Speler > Maessen, Sem

Maessen, Sem

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Paardestal
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 65325
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 103 147
2016-2017
Open 42 80
Pro 9 29
Semi-Pro 34 44
Heren classic 52 187
2015-2016
Open 110 155
Pro 54 64
Rookie 17 49
2014-2015
Open 145 254
Semi-Pro 90 146
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 19 31
2016-2017
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 12 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Pro Dubbel Za., 07.01.2017 2 5
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 11 37
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 37 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 21 22
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 25.03.2016 9 17
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 27 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 02.01.2016 9 13
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 43 45
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 1e Klasse Vr., 18.12.2015 14 14
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 44 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 11.12.2015 5 12
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 32 38
White Horse Eijsden Semi Pro Dubbel Za., 11.04.2015 9 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 91 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 34
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 30 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 9 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 39 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 17 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 17 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 46 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 33 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 29
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
De Paardestal 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
De Paardestal 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
A Gen Baan 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
A Gen Baan ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Tvc a Gen Baan Zomercompetitie 2016 Poule A
A Gen Baan 2 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2014-2015
A Gen Baan 2 ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Lacroix, Jo / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Vanaschen, Mario / London, Roger
D'r Druje Eck 1
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Lacroix, Jo / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Doijen, Didier / Thieme, Ferry
De Pitsers 1
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Erkens, John / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Stitzinger, Mat / Kerckhoffs, Michael
Star Club 1
Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Maessen, Sem / Lacroix, Jo
De Paardestal 1
Weide, van der, Martin / Meij, de, Francis
Der Busch 1
Verlies
01.11.2019
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Lacroix, Jo / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Lämke 1
Verlies
17.05.2019
ZOH Beker 1e klasse
Halve finale
Maessen, Sem / Lacroix, Jo
De Paardestal 1
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Verlies
10.05.2019
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Lacroix, Jo / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Lahaye, Leroy / Dirix, Math
't Brook 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Lacroix, Jo / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Houben, Ron / Evans, David
De Poart 1
Winst
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Verlies
19.04.2019
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Gijsens, Rob / Wouters, Maurice
De Smid 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Lacroix, Jo / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Roufs, Sarik / Eurelings, Pascal
't Weverke 1
Winst
22.03.2019
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Maessen, Sem / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Claessen, Johan / Engelberts, Wesley
Der Bergbock 1
Verlies
08.03.2019
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Frissen, Richard / Fraats, Farri
DAT Boys 1
Winst
22.02.2019
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Verlies
15.02.2019
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck 1
Verlies
08.02.2019
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Maessen, Sem / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Loos, Rico / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Vincken, Vincent / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Winst
18.01.2019
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Hoebink, Patrick / Leerschen, Hans
Oud Zumpelveld 1
Verlies
14.12.2018
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Maessen, Sem / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Becker, Giel / Ropers, Harry
't Brook 1
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Maessen, Sem / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Wouters, Jean / Wouters, Bert
De Smid 1
Gelijkspel
23.11.2018
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Dijk van, Arnold / Nollgen, Martin
Dingus 1
Winst
16.11.2018
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Fraiquin, Jack / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
09.11.2018
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Engelberts, Jos / Tilburg van, Jos
Der Bergbock 1
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Maessen, Sem / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Saya, Refaja / Cruts, Andrew
't Straotsje 2
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Domen, Frank / Domen, Ruud
D'r Aowe Kino 1
Winst
05.10.2018
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Kokelkoren, Helena / Benoit, Bernd
D'r Koffereck 1
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Maessen, Sem / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Thieme, Ferry / Smeets, Leon
De Pitsers 1
Winst
14.09.2018
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Calvia, Angelo / Dassen, Marc
De Capucijn 2
Winst
07.09.2018
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Jorissen, Jos / Koll, Marco
Oud Zumpelveld 1
Winst
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Dierks, Edi / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Brinkhoff, Luuk / Weijer van de, Hans
Blauw Wit'62 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Verlies
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Stitzinger-Janssen, Resy / Stitzinger, Frank
De Kokerel 1
Winst
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Vroomen, Jan / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Verlies
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Bruijnen, Randy / Hataney, Eugene
't Straotsje 1
Verlies
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Meijers, Patrick / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Smeets, Cindy / Benoit, Bernd
D'r Koffereck 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Smeets, Rowan / Hermans, Harley Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Locorotondo, Franco / Senden, Dave Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Boersma, Maurice / Klunder, Roger Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Plaats 3 Extra ronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Smeets, Rowan / Hermans, Harley Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Stevens, Richard / Moenen, Bianca Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Halve finale Extra ronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Franssen, Jo / Adriaansen, Jeffrey Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Kwart finale Extra ronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Vanhingel, Dominic / Franssen, Ricardo Winst
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Mey, Eric / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Gelijkspel
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Franssen, Ties / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Hermans, Rene / Lenssen, John
De Paardestal 1
Winst
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Franssen, Ricardo / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Hendriks, Hub / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
White Horse 1
Winst
29.09.2017
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Keijenberg, Ramon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
15.09.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Keijenberg, Ramon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Verlies
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Bergenhuizen, Charles / Janssen, Pascal
De Kokerel
Verlies
05.05.2017
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Verlies
28.04.2017
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Maessen, Sem / Hodiamont, Leon
A Gen Baan
Peerboom, Roy / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee
Winst
14.04.2017
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Maessen, Sem / Franssen, Ricardo
A Gen Baan
Lenssen, Maurice / Kruijen, Raymond
't Trefpunt 1
Verlies
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Gelijkspel
31.03.2017
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Degens, Jan / Kesselaer, Huub
Oude Heide 1
Gelijkspel
17.03.2017
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Willems, Victor / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Winst
10.02.2017
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Franssen, Ricardo / Maessen, Sem
A Gen Baan
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
Op de Bosch
Verlies
02.02.2017
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Franssen, Ricardo / Maessen, Sem
A Gen Baan
Aussems, Emiel / Aussems, Leroy
Proosd
Winst
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Keijenberg, Ramon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Vries de, Henry / Roijen, Kris
't Tepke
Verlies
20.01.2017
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Maessen, Sem / Franssen, Ricardo
A Gen Baan
Weijer van de, Hans / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Verlies
13.01.2017
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Franssen, Ricardo / Maessen, Sem
A Gen Baan
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo
Verlies
07.01.2017
De Kroeg
4. Ronde Extra ronde
Bemelmans, Donee / Maessen, Sem Jongen, Bas / Smeets, Rowan Verlies
07.01.2017
De Kroeg
2. Ronde Extra ronde
Bemelmans, Donee / Maessen, Sem Abels, Twan / Hermans, Harley Winst
07.01.2017
De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Maessen, Sem Moenen, Bianca / Stevens, Richard Verlies
07.01.2017
De Kroeg
1. Ronde Extra ronde
Bemelmans, Donee / Maessen, Sem Bartels, Sydney / Vincken, Timothy Gelijkspel
07.01.2017
De Kroeg
Halve finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Maessen, Sem Janssen, Jack / Bleus, Danny Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Maessen, Sem / Hermans, Harley Meessen, Robert / Bodelier, Patrick Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
3. Ronde Hoofdronde
Maessen, Sem / Hermans, Harley Wersch van, Hub / Brinkhoff, Pascal Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Maessen, Sem / Hermans, Harley Abels, Twan / Smeets, Johnny Verlies
16.12.2016
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Aelmans, Ralf / Maessen, Sem
A Gen Baan
Venne, van der, Astrid / Stitzinger-Janssen, Resy
De Kokerel
Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
4. Ronde Hoofdronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Prickaerts, Niels / Paulissen, Jos Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
2. Ronde Hoofdronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Abels, Twan / Habets, Ivo Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
1. Ronde Hoofdronde
Maessen, Sem / Maessen, Joeri Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo Verlies
02.12.2016
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Bruijnen, Randy / Hataney, Eugene
't Straotsje 1
Verlies
25.11.2016
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Peerboom, Roy / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee
Gelijkspel
18.11.2016
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
D'r Bok 1
Verlies
11.11.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Albers, Bert / Kazmierczak, Jean
Pipo Boys
Verlies
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Maessen, Sem / Hodiamont, Leon
A Gen Baan
Schrijnemakers, Ruud / Zanten, van, Arno
Carboon 2
Winst
14.10.2016
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Dingena, Marcel / Woug van de, Willy
De Capucijn 1
Verlies
07.10.2016
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Aruvaino, Henk / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Winst
23.09.2016
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Eerens, Patrick / Wilders, Patrick
Op de Bosch
Winst
16.09.2016
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Aussems, Emiel / Haurissa, Emrys
Proosd
Winst
03.06.2016
ZOH 1A
30. Speeldag
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 2
Degens, Jan / Geurts, May
Der Busch
Gelijkspel
27.05.2016
ZOH 1A
29. Speeldag
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 2
Crutz, Jari / Lenssen, John
De Paardestal
Winst
13.05.2016
ZOH 1A
28. Speeldag
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 2
Smeets, Cindy / Muerders, Pascal
Allure Vols
Winst
06.05.2016
ZOH 1A
27. Speeldag
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 2
Hertogs, Loed / Wetzels, Nico
Pipo Boys 1
Verlies
29.04.2016
ZOH 1A
26. Speeldag
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 2
Frissen, Hub / Seroo, Cindy
Blauw Wit '62 3
Winst
22.04.2016
ZOH 1A
25. Speeldag
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 2
Bartels, Jan / Petschnik, Ron
D'r Bok 3
Winst
08.04.2016
ZOH 1A
24. Speeldag
Maessen, Joeri / Maessen, Sem
A Gen Baan 2
Engelberts, Jos / Engelberts, Wesley
Der Bergbock
Winst
01.04.2016
ZOH 1A
23. Speeldag
Schijns, Carlo / Maessen, Sem
A Gen Baan 2
Nacken, Hub / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Franssen, Ricardo / Maessen, Sem Franssen, Roger / Hermans, Christopher Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Franssen, Ricardo / Maessen, Sem Larik, Floortje / Urbach, Marc Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Franssen, Ricardo / Maessen, Sem Klunder, Roger / Boersma, Maurice Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)