Speler > Stitzinger, Mat

Stitzinger, Mat

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Rookie
Vereniging: Op de Bosch
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 65281
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2015-2016
Semi-Pro 51 73
Mini master challenger 68 69
2014-2015
Open 145 254
Rookie 1 82
2011-2012
Rookies 28 85
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 71 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 17 22
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 56 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 17 23
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 34 38
White Horse Eijsden Rookie Dubbel Za., 11.04.2015 2 9
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 83 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 03.04.2015 1 17
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 18 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 17 24
TVC d'r Bok Heerlen Rookie Dubbel Za., 14.03.2015 5 8
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 22 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Rookie Dubbel Za., 28.02.2015 4 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 41 54
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 03.01.2015 1 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 61 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Za., 27.12.2014 2 14
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 78 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 12.12.2014 1 18
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Op de Bosch 1 ZOH 2e klasse
2019-2020
Star Club 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2017-2018
't Brook 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2016-2017
Star Club 1 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2015-2016
Star Club 1 Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
De Kokerel 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH beker
De Kokerel 2 ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
07.02.2020
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Ghijsen, Jean / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Wouters, Jean / Wouters, Maurice
De Smid 1
Verlies
17.01.2020
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Ghijsen, Jean / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Gelijkspel
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Stitzinger, Mat / Kerckhoffs, Michael
Star Club 1
Erkens, John / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Kerckhoffs, Michael / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Verlies
25.10.2019
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Kerckhoffs, Michael / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Walthie, Nicole / Maassen, Mark
't Lämke 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Ghijsen, Jean / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Libens, Jack / Reumerman, Michel
Ashley's Army 1
Verlies
27.09.2019
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Stitzinger, Mat / Linden van der, Richard
Star Club 1
Wouters, Jean / Wouters, Bert
De Smid 1
Verlies
20.09.2019
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Stitzinger, Mat / Ummels, Jan
Star Club 1
Tilburg van, Jos / Quaedvlieg, Fons
Der Bergbock 1
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Ghijsen, Jean / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Thieme, Ferry / Doijen, Didier
De Pitsers 1
Verlies
23.02.2018
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Lebon, Dave / Stitzinger, Mat
't Brook 1
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Verlies
02.02.2018
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Stitzinger, Mat / Poelmans, Harry
't Brook 1
Otermans, Jan / Schepers, Fren
Bouwerwei 1
Winst
26.01.2018
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Poelmans, Harry / Stitzinger, Mat
't Brook 1
Simons, Veerle / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Winst
19.01.2018
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Stitzinger, Mat / Lebon, Dave
't Brook 1
Bakker, Lejo / Michalski, Kyra
D'r Bok 2
Winst
01.12.2017
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Stitzinger, Mat / Lebon, Dave
't Brook 1
Kohnen, Roderique / Laumeyer, Frank
D'r Koffereck 2
Verlies
27.10.2017
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Stitzinger, Mat / Poelmans, Harry
't Brook 1
Bakker, Lejo / Bakker, Nico
D'r Bok 2
Verlies
13.10.2017
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Stitzinger, Mat / Poelmans, Harry
't Brook 1
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Stitzinger, Mat / Poelmans, Harry
't Brook 1
Bohland, Tom / Mertens, Ralf
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
29.09.2017
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Poelmans, Harry / Stitzinger, Mat
't Brook 1
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Gelijkspel
22.09.2017
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Stitzinger, Mat / Poelmans, Harry
't Brook 1
Krikke, Jan / Finken, Melanie
Bouwerwei 1
Winst
15.09.2017
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Poelmans, Harry / Stitzinger, Mat
't Brook 1
Rutjens, Kim / Moes, Naomi
Oude Heide 3
Winst
08.09.2017
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Stitzinger, Mat / Poelmans, Harry
't Brook 1
Wienen, John / Peters, Jan
Amicitia 2
Winst
01.09.2017
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Poelmans, Harry / Stitzinger, Mat
't Brook 1
Boumans, Roger / Keijenberg, Ed
Scherp Vor 1
Winst
16.09.2016
ZOH 1A
4. Speeldag
Cainero, Roberto / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Gielkens, Loek / Ploum, Jan
Der Busch
Verlies
09.09.2016
ZOH 1A
3. Speeldag
Bovens, Rinaldo / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Meijs, Roger / Deveu, Philip
De Sjmied
Winst
02.09.2016
ZOH 1A
2. Speeldag
Kerckhoffs, Michael / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Paulissen, Leon / Schadlich, Horst
D'r Springbron 2
Winst
26.08.2016
ZOH 1A
1. Speeldag
Cainero, Roberto / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Hamaekers, Joel / Magne, Max
't Straotsje 2
Winst
06.05.2016
Eerste Klasse
22. Speeldag
Stitzinger, Mat / Seijen, Francois
Star Club 1
Walthie, Nicole / Broek van den, Jo
't Lamke
Verlies
29.04.2016
Eerste Klasse
21. Speeldag
Braakhuis, Marc / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Pinxt, Patrick / Jeurissen, Rob
White horse 1
Gelijkspel
22.04.2016
Eerste Klasse
20. Speeldag
Braakhuis, Marc / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo
Verlies
15.04.2016
Eerste Klasse
19. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Bemelmans, Kevin / Partouns, Cyriel
De Greune Mert
Winst
01.04.2016
NTVB Beker 1e Klasse
1. Ronde
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Nowottka, Tim / Syed, Qaiser Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Goessens, Mark / Ubachs, Junior Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Lamberts, Ger / Smeets, Michel Verlies
18.03.2016
Eerste Klasse
18. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Verpoort, Gus / Starren, Amber
Napoleon
Verlies
11.03.2016
Eerste Klasse
17. Speeldag
Braakhuis, Marc / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Theunissen, Marcel / Frusch, Jos
De Poart
Verlies
04.03.2016
Eerste Klasse
16. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Mols, Mat / Duchateau, Jo
De Pitsers
Verlies
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
5. Speeldag
Lambertus, Han / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Gelissen, Michelle / Houben, Michael
Napoleon
Verlies
19.02.2016
Eerste Klasse
15. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Theunisz, Bert / Schenk, Ziggy
De Dolomiet 1
Verlies
12.02.2016
Eerste Klasse
14. Speeldag
Lambertus, Han / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Braken, Bert / Kleijnen, Roy
De Smid
Winst
29.01.2016
Eerste Klasse
13. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied
Verlies
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
4. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Verlies
08.01.2016
Eerste Klasse
12. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Kurvers, Raymond / Henquet, Fer
De Bekker 4
Verlies
18.12.2015
Eerste Klasse
11. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Coolen, Ivo / Heezik van, Corne
't Lamke
Gelijkspel
11.12.2015
WinterKampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Starren, Amber / Gelissen, Michelle Verlies
11.12.2015
WinterKampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Vanhommerig, Marcel / Weckseler, Jo Verlies
11.12.2015
WinterKampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde Verlies
11.12.2015
WinterKampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey Verlies
04.12.2015
Eerste Klasse
10. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Camps, Jordi / Caldenborgh, van, Chris
White horse 1
Verlies
27.11.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
3. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Frissen, Richard / Starren, Roland
DAT Boys 2
Winst
20.11.2015
Eerste Klasse
9. Speeldag
Lambertus, Han / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo
Verlies
13.11.2015
Eerste Klasse
8. Speeldag
Lambertus, Han / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Bemelmans, Kevin / Jansen, Danny
De Greune Mert
Gelijkspel
06.11.2015
Eerste Klasse
7. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Gelissen, Michelle / Hacking, Xavier
Napoleon
Verlies
30.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Van Sint Feijth, Charon / Loo van, Andre
de Kroeg 1
Verlies
23.10.2015
Eerste Klasse
6. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart
Verlies
16.10.2015
Eerste Klasse
5. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Thieme, Ferry / Brands, Danny
De Pitsers
Verlies
09.10.2015
Eerste Klasse
4. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Schenk, Emiel / Schenk, Ziggy
De Dolomiet 1
Verlies
25.09.2015
Eerste Klasse
3. Speeldag
Janssen, Jack / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Hartmans, Dominic / Roijen, Kris
De Smid
Gelijkspel
18.09.2015
Eerste Klasse
2. Speeldag
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Hardy, Ben / Colbers, Ronny
De Sjmied
Verlies
11.09.2015
Eerste Klasse
1. Speeldag
Janssen, Jack / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Pantus, Bart / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Winst
15.05.2015
ZOH beker
Halve finale
Stitzinger, Mat / Dirix, Math
De Kokerel 1
Moonen, Jordy / Jacobs, Tom
A Gen Baan 1
Verlies
08.05.2015
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Stitzinger, Mat / Dirix, Math
De Kokerel 1
Lenssen, Maurice / Bolkenstijn, Sjef
't Trefpunt 1
Verlies
11.04.2015
White Horse
Finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Felix, Bob Jacobs, Robert / Harenczyk, Roman Verlies
11.04.2015
White Horse
Halve finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Felix, Bob Meijers, Tom / Biermans, Niels Winst
11.04.2015
White Horse
Kwart finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Felix, Bob Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael Winst
11.04.2015
White Horse
3. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Felix, Bob Janssen, Danny / Janssen, Pascal Verlies
11.04.2015
White Horse
2. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Felix, Bob Koenen, Dion / Bartels, Danny Verlies
11.04.2015
White Horse
1. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Felix, Bob Prickaerts, Niels / Hardy, Rick Verlies
10.04.2015
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Stitzinger, Mat / Dirix, Math
De Kokerel 1
Janssen, Danny / Janssen, Sandra
Gen Berg
Gelijkspel
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Vries de, Alex / Janssen, Alex Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Franssen, Marco / Streckert, Sam Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Crombach, Kevin / Schlangen, Dennis Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Jansen, Joey / Vincken, Timothy Verlies
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Dresen, Hennie / Bonfrere, Micha Verlies
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Wasbauer, Albert Franssen, Fer / Maassen, Remco Verlies
20.03.2015
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Huydts, Rob / Stitzinger, Mat
De Kokerel 1
Vanhingel, Herman / Koenen, Dion
Da Capo
Verlies
14.03.2015
TVC d'r Bok
4. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Hendrix, Kay Theeuwen, Marvin / Bracke, Tommy Winst
14.03.2015
TVC d'r Bok
3. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Hendrix, Kay Gelissen, Michelle / Starren, Amber Verlies
14.03.2015
TVC d'r Bok
2. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Hendrix, Kay Koch, Manfred / Labruzzo, Maurizzio Verlies
14.03.2015
TVC d'r Bok
Zestiende finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Hendrix, Kay Webers, Frans / Smeets, Johnny Verlies
14.03.2015
TVC d'r Bok
Kwart finale Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Hendrix, Kay Jacobs, Robert / Smolenaers, Bart Verlies
13.03.2015
ZOH beker
3. Ronde
Dirix, Math / Stitzinger, Mat
De Kokerel 1
Dierks, Edi / Kesselaer, Huub
Oude Heide 1
Verlies
06.03.2015
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Huydts, Rob / Stitzinger, Mat
De Kokerel 1
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Verlies
28.02.2015
Time Out
3. Ronde Hoofdronde
Dassen, Jean / Stitzinger, Mat Meijers, Tom / Biermans, Niels Verlies
28.02.2015
Time Out
2. Ronde Hoofdronde
Dassen, Jean / Stitzinger, Mat Mihic, Daniel / Krieger, Jorn Winst
28.02.2015
Time Out
1. Ronde Hoofdronde
Dassen, Jean / Stitzinger, Mat Senden, Dave / Loonen, Roel Winst
28.02.2015
Time Out
Zestiende finale Hoofdronde
Dassen, Jean / Stitzinger, Mat Dresens, Hennie / Bonfrere, Micha Verlies
28.02.2015
Time Out
Plaats 3 Hoofdronde
Dassen, Jean / Stitzinger, Mat Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael Verlies
28.02.2015
Time Out
Halve finale Hoofdronde
Dassen, Jean / Stitzinger, Mat Wijers Sauren, Mechtilde / Enning, Renee Verlies
28.02.2015
Time Out
Kwart finale Hoofdronde
Dassen, Jean / Stitzinger, Mat Mihic, Daniel / Krieger, Jorn Winst
28.02.2015
Time Out
Achtste finale Hoofdronde
Dassen, Jean / Stitzinger, Mat Thewissen, Romano / Debets, Marthe Winst
27.02.2015
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Dirix, Math / Stitzinger, Mat
De Kokerel 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
06.02.2015
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Stitzinger-Janssen, Resy / Stitzinger, Mat
De Kokerel 1
Kesselaer, Huub / Dierks, Edi
Oude Heide 1
Verlies
30.01.2015
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Dirix, Math / Stitzinger, Mat
De Kokerel 1
Aussems, Gino / Franssen, Roger
Haciënda
Verlies
23.01.2015
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Stitzinger, Mat / Dirix, Math
De Kokerel 1
Hendriks, Henk / Hendriks, Erwin
Scherp Vör 1
Winst
16.01.2015
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Stitzinger, Mat / Huydts, Rob
De Kokerel 1
Laar van, Cyriel / Prickaerts, Niels
't Flaterke
Verlies
09.01.2015
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Stitzinger, Mat / Dirix, Math
De Kokerel 1
Hartmans, Hub / Souren, Hasso
D'r Dikke Sjtee
Verlies
03.01.2015
De Kroeg
3. Ronde Hoofdronde
Stitzinger, Mat / Dassen, Jean Stevens, Richard / Moenen, Bianca Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)