
Finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank Winst
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank Winst
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Thakoersingh, Stanley / Krop, Jeffrey Verlies
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Jonas, Dennis / Roodhorst, Emile Winst
14.04.2023
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Arts, Roger / Bartels, Danny
Boskai 1
Winst
31.03.2023
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
Boskai 2
Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Finale Hoofdronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Gauffre, Maxime / Silva Urbanczyk, Michael Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Czako, Andras / Feher, Laszlo Winst
24.03.2023
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Gouders, Freddy / Gortges, Manfred
D'r Prick 1
Verlies
17.03.2023
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Winst
10.03.2023
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Lenssen, Maurice / Senden, Dave
De Kroeg 1
Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Verlies
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Nijmeijer, Lianne / Graaf, de, Sjon Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay van der Plas, Bianca / Michels, Lodewijk Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Chamuleau, Raoul Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Visser, de, Joris / Kleinveldus, Danny Winst
10.02.2023
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Jansen, Danny / Gobbels, Rob
Heukske 1
Winst
03.02.2023
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Eerens, Patrick / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Winst
27.01.2023
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Kools, Alain / Partouns, Cyriel
Eijsden 1
Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
Finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Visser, de, Joris / Kleinveldus, Danny Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Karadavut, Bulent / Thakoersingh, Stanley Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Verlies
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Karadavut, Bulent / Thakoersingh, Stanley Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Linden, van der, Thijs / Van Tilburg, stanley Winst
20.01.2023
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Prickaerts, Niels / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Vanhingel, Dominic / Pinxt, Patrick
Eijsden 1
Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Seetsen, Menno / Abels, Twan Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Lecker, Nils / Jahr, Sebastian Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Jongen, Kay / Meentz, Devin Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen Verlies
13.01.2023
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Loos, Rico / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
Blauw Wit'62 1
Verlies
06.01.2023
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Jongen, Kay / Prickaerts, Niels
De Paardestal 1
Kuhtreiber, Frenk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Verlies
16.12.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Bremmers, Jo / Dierks, Edy
Oude Heide 1
Verlies
18.11.2022
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Jongen, Kay / Hermans, Rene
De Paardestal 1
Vroomen, Jan / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Halve finale
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal
Biermans, Yves / Raven, Rocco
Ricky's Pub
Winst
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Kwart finale
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal
Hazwani, Rami / Janssen, Guido
Foosworks Euregio I
Winst
06.11.2022
NTL VOORRONDES
6. Speeldag
Jongen, Kay / Meentz, Devin
De Paardestal
Baars, Bernd / Kretschmer, Andreas
Foosworks Euregio I
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Jongen, Kay
De Paardestal
Cochet, Dimitri / Dost, Mark
Ricky's Pub
Verlies